World of Warcraft

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Na katerem serverju ste? Ali imate gor dosti slovencev? A/H? Rasa /moo...???

Jest sem na silvermoon-u, mage, itak horda! :)
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
To moj stric bl špila ampak je dejansko hud špil, k začneš igrt te kr potegne in lohk igraš ure in ure(dejansko v eni uri igranja ne nardiš nč pametnga
evil.gif
), kar je lohk učas tud problem, ker ma folk probleme z zasvojenostjo itd. Edin treba je skos plačvt za igrt, pa useen svaka jim čast za ta špil.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Ja treba je kupvt(plačat) kartice (prepaid game card) za določena obdobja npr. 2 mesca in pol morš čez 2 mesca spet "filat", nabavt kartico al pa prek neta plačat in kodo not vpisat.
wowcard.jpg

Sm pa igral prek Trial accounta mal pa me je tud kr potegnil, sam med šolo ni tok cajta, pa škoda mi je blo dt tok dnarja pol če nebi igrou skos.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Malo dost denarja gre za ta špil, samo če je gut ok.

Samo so pesjani ne... Prvo mores kupit orginalen špil, pol pa se ti pomalem cuzajo dinare...

To je taki miljardni posel da se nam pomoje še sanja ne...
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Ja naprej nabavš original špil, pol jim pa še skos plačuješ, plus tega je zlo mal piratstva pr tem špilu, ker so razni privat serverji in to več al mn brezvezni, igra pa ogromn folka, tko da se tuki res vrti velik dnarja. Pol so pa še nardil lepo dodatek, k spet plačaš morš met pa tud prvi del, pa spet mogoče prvab neki novga folka, pa kšne k so mogoče že mal nehal igrt. Sam špil pa praktično nima konca, k pridš do tazadnga lvl se taglavn del ubistvu šele začne, pol nažigaš PvP, ubijaš razne bosse in se boriš za nove opreme.

Služjo zdej k norci, ampak ubistvu je čist prou, če jim je uspel to narest, pa da folk kupuje in da je res tok dobr, si zaslužjo ta dnar, sam zdej bi mogla komplet ekipa ta dnar kaserat, sploh uni k so največ nardil za ta špil, se prav programerji.
 
Nazadnje urejeno:

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.266
2.500
113
v lokalni ostariji
seveda gre... ce nebi slo bi zadeva propadla...

ni pa to nekaj novega... sej je bila vcasih tudi Ultima online podobna... res da je bila zakupnina za daljse obdobje


kaj pa second life? ist treba placevat...

there is no such think like free lunch
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ne sam to...second life je adijo pamet glede plačevanja....
tam dobesedno plačuješ vse virtualne predmete.

drugač pa, Ultima je bila zakon igra, ki jo je "lead designer" Kalgan (a.k.a. Tom Chilton) popolnoma uničil....
in glej hudiča...wow sledi enakemu trendu (isto bu.dalo za risalno mizo)
uf-1.gif
updatec folka ki so aktivno igrali se že kar občuti...
Iz igre ki ti je omogočala vse, če si le igral uro ali dve v enem kosu, so naredili igro, ki jo moraš igrati 4+ ur v kosu če hočeš sploh kaj naredit....gg
uf-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
BC je fajn zjebal wow, pred njim mi je bil dosti dosti bolj fun. Zdaj pa je že malo too much vsega, saj sploh nic nemoras narediti če ne igraš 8 ur na dan.
bonk.gif
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Fajn je pa k lohk nabavš uno žvau k leti in je dost laži okol hodt, sam škoda k to lohk delaš sam na novem delu(BC), na starem pa ne.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
res je. neka bejba je ustvarila milionski posel v tej igri...milionski v RL
wink-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Kaj pa novi expansion.
grims-1.gif




Aja, jaz sem na Haomarushu in Mazrigosu, shaman & warlock horda.
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

kane

Gay(lord) Fucker
11. avg 2007
1.224
0
36
34
Fufn
To igro igra moj sodelavec,in ne mores verjeti,kako je zasvojen s to igro.Celo na siht vzame laptopa,pa igra v garderobi.Pa zmeri,kadar delam z njim samo o warcraftu govori.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik kane pravi:
To igro igra moj sodelavec,in ne mores verjeti,kako je zasvojen s to igro.Celo na siht vzame laptopa,pa igra v garderobi.Pa zmeri,kadar delam z njim samo o warcraftu govori.

World of Warcraft bi moral biti na recept če mene vprašaš. Ta igra te tako svinjsko hitro zasvoji, da ne moreš verjet! Poznam ogromno primerov ko so familije šle narazen zaradi nje. Take igre bi moral prepovedat v prihodnosti.
Sej ne rečem - igra je res super, samo način igranja je napačen in v bistvu spodbuja odvisnost - in to bi morali prepovedat.
 

kane

Gay(lord) Fucker
11. avg 2007
1.224
0
36
34
Fufn
Prav zaradi tega je ne bom igral,ker vem da bom cist zasvojen,kot sem bil na zacetku s quake 3.