World of ... Tanks

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
668
7
18
bostjan.muha.cc
Ja začetni francosi so res pain za igrat. Prov noro sem se mučil z njimi. Sploh AMX40 je poglavje zase. Sem probal dobit čimveč free XP in potem raziskat naslednjega, ki je pa čisto druga zgodba. Hiter, nov top (tist ki hitro strela), okreten, ....

Zdaj ko je bla akcija sem kupil Tigra in VK 3002(DB). Sedaj iz tega VKja sem se že prebil naprej do panterja kjer mam že vse raziskano.

Zdaj moje mnenje glede medium tankov (igral sem nemce in USA). Trenutno mam pershinga (patton je že raziskan samo ga še nisem kupil) in moram rečt da je best od medsov. Hiter, okreten, dober top, top lahko full navzol obrneš, .... Recimo kakega tigra lahko okoli hiše rikverc prehitiš
smile-1.gif
Pri nemcih je povečini problem da ne morejo topa dovolj navzol obrnit. In si potem na kakem griču, moreš prov iskat dobro pozicijo za streljat.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.972
1.259
113
Citat:
Uporabnik Bossek pravi:
kaj pa francozi? :D


Še jih nimam. Ampak kolikor sem gledal so za hitre napade --> umik --> napad
smile-1.gif
pa precej hitri so + mobilni.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Danes je ven prišla verzija 7.2.

Glavna sprememba je 22 skills in perks. Mater, že celo uro študiram kaj komu določiti, da bo čimbolj optimalno.

Nekoliko so tudi spremenili cene vozil in modulov, ter zahtev po expjih za napredovanje, tako da sem ravno not padel za elitanje KT ("pocenili" so E-75). Zdaj pa lepo nazaj na tier V ali VI, da bom sploh lahko kdaj kupil to zverino...
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.010
2.732
113
Helou eno vprasanje igram sedaj z nemci in imam artilerijo grille, sedaj kolikor gledam je naslednji, ki sem ga raziskal hummel ampak po specifikacijah, ni nic kaj boljsi. Ali kupim tega ali raje cakam na naslednjega. Ali je sploh opcija da igram z grille dokler ne dobim dosti xp za nakup pantherja. Sem se malo nov v tem, tako da vsak nasvet dobrodosel.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Jaz zdaj igram s hummelom. Malo bolje si poglej specifikacije. Hummel je svetlobna leta naprej
smile-1.gif


Največja sprememba je damage - grille ima 150-250, hummel 713-1188.

Druga razlika pa je traverse speed - 19 proti 32. Kombiniraj to z 40kmh in imaš ne samo hud SPG ampak tudi soliden TD, kar zelo prav pride na mapah, kjer ni odprtih prostorov za arty.

Domet ima pa tak, da na skoraj vseh mapah lahko streljaš iz kota v kot... Oklep... je pri SPG brezpredmeten
wink-1.gif



Da ne bom samo o prednostih:
- dvakrat daljši reload time in pa hudo dražji izstrelki. Tu res vsak strel šteje.

Sicer je vprašanje če so kaj spreminjali - nisem gledal podrobno changeloga, ampak do zdaj je imel hummel ta problem, da včasih ne zadaneš nič, včasih pa vse.
Počasi se boš navadil na "This was close!".
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.010
2.732
113
Hehe, ok grem na hummela hvala za info. Problem je ker nimam gold accounta in ne morem kupiti high explosive shells. Sem sicer razmisljal da bi kupil gold samo sem bral kako folk pise da je Ze 500 eur dal v spil pa me je strah da bom tudi jaz tak
smile-1.gif
se eno vprasanje imam se en tank za raziskat pri nemcih od light tanks, a se mi pol odpre raziskava za medium? Ful me moti pri tem leopardu, ker skoraj vedno igram proti tankom ki so tier VI do tier IX in ni am sans, lahko enega v hrbet 5x ustrelim in mu vzamem 10% on me pa enkrat malo grdo pogleda pa sem kaputt
 

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
668
7
18
bostjan.muha.cc
Tale 7.2 je superca....sem se prej pripravil in sem imel američane naštimane za ta popravek. Tako imam sedaj nova 2 heavy tanka + 1 tier 9 TD + 1 premium tank ki je super za dnar nabirat (cca. 80k na igro
wink-1.gif
)
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Guinness, nemški light tanki so bolj tako tako, neuporabni. Francoski lahki tankci so pa zakon, kar vidiš tudi po tem, koliko jih je v igri.

Sam imam trenutno: ARL44,Panther,vk3601,Hummel
Imam raziskane še Panther II, Tiger 1, vendar je potreben precejšen denar za nakup obeh. Recimo Panther II stane skoraj 2mio, Tiger 1 je bil pa zdele znižan za pol, pa seveda spet nisem mel kesha, ker sem trenutno v fazi nadgrajevanja ARL44.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.010
2.732
113
Samo, če hočem priti do nemških medium in heavy, moram iti čez light nemške tanke mar ne? No ja, saj bo počas...
 

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
668
7
18
bostjan.muha.cc
Nemški so zakon. Šilam panterja 2 in mi je res superca tank. Je pa res da trenutno mi je bil najbolj lušten za vozit francoz AMX 13 90.

Mam pa trenutno kar polno garažo:
USA: M8A1, M3 Lee, M26 Pershing, M103, T110E5, T34, T28, T30, M12
Francozi: Lorraine 40 t, ARL 44, AMX 13 90
USSR: KV, SU-8
Nemci: Panther 2

Gre se mi pa da bom čimprej kupil E-50. Potem pa verjetno tiger2 (že raziskan). Vmes pa počasi prilezem do bat. chat.
 

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
668
7
18
bostjan.muha.cc
Oh vidim da tudi na wowm.si sodeluješ (glede na nick v igri)
wink-1.gif


Jaz pa moram rečt, da me je tale novi američan T110E5 pozitivno presenetil. Dokaj trden, dober top, izjemno natančen top, dobro vodljiv, .... Sedaj se nekako brez težav kosam z IS7. So pa hudičevo dragi za vzdrževanje te desetke. Včer pri res dobri igri dobil 90k, za popravilo, metke in opremo dal pa slabih 50k :D

No da se pohvalim moj rekord s francozom je 2574 XP v eni igri (AMX 13 90)