XBox in Playtation 3

sad

Guru
24. avg 2007
20.613
9.280
113
Odlična z joypadom, fenomenalna z volanom.
nahrung002.gif

Čeprav driftanje gre bolj z joypadom
evil.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
g25 ne dela z xboxom ali?

trenutno je na ps3 top dirkačinnfs shift, seveda z dobrim volanom in sedežem, prihaja pa marca GT5 z 900 avti in 70 progami plus da urejevalnikom prog itd itd.

PS3 bere divxe tudi podnapise, a moras avi pa srt splavit skozi konverter, minutka dela...

v glavnem, edini piratski minus ps3jke je, da ni crackan...kar pa tudi ni konec sveta, saj bolj kvalitetno izbiraš med igrami ki jih zelis igrat, in ne kot je bilo v navadi da povlečeš 500 terabajtov vsega zivega sranja iz neta...ti casi so mimo.
smile-1.gif


aja, pa brez enega vsaj 32 ful HD in logitech z5500, si te konzole ne znam predstavljat, tako da je to drag špas.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
to mamo doma - 77 cm diagonalce, CRT sicer, ampak HD ... če se ne motim ... al je HD ready ... ne vem, skratka, PS2 lepo poje na tej televiziji, je pa res, da v Ljubljani doma imam staro Samsung televizijco ... ampak dela pa vseen PS2 lepo.

ravno Gran Turismo me najbolj vleče k PS3, ker sem jo ogormno preigral že na prvi PS, na drugi PS (GT3 in GT4), NFS je samo bombonček zraven.
grin1.gif


čeprav vsi pravijo, da tudi Forza Motorsport nej švohnata ...
grin1.gif
pol naj se pa človek odloč, kaj ...

aja, Xboxi - tistega z 120GB itak ne bom, ker ne rabim toliko diska, kolebam med temi, ki imajo male diske, oz. med tem, ki diska niti nima - kaj je prednost tega diska? dejansko samo za filme gor nalagat in igre? menda zaradi tega igra hitreje dela, če jo iz CD-ja daš na disk?

ista štorja s PS3?
 

Minister

Pripravnik
21. avg 2009
418
1
16
Na oblasti
recimo pri Forzi 3 dobis dva diska in vsebino enga (dodatni avti,...), cca 1.9 gb se instalira na trdi disk

moje mnenje je, da ima XBOX (trenutno) boljse igerce,
ceprav men zmaga Super Mario Galaxy na WIIju
zmaga.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Forza je zelo lepo vozna z kontolerjem, ker ima kontroler zadaj 2 analogna gumba in lahko lepo doziraš gas in bremzo.
wink-1.gif


p.s; Lahko bi vdarli kdaj kakšno online dirko če si nas več lasti Forzo 3 tukaj (jaz jo sicer še čakam iz u.k).
wink-1.gif
 

Minister

Pripravnik
21. avg 2009
418
1
16
Na oblasti
mal za luste delat, ena izmed ocen Forze 3

Visuals- Gorgeous car models and environments let down slightly by some lagging texture-work and sterile lighting.9.5
Sound- Perfect recreation of the sounds of cars and the motorway. Immersive and satisfying. 10.0
Control- Outstanding physics modeling makes the controls feel more responsive and accurate than any sim racer to date. Play with a wheel for the best experience, but a controller still does the job.10.0
Gameplay- Accessible but deep, enough challenge for the hardcore but enough leeway for casual car-nuts. Satisfying and flexible career.10.0
Lasting Appeal Great matchmaking, outstanding community features and tons of options. You'll be playing this for years. 10.0

Verdict
Forza Motorsport 3 is the best racing simulation ever made and as close to a flawless game as I've ever played. The ultimate demonstration of automotive worship.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Meni je že 2ka bila bolj všeč kot bilo kateri gt (pa sem igral vse).
smile-1.gif
 

