World of ... Tanks

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Mene zanima kak kupit bolši tank. Zaj mam tisto jajco MS-1 do konca nadgrajeno, ne morem pa kupit boljšega oz. ni nikjer cene
smile-1.gif
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.972
1.259
113
Citat:
Uporabnik yamahafazer pravi:
Mene zanima kak kupit bolši tank. Zaj mam tisto jajco MS-1 do konca nadgrajeno, ne morem pa kupit boljšega oz. ni nikjer cene
smile-1.gif

Poglej spodaj ko imaš te tri tankece imaš še dva prosta mesta. Tam klikneš in odprlo se ti bo okno kjer lahko izbiraš med tanki. Lahko pa greš tudi na vrhu v garaži imaš link: store. Pa klikneš tja in vidiš vse kaj se da kupiti.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
jst sem prilezel do PzIII/IV
Zdej ga moram nadgradit še. Zakon špil, ni kej. Zaenkrat nisem zapravil niti centa za tole, bom pa verjetno tudi kaj vložil notri. Zaenkrat ne vidim potrebe.
 

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
668
7
18
bostjan.muha.cc
Kolikor sem jaz govoril s sodelavcem je malo tricky potem ko prideš naprej od tier 7 tankov. Če nimaš premium accounta greš skoraj vedno v minus razen če nimaš res dobre igre. Sam metek je tako drag, popravilo tanka je drago.....

Pa še nekako prepočasi pridobivaš XP za nadgradnje.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Saj se lahko "financiraš" s tankom iz nižjih tierov?

Sicer pa kako drugi igrate - imate vedno samo en tank ali obdržite tudi "stare"?

Ali pri vsakem tanku vedno razvijete vse nadgradnje ali probate čimhitreje priti do naslednjega nivoja?

Jaz imam trenutno PzKpfw 38, manjka mi še nekaj sto XP za razvoj naslednjega tankca.


Tole je pa moje revš'na:
http://uc.worldoftanks.eu/uc/accounts/501351245-DrM007/

smile-1.gif
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.972
1.259
113
Citat:
Uporabnik DrM007 pravi:
Saj se lahko "financiraš" s tankom iz nižjih tierov?

Sicer pa kako drugi igrate - imate vedno samo en tank ali obdržite tudi "stare"?

Ali pri vsakem tanku vedno razvijete vse nadgradnje ali probate čimhitreje priti do naslednjega nivoja?

Jaz imam trenutno PzKpfw 38, manjka mi še nekaj sto XP za razvoj naslednjega tankca.


Tole je pa moje revš'na:
http://uc.worldoftanks.eu/uc/accounts/501351245-DrM007/

smile-1.gif

Ko so nadgrajeni se stari pač prodajo. Razen če imaš veselje igrat z njimi. Razvija se vse kar se potrebuje. Če je tank fajn in rad igraš z njim potem pač razviješ vse. Problem se pojavi ko naslednji razred tankov uporablja iste stvari kot zdajšnji. Potem si prisiljen vse nadgradit. Ker nenadgrajen tank je ponavadi neuporaben. Posebj ko kupiš naslednji razred se ti zdi da si šel na nekaj slabšeka, kot si imel. KV je lep primer. Nenadgrajen je zanič. Ko mu pa razviješ Zis 6, motor in podvozje. Pa je to prava morilna mašina. Samo malo moraš pazit na njega ker ne vzdrži dosti sovražnikovega ognja.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.972
1.259
113
Citat:
Uporabnik Bossek pravi:
Kolikor sem jaz govoril s sodelavcem je malo tricky potem ko prideš naprej od tier 7 tankov. Če nimaš premium accounta greš skoraj vedno v minus razen če nimaš res dobre igre. Sam metek je tako drag, popravilo tanka je drago.....

Pa še nekako prepočasi pridobivaš XP za nadgradnje.

Že Tier 6 in 7 tanki imajo topove kjer naboj stane okoli 1000 in več. Na KV3 sem po eni igri odmontiral top in ga zamenjal z navadnim. Na t29 pa ne vem če mi kaj drugega sploh preostane kot pa da raziščem in zmontiram top kjer naboji pridejo 1000-1500.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.972
1.259
113
Victory!
Battle: Steppes 18. september 2011 20:13:48
Vehicle: T29
Experience received: 649
Credits received: 13.593
Battle Achievements: Kamikaze

LoL :D
 

WHITESNAKE

Pripravnik
10. okt 2007
139
0
16
LJ
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
Citat:
Uporabnik Bossek pravi:
Kolikor sem jaz govoril s sodelavcem je malo tricky potem ko prideš naprej od tier 7 tankov. Če nimaš premium accounta greš skoraj vedno v minus razen če nimaš res dobre igre. Sam metek je tako drag, popravilo tanka je drago.....

Pa še nekako prepočasi pridobivaš XP za nadgradnje.

