Vse o avtodomih in avtodomarstvu

jello

Guru
22. sep 2008
9.859
3.733
113
Še dobro da sem tole videl šele zjutraj pred odhodom. :bonk:
20240803_083504.jpg
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.097
5.928
113
Jaz sem se hotela nad vinom pritožit, ker se mi je zdelo nenavadno drago v primerjavi... Sem tudi enote spregledala... To rečeno, so pa športniki, bemtiš, po liter se ga naroča :oops1:
 
  • Haha
Reactions: brane_new

Car

POSTman
4. avg 2007
8.386
1.195
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Mene je pa zmotilo, da je cena za liter vina, pri mineralni pa samo za dva litra. Torej moraš za dober špricar, če hočeš porabit vso mineralno, spiti vsaj 4 litre vina....:cool:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.114
62
113
Vrnili smo se iz Dolomitov, kjer smo kampirali nekaj dni, s prikolico, zato ne vem, ali lahko sploh pišem tu. Prvič in presenečeni nad lepoto gora in dostopnostjo. Kamp 70 e na noč, parcela in trije odrasli plus pes zastonj. Kamp nič posebnega, oprema še iz prejšnjega stoletja, mogoče še iz SFRJ časov, a čisto. Dve posebnosti: rezervirati ne moreš, tako da smo dobili šele v četrtem kampu, ostati moraš vsaj 3 noči. Indukcija ne dela, ker že pri 1100 W vrže ven varovalko:). Zjutraj mrzlih in vlažnih 12 C. Cene so sprejemljive, v Cortini d 'Ampezzo pizza 15 e, pivo 7. V gorskih kočah na instagram lokacijah je kava, taka kot mora biti, 2,5 e, rogljič 2 e. Dostop do Cortine je dobrih 300 km, časovno tja 5, nazaj 6 ur, ker so bile Karavanke zaprte ( preko Lienza).

tudi mi 14 dni nazaj...

kako pa s prikolo prides cez tiste prelaze? avto se mora kar namatrat? jest sem bil presenecn nad cestami... mi ni jasno kako to pluzijo, da je cesta tako lepa... na vrsic je cela zjahana, k plugi zapenjajo za asfat... kater kamp ste bli? mi smo bli cortina, pa je res oldstyle. drugic bo rochetta, cez cesto. v kamp je treba pridit do 9h-10h, dobis parcele. drugac pa lepo, prijetne temperature, lepa okolica in hribi. pivo je res drago, ostalo je nekako sprejemljivo.

aja, mi smo sli pa cez italijo. 3,5h pa smo bli parkirani. nazaj pa cez avstrijo...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.114
62
113
Mene je pa zmotilo, da je cena za liter vina, pri mineralni pa samo za dva litra. Torej moraš za dober špricar, če hočeš porabit vso mineralno, spiti vsaj 4 litre vina....:cool:

sej pri nas so tud cene vin za 1l... ampak ni nujno, da narocis 1l... seveda se prodaja po deci. izracunas si pa sam.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.859
3.733
113
Vse na ceniku lahko kupiš v količinah/kosih kot so navedene. Če ti kaj ne paše greš v kafano čez cesto. Tam je kava 150 din, pir pa 230.