Vzhodna obvoznica in Golovec

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.797
127
63
Novinarji berejo Altrer
smile-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
Mene zanima koliko nesrec se je zgodilo zaradi skakanja dinamikov cez polno crto kjer so sedaj kolicki in koliko se jih je zgodilo po koncu kolickov ko so legalno menjali pasove.
Ko ze omenjajo voznjo v nasprotn smer me zanima tudi ta podatek koliko ljudi je na teh kolickih obracalo.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
847
73
28
kašnih dirkačev? so sam tisti k znamo normalno pelat in sralci, češljači po jajima, telefonisti, drekači in vsa ostala pofukana zalega, k zna sam tožart, jamrat, zahtevat neke pofukane količke pa še kej v tem stilu, marš pičke
cheer.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Tisti ki znate pelat, tise količki ne afektirajo (kot da jih zanje ni). Ostalim se ne da dopovedati drugače kaj se sme in kaj ne drugače kot na zelo slikovit način... Potem pa počno kar si napisal... Mnogo se jih je pofočkalo tukaj v tej temi.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Pa kaj ti jambraš sploh... Sej ti ni treba v Leklerka rint ravno takrat ko gre delovni folk iz služb...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
Jaz moram po sluzbeni dolznosti jambrat
Saj vsi jamrajo da nimajo nekaj evrov za povisanje plac, pokojnin.... Hkrati pa beremo o mio in mrd za katere pa ocitno ni nobenega problema.
Ko smo ze pri leclercu in drive. Sem zadnje case veckrat tam kot na rudniku. Otrok v drivu nic ne izsiljuje in sitnari
evil.gif

Aja pa po severni obvoznici je dober km blizje proti morju kot po juzni. Ti kot gorenjc bi to lahko vedel. Vsi ukrajinci to vejo.
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
kašnih dirkačev? so sam tisti k znamo normalno pelat in sralci, češljači po jajima, telefonisti, drekači in vsa ostala pofukana zalega, k zna sam tožart, jamrat, zahtevat neke pofukane količke pa še kej v tem stilu, marš pičke
cheer.gif
Sej sem ti že enkrat reku, da greva skupi posnet, k si tok pogumen.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
mene boli [cenzura] za te količke, itak grem v kontra smer
grims-1.gif

A od bake pikapa maš. Pa od mamice mlekca si že obrisu, pa puhek že kej raste??
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.427
9.367
113
Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
Pred golovcem spet vse stoji v treh pasovih
grin1.gif

Sem bil pred Golovcem ene 45 minut pred tabo, škoda, k sva se zgrešila. Pa si dejansko vidu gužvo dol do semaforja, al je stal zato, ker Golovec zapirajo čim se skrajno desni pas mal zabaše? Bolj težko, če pičiš z bakinim pickupom mimo ko raketa. Še dobr da nisi Najtrajder.
 
Nazadnje urejeno:

zajbel

Pripravnik
17. dec 2008
859
1
18
Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
kašnih dirkačev? so sam tisti k znamo normalno pelat in sralci, češljači po jajima, telefonisti, drekači in vsa ostala pofukana zalega, k zna sam tožart, jamrat, zahtevat neke pofukane količke pa še kej v tem stilu, marš pičke
cheer.gif

Žal si ti prvi med jamrači. Če pa bi znal normalno peljat, potem te količki res niso problem. Eni izmed vas so celo sami priznali, da imajo probleme z vključevanjem na avtocesto.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
Pred golovcem spet vse stoji v treh pasovih
grin1.gif

nevem kje se ti vozis, ampak ko grem jaz tam mimo (ponavadi med 16:30 in 17:00) stoji pri bizoviku (nimam pojma zakaj). ko prides mimo izvoza bizovik pa vse lepo stece in tudi cez golovec gre povsem normalno. tako, da zaradi kolickov ni nic vecja guzva..