Minister

Pripravnik
21. avg 2009
418
1
16
Na oblasti
ja, ze dvojka je bla izjemna,
samo so na polno zatezili z nastavitvami, pri trojki je vse zlo na izi, lahko nastavis hard, medium,...
in pol znotraj teh fino nastavljas, recimo, tracking control, breaking line, .....
in ti pol procentualno povisuje prisluzene XP tocke

men je sam zau, da nisem uspel dobit limited edition, to je z obeskom za kljuce in usb kljuckom,
cena je bla 64€
navadna pa 53€
 

Tony_Soprano

Alter Mafia
7. jun 2008
1.405
0
36
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
hm ... zanimivo ... se pravi, čisto možno, da mi Xbox sploh ne bo delal ... crap ...

Forza - nevozna brez volana, ali samo še večji užitek z volanom? ista štorija kot Burns Rallyjem, ki se ga brez volana ni dalo špilat?
forza čisto vozna s controlerjem, nisem pa z volanom probu....
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
naj mi torej nekdo razloži tole famo glede diskov, sem prej šele opazil, da je nekdo omenjal, da sta pri Forzi 2 diska - to pomeni, da na XBox brez diska, ki ima le tisto memory card, ne morem igrat te igre al koko?

ker bi dejansko res imel tole napravico samo za igre, ne bi nič dloadal, nobenih filmov gor dajal ... mogoče bi kdaj pogledal kakšen Dvix film, to pa je tudi vse ... in se mi zdi nesmiselno dajat za 120gb diska 300€, če dobim isto mašino za 190€, pa brez diska. PS3 se pa pri nas tisti z malim diskom (40 ali 60 gb) sploh ne dobi ...
tongue-1.gif
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Pri forzi je tako, Da nekater proge iz drugega dvdja naložiš na disa. Tudi če tega ne storiš igra dela.

Drugače pa disk 20gb dobiš na ebayu za mali denar.
 
Nazadnje urejeno:

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
se pravi pri XBoxu celo obstaja možnost dokupa diska, medtem, ko pri Playstationu to ni možno ... opa, zanimivo ... dobra opcija.
smile-1.gif

To seveda ni res, ker lahko tudi PS3 nadgradis s poljubnim 2.5' diskom. Celo v navodilih imas napisano, kako to gre.
Aja, pa imam oba stroja - vsak ima svoje prednosti...

Tin
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
katerega raje zaženeš?
smile-1.gif


lahko malce poveš prednosti in slabosti vsakega? ker res ne vem, katerega bi, zaradi same prepoznavnosti in "tradicije" mi je PS3 zelo okej, plus da sem bil s PS2 full zadovoljen (oz. sem še vedno), XBox, pa sem tudi prebral in videl, da je zelo dobra zadevica, plus, da rad preizkusim kaj novega ...
 

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
Najprej sem kupil PS3 - zaradi dejstva, da sem hotel imeti blu-ray in delno zaradi GT5 + imel prej PS2. Xbox360 takrat se ni imel HDMI izhoda in je bil za mene nezanimiv. Potem je prisla verzija s HDMI in skrekano novo konzolo sem dobil za mali denar in sem jo vzel zaradi igric - zelo malo igric je ostalo ekskluziva za eno ali drugo konzolo. In z dvema resnima originaloma za PS3 sem dobil konzole, kjer lahko igram kopije igric, ki bi si jih kupil za PS3.

Torej - zazenem oba - PS3 za HD filme in igrice, XB samo za igrice. In je ok.


Tin
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
okej, bil v Big Bangu, pa sem malo povprašal kaj in kako in me je tip precej prestrašil glede XBoxa - da sicer ima 2letno garancijo, ampak da jo tudi precej nucaš ... menda ni tako zanesljiv in rad crkuje, da ima sam obe, ter da s PS3 ni bilo problemov Xbox pa da je imel 7x že na servisu ...

marketing bučke ali res?
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Bučke, kvarljivi so bili stari modeli izpred 2 let nazaj, ti ta novi (z Jasper čipsetom) so super.
zmaga.gif