Vse o avtodomih in avtodomarstvu

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
336
-730
28
Reče se z bivšo ljubico. ;)
Si hotel rečt z alter mitingaši:valjamse:
alter miting 3.png
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: BojanP

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.336
3.474
113
Razlog za šotor je seveda ta, da če greš z ljubico, bolš da kamper ostane doma in seveda ta, da edini pameten kamp na Lastovem nima kej dost placa za kamper, pa še precej drago je tja gor kamper spravit.
Pa kje si glih Lastovo najdu. A majo meso za roštiljado v edini "mesnici" na otoku še vedno samo ob torkih tam nekje do 10 ure zjutrej? :bonk:
No sej je vseen, majo čevape tudi v gostilni, samo bolj malo jih je za zbirat.

Sej če ti paše tja it je čist fajn. Je tud fajn, ko pride cela čreda koz na plažo in na vsak način hočjo videt kaj imaš v ruzaku. :)
Zanimiv otok.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.100
9.212
113
Pa kje si glih Lastovo najdu. A majo meso za roštiljado v edini "mesnici" na otoku še vedno samo ob torkih tam nekje do 10 ure zjutrej? :bonk:
No sej je vseen, majo čevape tudi v gostilni, samo bolj malo jih je za zbirat.

Sej če ti paše tja it je čist fajn. Je tud fajn, ko pride cela čreda koz na plažo in na vsak način hočjo videt kaj imaš v ruzaku. :)
Zanimiv otok.
E tukaj sem Lastovo najdu. In nimam pojma kje majo in kje nimajo čevape, ker tam še nisem bil. Lačna še nikjer nisva bla, pa tud kle ne bova.
 
  • Všeč mi je
Reactions: nemenabijat

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
helou, help me out. Rad bi najel avtodom za 5 ljudi za par dni v septembru, najraje prevzem v Mariboru. Kombi podobne velikosti sem že vozil (bp).

To pa je tudi vse kar vem o tem. Kdo, kje, kam, za kolk, ... lepo prosim za pomoč.