Že Tier 6 in 7 tanki imajo topove kjer naboj stane okoli 1000 in več. Na KV3 sem po eni igri odmontiral top in ga zamenjal z navadnim. Na t29 pa ne vem če mi kaj drugega sploh preostane kot pa da raziščem in zmontiram top kjer naboji pridejo 1000-1500.

Ja, že na KV 155mm naboji stanejo tam okoli 850 čeprav se dnar kar lepo kopiči...
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.972
1.259
113
Citat:
Uporabnik WHITESNAKE pravi:
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
Citat:
Uporabnik Bossek pravi:
Kolikor sem jaz govoril s sodelavcem je malo tricky potem ko prideš naprej od tier 7 tankov. Če nimaš premium accounta greš skoraj vedno v minus razen če nimaš res dobre igre. Sam metek je tako drag, popravilo tanka je drago.....

Pa še nekako prepočasi pridobivaš XP za nadgradnje.

Že Tier 6 in 7 tanki imajo topove kjer naboj stane okoli 1000 in več. Na KV3 sem po eni igri odmontiral top in ga zamenjal z navadnim. Na t29 pa ne vem če mi kaj drugega sploh preostane kot pa da raziščem in zmontiram top kjer naboji pridejo 1000-1500.

Ja, že na KV 155mm naboji stanejo tam okoli 850 čeprav se dnar kar lepo kopiči...

Sem si zdaj za Moscow special spet kupil KV-ja in poskusil njegov 152mm top. Naboji so dragi, strela počasi, je nenatančen. Drago vse skupaj. Je dosti boljša investicija v zis 6
 

WHITESNAKE

Pripravnik
10. okt 2007
139
0
16
LJ
Hmm, jaz sem s tem topom kr precej obogatel. Imam skoraj obvezno vsaj 2 killa v igri in sem v dveh dneh raziskal KV3 tako da.....
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
dobri ste dobri ste. Jst sm šele danes raziskal 3601 nemški srednji tank :D Problem je, ker še nimam denarja za nakup, mi še manjka 100k

Drugače pa veliko igram SPG in mi kar dobro gre, zato tudi tak počasen napredek pri tanku.
 

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
668
7
18
bostjan.muha.cc
meni je včeraj končno uspelo zbrat za T25 AT (Tier 7 tank destroyer USA). sedaj pa še 105mm top potem pa udari po siromaku :D

Ostalo mam pa še T20 (tier 7 medium), T29 (tier 7 heavy) ter M7 Priest (tier 4 SPG). Ti majo pa že vsi vse raziskan fali samo še naslednji tank
wink-1.gif


No saj kot se vidi iz tankov špilam vse USA
wink-1.gif
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.972
1.259
113
Sam sem trenutno pri T32 še mi manjka nekaj exp za drugo tupolo ker ta ko je zdaj gor je bolj papirnata
smile-1.gif

Druače pa Tiger P tudi ni slab. IS je po drugi strani veliko razočaranje.


T25 AT bo čez vikend verjetno za pol cene prav tako tile:

USA:

* T25 - AT
* M36 Slugger
* M3 Lee
* M7 Priest



German:

* Hetzer
* PzKpfw III
* VK 3002 (DB)
* Grille
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.972
1.259
113
Citat:
Uporabnik Bossek pravi:
oh ko bi prej vedel, ga še ne bi kupil....sedaj pa prepozna, t25 že strela na polno :D

Počakaš do vikenda pogledaš novice če bodo res za pol cene. Ga pred vikendom prodaš in za vikend kupiš novega. Se splača. Dobiš samo 50% nazaj. ampak če bo zdaj za 50% ceneje.

Sam še samo čakam na potrditev tega da bodo tile za 50% dol šli pa nabavim enega VK db
smile-1.gif


No tisto je bilo objavljeno na Ameriškem serverju za evropo sicer pravijo da bo drugače.... Tako da je najboljše počakat do uradne novice za EU server.
 
Nazadnje urejeno:

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.972
1.259
113
Tole bomo baje v EU dobili:

* Pz III, Pz. IV, Marder II, Sturmpanzer II.
* M3 Lee, M3 Stuart, M4 Sherman, M7 Priest.
* Valentine, Churchill.
 

dotore

Pripravnik
18. avg 2007
438
3
18
Zdravo tankerji,

A se kdo od igralcev dalj časa zadržuje na PzIII varianti na full options?
Al ga raje čimprej preskočite na višjo varijanto?Kera je neka medium dobra osnova in da se ga da dobro nadgradit - igram pa samo Wehrmacht.?
Men je tale PzIII nekak tko tko, bolj švoh oklep in top, motor v redu, podvozje tudi.
Zanima me, če so tile nemški tanki res bili tako inferiorni do prihoda Tiger I in Panther tanka v WW2?