XBox in Playtation 3

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
sam da ne boš dal flešnt xboxa, ker zdej so skorej vse flešane konzole v Evropi zbaniral...
Ni več varno. Samo opozorilo ane.
Tudi mene so banirali btw, samo mi je vseeno.

Mogoče se bo slišalo neumno, ampak kaj to pravzaprav pomeni, da so jih zbaniral? Kaj sedaj ne dela? Online igre?
V prihodnosti nameravam kupit tega Xboxa, pa me zato zanima.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
evo, prvi vtisi - zelo zanimiv sistem, tale Xbox. včeraj nabavil še Forzo Motosport 2 in NFS Undercover (rabljene, toliko, da malce sprobam, konec meseca prideta na poličko in v Xbox NFS Shift in pa Forza Motosport 3) in ...

če primerjam z PS2, raje ne napišem nič, ker je razlika prevelika.
smile-1.gif


skratka - tole se mi je zdelo zelo zanimivo - NFS Undercover za PS2 in Xbox 360 sta 2 popolnoma drugačni igri. vse kar je istega, so filmčki. igra, vožnja, mesto, avtomobili - ne vem, če je 20% igre iste.

kar se tiče nemščine pri igri Halo, sem potem pogledal v škatlico od DVD-jev - tudi knjigice priložene so nemške, tako, da očitno so dobili v Big Bangu nek dober offer iz nemčije. igra je sicer zelo zanimiva, ampak me ta nemščina malce odbija - po drugi strani pa - kdo ve, mogoče se zaradi te igre še malo nemščine naučim.
grin1.gif


če ima kdo kak dober predlog za kakšno dobro igro - le na plan z njo. da malce preverim in mogoče nabavim.
smile-1.gif


aja, še to - razlika pri igri iz DVD-ja ali z diska je nenormalna - igra se full hitreje nalaga, full hitreje shranjuje, skratka - očitno je disk vseeno nekaj vreden.
smile-1.gif
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Ja... to pomeni, da online storitev ne moreš uporabljati (med drugim tudi multiplayer igre).

tako ja. Lahko samo SP igraš. Tokrat je MS res temeljito prečistiv pirate, ni kaj.
 

BluTuTh

Pripravnik
18. sep 2009
140
0
16
Nisem prebral cele teme, samo kot opozorilo
smile-1.gif


Drugače pa poglej malo k sosedom v Avstrijo, kjer prodajajo bundle Xbox 360 Elite 250GB z Forzo 3 po zelo ugodni ceni.
Klikni za ceno

Comshop prodaja xbox 360 elite 120gb z forzo 3 za 299€ mislim da.
Drugače če kupuješ pri nas, se najbolj splaca kupit v millerju, ker v primeru okvare, ne koplicirajo in ti ga na licu mesta zamenjajo z novim, no vsaj tako je bilo pred casom. Itak so pa novi Jasperji mnogo bolj zanesljivi.
Vsekakor pa se izogibaj Arcade konzolam, ki so brez diska. Na disk si lahko posnameš igro in tako teče igra mnogo hitreje, predvsem pa ti ni treba poslušat ropota DVD enote! DVD igre more biti sicer še vedno v enoti, pač varnostni mehanizem.

Forza 3 je pa itak ena najboljših dirkačin, če ni kar najboljša.
Za igranje ne potrebuješ volana, plošček je več kot dovolj. Sicer pa glede volana itak nimaš veliko izbire ali original Microsoft ali pa pregrešno drag Fanatec , ostali volani žal niso podprti.

Drugače pa mene najbolj pri Xiču moti glasnost! Drugače je pa super konzola.

Glede 50/60Hz se pa nimaš kaj bati, igre so sicer lahko narejene samo za 60Hz ali 50Hz, samo če boš kupoval igre v sloveniji boš vedno dobil 50Hz (PAL), vsaj moral bi. Tako da mislim da ima uporabnik ki je opozoril na to napako, težavo v tem da ima "PAL Settings" v nastavitvah nastavljeno na 60Hz ne na 50Hz.

Edit: Eh, vidim da ga že imaš
cheer.gif
No ja, mogoče pride komu prav.
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
KSZ.

Mater ste me napalili s tole temo
smile-1.gif


PS-e furam od huh 97', imel vse, enko, dvojko, slim, PSP, spet PSP v slim verziji, PS3, zdaj pa bi spet nabavil PS3,
pa me vedno bolj kurite za xbox
smile-1.gif
Povprašal sem mojega tehničnega advajzorja, če še on reče xškatla, te sem
ju3 v mulerju
smile-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Pa kaj boš 300 eur. zapravljal. Kupi arcade sistem za 180 eur., disk pa ti bomo že zbidali na ebayu za par eur.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
no, če bi to vedel, bi tudi sam tako naredil ...
tongue-1.gif


drugače pa sem sam z Xboxom zelooo zadovoljen. zraven sem dobil dva špila iz serije Halo (Halo 3, Halo ODST) in sta kljub temu, da sta nemški verziji igre nenormalno hudi prvoosebni streljačini.
smile-1.gif


ko smo ravno pri eBayu - kje oz. kako recimo najti primerne igre in to? zadnjič sem nekaj brskal, pa ga nisem ravno vešč (eBaya), pa sem na sam šrot in čudne stvari naletel (čunde = sumljive)
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Napišeš ime igre in xbox 360 zraven in je to vsa umetnost... lahko pa prilepiš link sem če ti bo kaj sumljivega.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
208
63
Kranj
jah pa niti ne več tok
wink-1.gif


ker jih dobim jaz osebno dosti ugodno pri sebi
smile-1.gif


če kdo rabi kako igro iz comshopa naj pove
smile-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
No jaz sem plačal Forzo 3 cca. 40 eur iz u.k, pri comshopu je recimo 63 eur.
confused-1.gif