Vse kartice v eni: Mastercard CURVE

Naabo

Pripravnik
19. avg 2010
268
1
18
Ravnokar naredil update aplikacije, enaka zgodba. Se enkrat nalozil od zacektka, gre naprej, potem pa v nedogled "You're almost there..." brez javljanja napake.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.656
1.580
113
Curve danes kaput. Ne dela kartica, piše da sem preko limita. Transakcij pa skoraj 0 ta teden.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Ce imam prav v spominu je treba za vsako kartico poslati papirje. Drugace si takoj preko limita.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Zdaj sem dobil mail do so nekaj shebali in da zdaj spet dela
Meni danes najprej v eni trgovini je Curve pay delal, v naslednji pa je javil, naj vstavim tapravo kartico (zakaj?).

Sem potem kar prestavil na Gpay pa je. Itak nimam slo bina, tako da se ne rabim zajebavat, 1% cash backa sem pa vseeno dobil, čeprav je bilo plačilo preko Gpaya.
 

bostjangtline

Pripravnik
12. dec 2012
205
20
18
Meni zadnjič uspelo aktivirat, pa tudi eno brezstično plačilo je šlo skozi, vendar je zahteval 2x odklepanje z prstnim odtisom in od takrat naprej vsakič 2x, tudi za vstop v aplikacijo. Sem pobrisal podatke aplikacije, sedaj pridem notri z 1x prstni odtis, samo spet ne morem enablat NFC payment. Kar nekaj....
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Curve danes kaput. Ne dela kartica, piše da sem preko limita. Transakcij pa skoraj 0 ta teden.
Enaka zgodba pri meni, vendar sem to opazil včeraj. Zagotovo nisem dosegel limita.
Sem moral ponovno narediti verifikacijo. Čez 5 min sem dobil potrditev da je verifikacija ponovno ok. Imam še vedno UK kartico.
No hkrati mi je ponudilo Curve Pay.
Verjetno nimaš vseh dokumentov in boš moral še enkrat verificirati.

Zahteva regulatorja v Litvi, da Curve uporabnike identificira z vsemi dokumenti, ker je finančno podjetje.
Sem imel vse verificirano, pa je bilo potrebno ponovno verificirati. Predvidevam da je zadeva povezana s Curve Pay.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Enaka zgodba pri meni, vendar sem to opazil včeraj. Zagotovo nisem dosegel limita.
Sem moral ponovno narediti verifikacijo. Čez 5 min sem dobil potrditev da je verifikacija ponovno ok. Imam še vedno UK kartico.
No hkrati mi je ponudilo Curve Pay.

Sem imel vse verificirano, pa je bilo potrebno ponovno verificirati. Predvidevam da je zadeva povezana s Curve Pay.
Evo, ravnokar v Sparu plačal s Curve pay. Dobil nazaj 1% od Curve in 10% od Vivid money. UK kartica. Očitno včasih dela, včasih ne. Kot žmigavec na avtu.
 

hogan

Fizikalc
10. okt 2011
348
95
28
Evo, ravnokar v Sparu plačal s Curve pay. Dobil nazaj 1% od Curve in 10% od Vivid money. UK kartica. Očitno včasih dela, včasih ne. Kot žmigavec na avtu.
Jaz sem ravno plačeval z mastercard Curve kartico na blagajni, pa mi je transakcijo zavrnilo. Sem si rekel, da ni problema, in sem plačal s svojo bančno visa kartico. Ko pridem iz trgovine, vidim, da je bila transakcija na Curve kartici dejansko sprovedena.
Se obrnem, s prodajalko pokličeva na bankart, kjer vidijo samo zavrnjeno mastercard transakcijo in tisto, ki mi je uspela z visa kartico. :rolleyes:
Ravno sem napisal dispute na Curve in baje lahko pričakujem odgovor v 48 urah...

Poročam, ko izvem kaj novega!
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Ja nekaj majo broken, meni je malo prej plačilo na Glovo zarvnilo in zaračunalo. Pa potem ko sem še enkrat probal, je zarvnilo in zaračunlo celo 2x. Sem tudi pisal supportu….
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Sicer imam Curve, je pa ne bom uporabljal, dokler tega polizdelka pošteno ne porihtajo. Kdo bi se zafrkaval z disputi?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Ja do zdaj generalni ni blo problemov (se je pa že zgodil podoben fuckup), pa že leta plačujem praktično vse na dnevni bazi s Curveom. So pa zgleda nekaj zajebali ja….
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.325
3.423
113
Ok
Še pri meni isto, ampak piše če hočeš iti v back in time ,da je refundirano.
Sedaj pa čakam kam bo šlo, na N26 nazaj še ni prišlo.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.112
2.467
113
Uhh, sem malo potolažen, ker nisem edini, naredil sebi 3 zavrnjene transakcije, pa eno ženi ;)
Jaz sem imel 4 zavrnjene transakcije v Hofru in dve na Revolut. Na banki seveda vidno kot normalna transakcija. Hofer se je takoj storniral, ostalo še čakam. Res nadležno, če slučajno nimaš rezervne kartice. So mi pa res presenetljivo hitro odgovorili, da je pri njih težava.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sem imel tudi sam vceraj prvic po parih letih, odkar uporaljam Curve in placujem z Apple Watch, problem v Hoferju... Placam z uro in je na POSu pisalo, da je zavrnjeno... probam se enkrat ... isto... Grem v avto po denarnico... probam se enkrat s Curve kartico... tudi zavrnjeno... Potem sem placal z NLB Mastercard, ki je definirana tudi v Curve in je slo placilo skozi. Kasneje sem v Kliku preveril in je enak znesek stirikrat v avtorizaciji. Klicem na stevilko za karticno poslovanje od NLBja... in je gospa rekla, da so te transakcije se v avtorizaciji in da naj poklicem, ce se cez nekaj dni zadeve ne uredijo... pa da se to dostikrat zgodi, ko je povecan placilni promet, ker kao potrditev ne prode dovolj hitro in POS zavrne transkcijo ...

Potem sem videl se tukaj, da so kot kaze problemi pri Curve ... in bom pocakal do naslednjega tedna ...

IMG_4268.png
IMG_4269.png
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Sem imel tudi sam vceraj prvic po parih letih, odkar uporaljam Curve in placujem z Apple Watch, problem v Hoferju... Placam z uro in je na POSu pisalo, da je zavrnjeno... probam se enkrat ... isto... Grem v avto po denarnico... probam se enkrat s Curve kartico... tudi zavrnjeno... Potem sem placal z NLB Mastercard, ki je definirana tudi v Curve in je slo placilo skozi. Kasneje sem v Kliku preveril in je enak znesek stirikrat v avtorizaciji. Klicem na stevilko za karticno poslovanje od NLBja... in je gospa rekla, da so te transakcije se v avtorizaciji in da naj poklicem, ce se cez nekaj dni zadeve ne uredijo... pa da se to dostikrat zgodi, ko je povecan placilni promet, ker kao potrditev ne prode dovolj hitro in POS zavrne transkcijo ...

Potem sem videl se tukaj, da so kot kaze problemi pri Curve ... in bom pocakal do naslednjega tedna ...

Poglej priponko 51434 Poglej priponko 51435
Tole je zajebancija. Upam da bodo rešili. :)