Vse kartice v eni: Mastercard CURVE

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Fail totalni. V prvi vrsti operacijske sistema in tega curve. Na konkurenčnem sistemu dela v nulo tako na telefonu kot uri.
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
Tudi jaz sem se "matral" z nastavitvami Curve Pay skoraj dva meseca. Skoraj vsak dan, parkrat. Sem bral tu, da naj bi pomagala odstranitev aplikacije in ponovna namestitev, vendar ker mi zadeva ni šla v "lajšto" (le zakaj bi to pomagalo - aplikacijo dol in isto gor ) :bonk:, tega nisem naredil.
Do predvčerajšnjim, ko sem obupal in dal app dol in app gor in ... dela. S prve. :valjamse::bonk:Še danes ne morem verjeti.
Je pa res, da je kot kaže res treba po vsaki posodobitvi ponovno vključiti Pay. Polovičarska rešitev, ampak naj bo za začetek. Vsekakor veliko boljše kot GPay. A moram še GPay app dol pa gor? :nigladek:
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.819
204
63
Slovenija
Takole, včeraj sva z ženo šla v Lidl, njen A52s je bil posodobljen, Curve pay vklopljen, na oko vse ok. Na blagajni hoče plačat, telefon ne trzne, na POS-u se ne zgodi nič. Menja na Google Pay, vse dela v trenutku. Naj gredo nekam. Poskusiva še danes, po ponovni inštalacije Curve. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: SpEkTr

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.819
204
63
Slovenija
Potrjujem, včeraj smo šli na pico, med čakanjem sem ženi odstranil Curve in ponovno namestil, in dela. Srečna žena, srečen dom.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.819
204
63
Slovenija
pa še nadaljevanje iste zgodbe, sem pri sebi naredil enako, pri meni pa ne deluje. Edina razlika je v tem da ima ona novejši telefon z Android 12, jaz pa z 10ko.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Nekajkrat sem veselo uporabil Curve Pay, včeraj pa je Curve zahteval ponovno identifikacijo z osebno in selfijem. To sem uspešno opravil, posledic pa je, da Curve Pay ponovno ne dela. Prekleti polizdelki. :evil:
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.347
3.440
113
Evo jaz tudi na novo namestil. Tokrat iz Huawei tržnice.
Sedaj pa da vidim če bo satan spet izklapljal
 

Naabo

Pripravnik
19. avg 2010
268
1
18
Da dodam še izkušnjo po daljšem obdobju: sicer Curve Pay dela ampak je potrebno zelo pogosto ponovno omogočiti to možnost, praktično dnevno, kar pomeni, da pogledam vsakič preden plačujem.
 

Naabo

Pripravnik
19. avg 2010
268
1
18
Primer, od prejšnje objave do odgovora zgoraj sem moral ponovno vključiti.

PS: torej, če aplikacijo ugasnem (preko sistema-close) se onemogoči tudi curve pay.
 
Nazadnje urejeno: