Woke!1!

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.711
5.861
113

nekje v zda je afroamerican štihnil nekega znanega in medijsko precej glasnega ekstremnega levičarja do smrti. Njegova punca (predsednica lokalne antifa organizacije), je to zraven umirjeno gledala. Nato ni hotela dati opisa morilca policiji, niti njegove rase (da ne bi izpadla rasistka). Dobili so ga po varnostnih kamerah. That's how deep it goes. Čista mentalna bolezen.

Zdaj zbirajo denar, a ne za pogreb in za starše umorjenega, ampak da bodo sami lažje žalovali za storilcem.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.824
1.523
113
Notranjska



Ko sem bil jaz majhen sem vedno letel ven gledat helikopter ali avijon nad "streho"....

Tud stari se bi lahko počas že nehal bat partizanov....
Prvo kot prvo Poček in Bač ne gresta skupaj, pri Baču je bilo včasih drugo vadbišče ne vem pa če je še v uporabi, Poček je pa precej bližje Postojni. V zadnjih dneh so tudi imeli vaje in letala so preletavala do poznih večernih ur. Big deal.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.402
3.793
113
davorinm.wordpress.com
IMG_4865.jpeg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.520
15.519
113
nekje v zda je afroamerican štihnil nekega znanega in medijsko precej glasnega ekstremnega levičarja do smrti. Njegova punca (predsednica lokalne antifa organizacije), je to zraven umirjeno gledala. Nato ni hotela dati opisa morilca policiji, niti njegove rase (da ne bi izpadla rasistka). Dobili so ga po varnostnih kamerah. That's how deep it goes. Čista mentalna bolezen.

Zdaj zbirajo denar, a ne za pogreb in za starše umorjenega, ampak da bodo sami lažje žalovali za storilcem.
aDYL2QZ_700bwp.webp
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.186
1.464
113
Na srečo policije nebuloze ne zanimajo in morajo preganjati po uradni dolžnosti. Kaj bo pa na sodišču, pa nikoli ne vemo v teh primerih.