Xbox360 Kinect

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 474
  • Začetni datum

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
ma kaksen 2.0.. goblin telebajski

imenuje se LT+, drugače pa ja.
 
Nazadnje urejeno:

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
No včeraj sem nabavil Xbox kinect, ampak jaz kot jaz, sem šele doma pogruntal, da sem vzel s kupa kjer so bili zloženi, 4GB model, namesto 250GB. Ali lahko dokupim en zunanji disk in ga gor priključim, a bo naložene igre bral z diska?
Če ja, je to potem nekako isto kot bi imel 250 GB model?

Drugače je pa zadeva zakon!
 

Birkof

Pripravnik
10. sep 2007
155
0
16
42
KSZ

Upam da bo do konca leta še kaka dobra igrca za kinect izšla, ker telih bi se kar hitro lahko navelučal
smile-1.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Zakaj modificirat pogon? A igrate na netu?
Če ne potem ja, drugače pa se ne splača modificirat pogona, ker bit v stalnem strahu, kdaj te bo MS BANal je hudič.

Ostal sem že brez ene konzole in nimam želje več po tem ... imam original, prav tako pa kupujem tudi original špile.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
PUNPARA
smile-1.gif

Hehehe.... dnara ko đajič!

Ko te enkrat tak banajo, potem gledaš na stvar malo drugače, pa še z otroci igramu na Xbox Livu, tako da je BAN (če imaš mod konzolo) lahko hitro tu. Zdaj ko je izšel COD Black Ops ... sem prepričan, da bo MS naredil kakšno "štih probo" čez kakšen mesec.

Sam pa sem lahko brez skrbi!
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
No tudi jaz sem včeraj vzel COD Black OPS, bom danes probal, se mi pa ne sanja kako se bo vkomponiral v igro tisti modelček nekega čudnega terenskega vozila, ki sem ga zraven dobil
smile-1.gif
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Jaz imam prostor v sobit itd, vendar na kakšni višini mora biti ta kinekt ker imam namreč regal za tv kar nizko ?

lp
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
No tudi jaz sem včeraj vzel COD Black OPS, bom danes probal, se mi pa ne sanja kako se bo vkomponiral v igro tisti modelček nekega čudnega terenskega vozila, ki sem ga zraven dobil
smile-1.gif

Ti si verjetno vzel verzijo igre za 180€!?
Jaz sem vzel tisto za 90€ z medaljo - hard edition, ker tiste za 70€ ni več bilo.

V sami igri je ta avtek na daljinsko, s katerim uničiš neprijatelja.
Avto se aktivira, ko tri ubiješ .. isto kod pri prejšnjih verzijah, ko se ti je pokazala karta .... itd.
Igro imam že od izida in moram reči, da bazira na COD 6 in mi je World At War še vedno naj igra!

Napiši mi tvoj GamerTag
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Ja, vzel sem to za 160€.
Čaki, da jaz sploh malo notri pridem, to je moja prva konzola v življenju
smile-1.gif
, tako da sem čisti noob. Vse špile do zdaj sem igral samo na PC.
A gamer tag je ime, pod katerim igraš, ko se registriraš online?
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Točno, to je ime, katerega vidijo soigralci in prijatelji, katere dodaš. Z njimi lahko potem igraš na PARTYu ....
Primer, da je 5 slovencev .... nas 5 potem igra proti drugi skupini iz različnih držav ..... in med igro se lahko pogovarjamo če imaš slušalke z microfonom. Jaz mikrofona sicer nimam .... je pa fajn malo zvečer poigrat zadevo , ko mi otroka dasta malo prostora ... hehehe . ...