Xbox360 Kinect

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 474
  • Začetni datum

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
Ocitno bo treba it iskat v mulera novga..moj stari letnik 2006 se je vceraj poslovil (RROD)

Po kinect bundle za 289@Müller. Uporabil bom kar star disk & narocil hdd ohisje za slim (10$) =)
 

Lecter

Pripravnik
26. jul 2007
598
0
16
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
Kinect je samo senzor: http://www.mimovrste.com/artikel/1160026824/senzor-kinect-xbox-360

Priklopiš ga na navadn Xbox360. Za igre pa nevem kak je. Pomoje morejo bit narejene za Kinect oz. bodo kar vse nove igre mele to podporo.

Skoraj sigurno ne bojo vse nove igre mele podpore za to. Kinect tudi ni misljen kot menjava za klasicni kontroler. Dolocene igre bojo za kinect, dolocene bojo ostale na starem kontrolerju.

Kakih resnih iger verjetno se kar nekaj casa ni za pricakovati. Je pa za pricakovati veliko zabavnih iger. Se posebej nekoliko kasneje, ko bojo developerji dobili ideje. Za sedaj je tako novo, da se bojo verjetno se malo iskali.


Drugace pa tudi jaz razmislam o nakupu xbox + kinect. Trenutno tole zgleda najzabavnejsa konzola.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Citat:
Uporabnik Lecter pravi:
Drugace pa tudi jaz razmislam o nakupu xbox + kinect. Trenutno tole zgleda najzabavnejsa konzola.

Je hudo ja, vsem pa priporočam "izklop slikanja", kajti med skakanjem te zadeva slika in ti na koncu igre prikaže slike v najbolj debilnih položajih možnih
smile-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Citat:
Uporabnik Dumber pravi:
Jaz imam prostor v sobit itd, vendar na kakšni višini mora biti ta kinekt ker imam namreč regal za tv kar nizko ?

lp

Evo takole... min višina za postavitev senzorja je 60cm, max 180cm.
Rabiš pa kar precej prostora okoli, sploh, če igrata dva. Meni je izračunal idealno pozicijo enih 2,5m od TV-ja, potem potrebuješ pa še levo in desno cca. 1m na vsako stran.
 

tistiglih

Pripravnik
11. mar 2009
59
0
6
Evo sem uradno "včlanjen" v klub presrečnih imetnikov Kinecta. Zadeva je enostavno za z zakonom prepovedat zabavna.

Ok, čisto za res, stvar je zelo zanimiva. Sedaj rabim samo še par namigov katere igre se po vašem mnenju splača nabaviti.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.351
9.688
113
40
MB
Citat:
Uporabnik PIC pravi:
Kje v LJ se da tale Kinekt sprobat? :D

LP,
PIC

zamudil si, je mel asbis predstavitve, so pa zdaj failali ko nemorejo dobavit jih ...
crazy1.gif
 

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
668
7
18
bostjan.muha.cc
Citat:
Uporabnik PIC pravi:
Kje v LJ se da tale Kinekt sprobat? :D

LP,
PIC
BigBang na rudniku (prejšnji teden je mel, če ima še vedno pa ne vem)

s kolegom sva cca. 1 uro skakala sred BigBanga :D (špilala sva adventures - predvsem tist vlak)
 

BohVar_alias_BOHL

Pripravnik
6. sep 2007
698
0
16
Laibah
aha cool! THX!
Še nekaj, je v osnovnem paketu 1. kontroler zraven, ne? Ali je brezžičen?
Kje si, ga pa vzel in katero igro si dobil zraven?
 
Nazadnje urejeno:

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
V paketu je 1 kontroler, brezžičen. Vzel v Big Bang-u, zraven dobil neke dirke z ATV-ji (quad motorji) in nek Lego(kocke) Batman špil
smile-1.gif
, neki za otroke, ne vem pa za kaj gre, ker niti nisem odprl.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik lugi pravi:
Ocitno bo treba it iskat v mulera novga..moj stari letnik 2006 se je vceraj poslovil (RROD)

Po kinect bundle za 289@Müller. Uporabil bom kar star disk & narocil hdd ohisje za slim (10$) =)

Not so fast, Obi-One!

Moj je tudi RRODnil, pa sem z eBaya narocil Repair Kit za nekh 17 USD, hudica razstavil na prafaktorje, sestavil nazaj, in, great success - spet dela
smile-1.gif
 

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
Sem ga ze dvakrat resil.. zdrzal prb. pol leta in izdihnil

Postopek ponovil, neuspeh... zadeva je dokoncno izdihnila.
10.gif
 
Nazadnje urejeno: