XBox in Playtation 3

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.557
34
48
41
Ljubljana
ksz...

meni se je po letu dni za brezveze pregrel (3 RROD)...po 3 popravilih (vsakic je delal le cca. 2 uri in se spet pregrel) sem ga pokvarjenega prodal naprej za drobiz..

je sicer super stvar, vendar ne vem, ce bi ga kupil se enkrat...
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Pri starih modelih se je znalo zgoditi, da ga je "opraskalo" če si imel xbox postavljen pokončno ampak to sploh niso bile prave praske, ker si jih lahko preprosto očistil, sliši se čudno ampak nevem kako bi ti opisal.
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Ted

Guru
8. sep 2007
1.696
581
113
Priporočam ti xbox z diskom iz nekaj razlogov:

1. xbox se ne čipa ampak se flasha dvd-rom - na ta način se enostavno obide zaščita na DVD-jih --> igraš lahko praktično vse igre, ki jih snameš
2. igre posnameš na 2 slojni dvd in igraš
3. če jih inštaliraš na disk xbox povzroča manj hrupa, prav tako se hitreje nalagajo in ne kvariš laserja na DVD-ju
4. za xbox v Muellerju velja 3 letna garancija
5. ko enkrat nabaviš hardwer (kontrolerje, guitar hero ali rock band bundle) nimaš več stroškov z nakupom iger

Minusi v primerjavi s PS3:
1. izgleda kot poceni sestavljen PC
2. DVD je tudi v zadnji verziji konzole zelo glasen
3. nasploh je konzola zaradi ventilatorjev relativno hrupna
4. xbox nima FullHD - PS3 podpira tudi FullHD (čeprav večina še vedno iger izzide samo na 720p in izgleda v glavnem slabše na PS3)

Večina iger danes izzide za obe konzoli, ekskluziv je vedno manj. Taki sta recimo Forza Motorsport in Gran Turismo.

V glavnem, če boš kupoval konzolo in kupoval originale, potem kupi PS3. Če pa ne misliš zmetati premoženja za igre pa raje xbox...
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Citat:
Uporabnik Ted pravi:
Priporočam ti xbox z diskom iz nekaj razlogov:

1. xbox se ne čipa ampak se flasha dvd-rom - na ta način se enostavno obide zaščita na DVD-jih --> igraš lahko praktično vse igre, ki jih snameš
2. igre posnameš na 2 slojni dvd in igraš
3. če jih inštaliraš na disk xbox povzroča manj hrupa, prav tako se hitreje nalagajo in ne kvariš laserja na DVD-ju
4. za xbox v Muellerju velja 3 letna garancija
5. ko enkrat nabaviš hardwer (kontrolerje, guitar hero ali rock band bundle) nimaš več stroškov z nakupom iger

Minusi v primerjavi s PS3:
1. izgleda kot poceni sestavljen PC
2. DVD je tudi v zadnji verziji konzole zelo glasen
3. nasploh je konzola zaradi ventilatorjev relativno hrupna
4. xbox nima FullHD - PS3 podpira tudi FullHD (čeprav večina še vedno iger izzide samo na 720p in izgleda v glavnem slabše na PS3)

Večina iger danes izzide za obe konzoli, ekskluziv je vedno manj. Taki sta recimo Forza Motorsport in Gran Turismo.

V glavnem, če boš kupoval konzolo in kupoval originale, potem kupi PS3. Če pa ne misliš zmetati premoženja za igre pa raje xbox...


XBOX ima Full HD, plus xbox je povezljiv z MC in zadeva laufa 100 na uro. Mel sem ps3 in ga nikoli več ne kupim ker je dejansko crap da bom devu za vse igre tok keša no go rajši bi mel wii kot ps3.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
pa lahko z krekanim x boxom igras online?

eksluziv bo za ps3 vedno več
smile-1.gif
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.788
2.107
113
totalna laž... tole da je bilo 7 krat na servisu... kaj so mu pa popravljali?
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
ksz

ima kdo kako informacijo, če pride v nasl. mesecu kaka nova verzija XBOX-a z večjim diskom (konk. PS3 250GB)? Ker moram za božička nabavit en kos XBOX, pa bi rad da ima čimvečji disk...
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
sam da ne boš dal flešnt xboxa, ker zdej so skorej vse flešane konzole v Evropi zbaniral...
Ni več varno. Samo opozorilo ane.
Tudi mene so banirali btw, samo mi je vseeno.