Windows 11

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113
telefon bi mel 10 let, ampak po 2 3 letih 3x dol pade se zacne pregrevat, baterije skoraj ne moreš menjat..pa kak konektor za polnjenje spusti, in si primoran menjat. Tudi če nočeš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.472
859
113
A ta nadgradnja iz 10-ke na 11-ko se pojavi (ko se) v Nastavitvah; kjer so že zdaj bile posodobitve, ali jo je treba z Microsoftove strani dol potegnit kaj?
Zaenkrat v Windows update samo kaže, da se na mojem računalniku lahko izvaja 11-ka, nič pa, da lahko že dejansko nadgradim.
 

dspalir

Zelenc'
4. okt 2021
4
0
1
Je že kdo preizkusil inštalirati Windowse preko clean inštala na računalnik, ki pa drugače kaže, da ni kompatibilen z strojno opremo? Namreč i5 - 7 generacije naj ne bi deloval..
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Je že kdo preizkusil inštalirati Windowse preko clean inštala na računalnik, ki pa drugače kaže, da ni kompatibilen z strojno opremo? Namreč i5 - 7 generacije naj ne bi deloval..

Gen 8 dalje
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.215
5.776
113
Dela b.p. na 4. generaciji brez kakršnegakoli tpm. Update in clean istall.

Itak pa je bilo že neštetokrat napisano, da gre z obvozom brez težav.
 

KTr1sk

Pripravnik
27. avg 2015
66
5
8
Ja preko bypass deluje na vseh pcjih, je pa tako da tistim, ki dela tekoče Windows 10 bo tudi Windows 11, ker so isti gonilniki
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.870
5.138
113
Komot (če je program na dvd-ju) ga dam s škatlo na papir in mi papirja ne odpihne :)

Za snečkota je pa itak vse na tem svetu nateg. je verjetno edn izmed tistih ko so še na win98 :D
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Komot (če je program na dvd-ju) ga dam s škatlo na papir in mi papirja ne odpihne :)

Za snečkota je pa itak vse na tem svetu nateg. je verjetno edn izmed tistih ko so še na win98 :D
Od Chicaga dalje je vse en velik nateg.

Z vsako novo verzijo hočejo uvalit nek bolani vmesnik, ki ni za nikamor, nadležen in neuporaben.

Vsaka nova verzija me sprašuje za vsako malenkost kot da sem debil.

Ma kakšna varnost, prosim te lepo. Še nikoli nisem imel antivirusa itd. , fašeš ga, ker klikneš, ne ker nimaš antivirusa, ki ti takrat nič ne pomaga.

Vedno premečejo nadzorno ploščo in se spomnijo novih bolanih for, spodaj desno tista zadeva z obvestili, nadloga 1a.

Delo z datotekami je še vedno na nivoju file managerja iz win 3.1, tu nekje... totalno neuporabno in nadležno.

Ali kdo sploh uporablja njihov Internet explorer, ali kakšno bolano ime ima sedaj, edge? bitch?

Orodja, ki so v OSu so sramotno neuporabna po vseh teh letih.

Enako počnejo z offici, kjer v saki verziji premečejo vse skupaj, ti pa recimo zadevo uporabljaš za pisanje, ki ne potrebuje nobene jaće funkcije kot je že ni bilo v word 95.

Updejti nonstop...pa kaj je to res takšen polizdelek, da je treba vsak dan iskat posodobitve? tudi tega se ne da kar tako izklopit.

Zadnji mail program, ki je bil funkcionalen je 10 let star, windows live mail ... ne, spet neka nova jajca, nepregledno, počasno, neuporabno.

Ko smo že pri mailu. Pa saj to ne moreš verjet, kako bolano težko je npr. iz kakšnega windows live maila izvozit in uvozit maile v nov program od iste hiše... pa to je noro. Nikakva kompatibilnost, iskanje nekih programov in krivin. Jebeš oblak. Al pa prenos stikov... Pa to te glava peče, kak je to vse neuporabno.

Ja kaj pa je to drugega kot nateg.

Zakaj rabiš nov OS, če uporabljaš chrome? ... da te bo še več spraševal, kazal vreme, ponujal reklame?

So naredili v win11 kaj tako novega, da ne moremo brez tega živet? al rabiš pol ure, da najdeš kje se tiskalnik nastavi ...

p.s.
moj računalnik podpira win11 brez obvoda, samo čakam kdaj mi bo fliknilo na 11, sedaj je samo sporočilo, da pripravljajo in da sem kompatibilen...
v službi imam win 8.1, vse deluje kot raketa
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.215
5.776
113
Jaz se pa v osnovi strinjam. Bistvo OS-a je da deluje kot vmesnik do hardvera in da mojim programom omogoča prikazovanje nekakšnih oken. Za ostalo poskrbim sam.

Mislim, kaj mene brigajo neki 3d painti pa mapsi pa phone aplikacije pa gaming modi ša vse možno tretjerazredno sranje, ki ga vedno nemudoma nadomestim z zmogljivejšimi aplikacijami. Ali še pogosteje sploh ne rabim. Dobesedno nesnaga pa še znebit se je ne moreš.

Pa macos je še veliko hujši kot windowsi. Pogojno uporaben kalkulator ostalo pa spam deluxe. Posiljevanje z apple sranjem na vsakem koraku.