Xbox One (MS) garancija

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.008
2.731
113
Vprasaj na asbis ampak mocno dvomim, ker smo za microsoft po razvitosti ocitno nekje na ravni Mozambika in najbrz se elektrike nimamo, zato uradno ne prodajajo xboxov pri nas.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.763
2.120
113
ne moreš v Sloveniji ne obstaja od Microsofta pooblaščen servis, posledično ni garancijskih popravil.
Seveda pa na asbisu servisirajo vse konzole, ki imajo njihovo garancijo... na žalost je slovenija za Microsoft na ravni tistega kar je napisal nekdo pred mano
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.203
992
113
Emona / Carnium
Ja, se mi je zdelo (za Sony vem, da je enako oz. podobno). Bom vseeno kontaktiral Asbis.

Sem pa imel lani izkušnjo z lokalnim "pooblaščencem" za Asus (tablični računalnik), kjer so mi zavrnili popravilo tablice, z obrazložitvijo da mednarodna garancija za izdelek kupljen v USA, pri njih ne bo upoštevana, ker je to, citiram "neka druga mednarodna garancija". Ko sem kontaktiral Asus USA in jim posredoval informacijo, so to zanikali in mi sporočili, da lokalci morajo upoštevati mednarodno garancijo in da naj servis obiščem še 1x
smile-1.gif
Tako, da so te naše lokalne informacije očitno lahko tudi malo prikrojene...
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.763
2.120
113
nebi bilo pri prvič da je kdo kupil v ameriki in mislil da ima worldwide garancijo pa je na koncu ni imel, saj jo je ponavadi potrebno doplačati
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.203
992
113
Emona / Carnium
No, jaz nisem mislil
smile-1.gif
Jaz sem jo imel. To je bil razlog, da sem se dokončno odločil zadevo kupiti čez lužo. V tem primeru so na servisu mislili, da je nimam. Ampak smo zadevo rešili.
 

Bastard

Fizikalc
21. feb 2008
1.636
0
36
Kupi pri nas ker ti bo slej ko prej crknila parkrat v garanciji, po možnosti doplačaj 5 let garancije