Xbox360 Kinect

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 474
  • Začetni datum

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Aja
smile-1.gif


Pol pa res rabis novega :D Jaz molim, da moj se malo zdrzi - prasec mi je crknil 10 minut za tem, ko sem Halo:Reach dal notri, sem mislil, da ga bom skoz okno vrgel - ampak sem ga ocitno resil, zdaj imam pa malo bolj odprega po TVjem, da se - upam - bolje hladi.

Zdaj pa cakam da si grem Kinecta in Black Ops za bozicka kupit
smile-1.gif
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Tudi moj je po rrod-u 2x delal še nekaj časa, materijal za rrod fix je nekaj evrov (najlonske podložke, termalna pasta , vijaki ter matice). Potem se mu je sfuzlalo, sem prodal pokvarjenega, ker sem imel poln kufer tega sranja ter se usedel v avto, zapeljal v lj in kupil novega z garancijo pa imam sedaj mir. Razmišljam o nakupu kinecta, vendar bi najrajši počakal do novega LT odklepa, da bi igre laufale brez problema.
 

tistiglih

Pripravnik
11. mar 2009
59
0
6
Sem novi v teh vodah in si upam postaviti tako vrasanje
wink-1.gif


Kje nabavljate igrice?

Originalne da se razume.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Citat:
Uporabnik tistiglih pravi:
Sem novi v teh vodah in si upam postaviti tako vrasanje
wink-1.gif


Kje nabavljate igrice?

Originalne da se razume.

Najbolj se jih splača nabavit iz druge roke (bolha, diler.si ali preko znancev) saj so nove občutno predrage. Vsaj zame
smile-1.gif
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Ja kak problem, ce kupis rabljeno? Kot npr. na PC, kjer se ugotovi, da ze nekdo drug uporablja doloceno serijsko?

Za konzole (xbox) to tudi velja?
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Načeloma ne, ker itak če igraš na xbox live rabis original, pa ni važno kdo ga je prej imel, važno je samo da ga imaš sedaj ti. Razen če imaš odklenjen xbox in kdaj pa kdaj igraš tudi kakšno kopijo ti bo verjetno microsoft banal konzolo, če boš igral online. Vse to odpade, če igraš samo offline.
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.736
52
48
ksz
pri nas bo prinesel kinect-a eden od zimskih mož (kupil pri milerju)
smile-1.gif


ker špil priporočate za otroke 6-10 let? nekaj je že zraven..
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Jah..., zraven dobiš Kinect adventures (mislim, da 5 različnih iger, vsaka ima 3 stopnje) , za otroke dokupi vsaj še Animals, pa tudi Sport ni slab
smile-1.gif
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
Ok, sem mislil, da so sportne igre zraven, olimpijske, boks, odbojka pa te. Ceprav za vikend, dva so tud adventures ok.
smile-1.gif
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.736
52
48
Hvala za odgovovre. Še eno vprašanje. Ta je brez diska. Se ga splača dokupiti? Za kaj ga sploh potrebuješ??
Je potrebno da je od MS ali paše not tudi kak nadomestek?
 

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
Kupis enega od spodaj nastetih diskov..80,120,250GB uporabis HDDHackr ( http://www.xbox-scene.com/xbox360-tools/HDDHackr.php ) in uzivaj =)

- WD Scorpio Blue Series BPVT
- WD AV-25 Series BUDT
- WD Scorpio Series BEVS/BEAS
- WD Scorpio Blue Series BEVS/BEVT
- WD Scorpio Black Series BEKT/BJKT
- WD VelociRaptor Series

Laser ne trpi ter igre se hitreje nalagajo ce jih instaliras na disk
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
No, to tudi mene zanima..., sem že spraševal, pa nisem dobil odgovora, plus me zanima, kam lahko dam to zmontirat, h kakemu popoldanskemu računalničarju (garancija potem ne velja verjetno) ali na uradni servis?
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.736
52
48
Zadaj se odprejo vratca, ki odpirajo dostop do prostora za disk. Zato sem mislil, da čisto enostavno pač vtakneš not nek disk....
 

Dushan

Pripravnik
11. apr 2008
274
0
16
Pa še eno vprašanje, nisem namreč nikjer zasledil... A xbox 360 z vgrajenim HDD predvaja DIVX in MKV fajle? Ali je uporaben zgolj za inštalacijo špilov in dwl iz xbox live portala...?