World of Warcraft

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Jaz ga igram zdaj ene 2 meseca. Igral sem veliko iger v lajfu ampak tale je pa klasa. Nikoli mi ni bilo dolgčas, vedno je kaj za počet, imaš poklice, odločiš se ali boš nabiral stvari iz sveta (kamni, les, rastline...) in jih prodajal ali pa boš sam delal stvari iz njih. Ta špil je tako kompleksen da včasih dve uri samo po auction housu brskam ko bi quell katalog bral.
aplauz.gif
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.137
792
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Malo dost denarja gre za ta špil, samo če je gut ok.

Samo so pesjani ne... Prvo mores kupit orginalen špil, pol pa se ti pomalem cuzajo dinare...

To je taki miljardni posel da se nam pomoje še sanja ne...
original špil si lahko brezplačno pretočiš z njihove strani, zraven pa dobiš še brezplačen 10-dnevni poskusni račun (trial account). jaz sem pokuril 3 brezplačne račune, potem pa sem nehal, ker sem teh 3×10 dni razmišljal samo to, kako bom čim hitreje prišel domov in se vsedel za računalnik. skratka, zadeva je zelo adiktivna
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Ne vem, če bi bil pripravljen službeno igrati igre ... to bi jih naredilo čisto dolgočasne.
wink-1.gif
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.204
178
63
Kaj pa vem, obstaja en guild hmmmm, ne vem, ce Yuton al kak ze, ko so placani, da igrajo nove instance, itd.
Za dobro placilo kot promotorji, oz. hm v reklamne namene dejansko. Najbrz pa res ni zanimivo, ko je "prisila".


Hmmm, kaj pa vem, ene 10 ur traviana na dan za 5 jurjev neto na mesec, mislim, da bi se dalo zmenit, ja...
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Ravno včeraj sem po dolgem času pri kolegu preskusil deathknighta v areni, sicer me pa WoW ne pritegne dosti, da bi plačeval 13€ mesečno. Raje igram poker
smile-1.gif
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Ja, igram, itak.
grin1.gif
DK pa je resno owerpowered trenutno, tako PVP kot PVE in ga čaka en pošten nerfbat kmalu.

Kaj ostali igrate?
 

ahac

Pripravnik
19. avg 2007
99
1
8
Jaz še vedno igram warlocka (prvi char, ki sem ga naredil, ko je WoW izšel).
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Lightnings blade En pvp- Mag horda
smile-1.gif

Slovencev praktično ni (samo ene par), smo pa u guildu z mešanico folka iz cele bivše juge....
 

ahac

Pripravnik
19. avg 2007
99
1
8
Ne še. Jaz bom nabavil, ko se bom naveličal GW2 in Borderlands 2.
Tisti frendi, ki še igrajo WoW, pa kar hvalijo MoP.
 
Nazadnje urejeno: