World of ... Tanks

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
668
7
18
bostjan.muha.cc
Igram
wink-1.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
A se ljubi komu malo razpisati ? Teh online zadev za zapravljanje casa obstaja cel kup, ampak ene zahtevajo 24/7 prisotnost (npr. Travian), druge pa res poklikas parkrat na dan ali pa pustis pri miru brez skrbi, da bo slo kaj narobe. Kot razumem imas pri WoT bitke med ljudmi, ki so trenutno online, torej gre za zadevo, ki ne zahteva stalnega nadzora ?
 

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
668
7
18
bostjan.muha.cc
Točno tko. Ni pa to tipa travian ki bi bila neki potezna zadeva. To je bol kot kak Quake, CS, .... samo da so tanki
wink-1.gif


Pač poženeš igro klikneš Battle in že furaš tank in strelaš druge.

Igra se gre 15 : 15 in to 15 minut oz. dokler ena ekipa ne postreli nasprotno oz. dokler ne zasede nasprotnikove baze. Pri tem leveliraš tank in kupuješ bolše.

Imaš od light tanka do heavy tanka, tank destroyerje in pa SPG (artilerij).

probaj pa vidiš če ti paše, saj je free
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Tanki so mi vsec, kdaj bo prislo prav za zabijanje casa namesto sudokuja, bom ob priliki preizkusil.

Morda kaksen nasvet za zacetnike ?
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.972
1.259
113
Citat:
Uporabnik Radirko pravi:
Tanki so mi vsec, kdaj bo prislo prav za zabijanje casa namesto sudokuja, bom ob priliki preizkusil.

Morda kaksen nasvet za zacetnike ?

Najbolje je tanke ciljati od zadaj če imaš možnost. Povzročiš največ škode.
Če boš Rushal pomeni da te bodo hitro pohopsali. V katerem koli "matchu" imam najboljši tank mi kolegi pomrejo v 3min. Ker vsi samo nekam letijo. Pa preden prideš do omembe vredne pozicije več nobenga ni nikjer. Ker so se vsi porazbili naokrog. Evo danes so postavili rekord v 2min kolikor rabim da pridem na hrib so ubili 13 mojih sotekmovalcev. Ubili seveda niso nobenega.
 

dotore

Pripravnik
18. avg 2007
438
3
18
KSZ

Kje za vraga zveste za take online igre? ( revije mogoče ? )

Odkar se je nehal COHO, iščem neko varijanto, ki bi vsaj dišala malo bolj po WW2.

Bom tole poskusil.

thnx

lp
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
:D hvala za to temo, sem takoj inštaliral in zgleda kr kul. Trenutno mi je še mal težko, verjamem pa, da ko mal nadgradim tanke, da bo lažje
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.972
1.259
113
Videl sem jo na Gamescom. So jo igrali. Gamescom sem malo spremljal zaradi Starcraft 2
smile-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.753
2.555
113
Pol ure se do cilja voziš da vmes lahko 2x zakinkaš, potem te pa 2x zadenejo, ker jih ne vidiš.
 

dotore

Pripravnik
18. avg 2007
438
3
18
Odvisno od tega, koliko upgrejdam motor imaš v tanku oz sploh kateri model tanka voziš.
Je pa igra res včasih prehitra, a vseeno ne tako zanimiva in napeta. ( zveni čudno, vem )
Hmmm, mene še vedno mika firbec.
Pogrešam edino boljšo grafično na mojem laptopu.
A kdo ve v katero smer bo šla ta igra? Se bodo v njej pojavila še pehota in podobno? Bo možno igrati samo nemci:zaveznikom?
 

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
668
7
18
bostjan.muha.cc
Pomoje se ne bo pojavila pehota in to. To je igra kot taka in se ne bo neki spreminjalo. Dodal se bo mogoče kak nov način igranja v smislu capture the flag (kradeš zastavico), ....

Pridejo še avioni (World of warplanes) ter ladje (World of battleships) toda to bosta ločeni igri.

Da bi pol ure igral nikakor ni res. Prideš notr, se voziš pol minute in je že akcija. Seveda odvisno a greš takoj v akcijo ali si bol zadaj. Ni to lih igra tipa Quake ali CS, kjer letiš naprej in strelaš vse povprek, toda je bolj igra skrivalnic. Saj glavni point igre je kdaj se koga vidi oz. kdaj se koga opazi kje je.
 

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
668
7
18
bostjan.muha.cc
Vse najbol švoh + da sn si izklopu par zadev ob strelu ter zamenjal zoom da mi hitreje dela :D

pa še vedno mi včasih ko me kdo strelja FPSi padejo na 2-5fps in potem nekako ne morem 0
wink-1.gif


sem pa na core 2 duo (ne vem iz glave ker) + 4gb rama + nek ati stuff :D
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.972
1.259
113
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Pol ure se do cilja voziš da vmes lahko 2x zakinkaš, potem te pa 2x zadenejo, ker jih ne vidiš.

Glede na to da je en boj omejen na max 15min dvomim. Mogoče imaž pretežki tank in preslab motor.

Dirkanje ne pomeni da boste zmagali. Kot si že rekli je to igra skrivalnic in taktik.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
evo jst sm dns prilezel do tanka luchs in to je res zabaven tank. Ampak zabaven rata šele, ko mu nadgradiš motor do konca. Takrat rata zelo hiter in lahko zajebavaš artilerijo al pa odkrivaš nasprotnike. Kej druzga je mal težje, vsaj dokler imaš tist avtomatski top.
 
Nazadnje urejeno:

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
668
7
18
bostjan.muha.cc
Jaz špilam američane in sem trenutno pri vsem na Tier 5 (počasi se prebijam proti 6)

špilam pa kar je free, se mi zaekrat zdi še BV plačevat za premium account
wink-1.gif
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.972
1.259
113
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
evo jst sm dns prilezel do tanka luchs in to je res zabaven tank. Ampak zabaven rata šele, ko mu nadgradiš motor do konca. Takrat rata zelo hiter in lahko zajebavaš artilerijo al pa odkrivaš nasprotnike. Kej druzga je mal težje, vsaj dokler imaš tist avtomatski top.

Luchs in Leopard sta bolj izvidniška tanka za odkrivanje nasprotnikovih tankov in topništva. Saj imata zelo malo silhueto. No se da tudi lepo uničevat topništvo če prideš zadosti blizu. Seveda morata imeti vse do konca nadgrajeno
smile-1.gif
.
Tu pa tam pa te vrže v bitko kjer so to top tanki in takrat je zabava do konca. Saj si dosti močnejši in hitrejši ko nasprotnik. Še posebej če vas je več s temi tanki v igri
wink-1.gif



Tale tankec če se kdo sprašuje:

http://game.worldoftanks.com/encyclopedia/germany/lightTank/vk1602

http://wiki.worldoftanks.eu/VK_1602_Leopard