Vse kartice v eni: Mastercard CURVE

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
968
113
Obišči stran
Tole sem dobil od Sparkasse glede Mastercard debetne. Verjetno pa jim drugega tako ali tako ne preostane :D
Spoštovani,

zahvaljujemo se vam za poslano e-sporočilo. Obveščamo vas, da bomo z izdelavo omenjenih kartic pri Banki Sparkasse d.d. pričeli v letu 2022.

Želimo vam lep in uspešen dan še naprej.


Lep pozdrav / Mit freundlichen Grüßen
________________________________________
Banka Sparkasse d.d.
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Če mogoče kdo ve; ko želim dodati Curve kartico v Garmin pay, ne dobim potrditvenega SMSa, tudi po večkratnih poizkusih in čakanju.

Za plačila s Curve kartico prispe SMS takoj.

Edit: Sem odprl chat s supportom, ravnokar še enkrat poizkusil,sedaj pa deluje.
Ko si ravno omenil Garmin pay. Sam nikakor ne morem ugotoviti, kako nastaviti Garmin pay v fenik 5x. Če mogoče lahko pomagaš.
Sem pisal tudi na garmin pomoč, pa vmes malo pozabil, niso kaj odpisali že več tednov. Bo jih trema malo odrezati spet.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Ko si ravno omenil Garmin pay. Sam nikakor ne morem ugotoviti, kako nastaviti Garmin pay v fenik 5x. Če mogoče lahko pomagaš.
Sem pisal tudi na garmin pomoč, pa vmes malo pozabil, niso kaj odpisali že več tednov. Bo jih trema malo odrezati spet.
V Garmin Connect aplikaciji na telefonu imaš pod More Garmin Pay in te vodi čez setup (nastaviš PIN in vneseš podatke od kartice).
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
V Garmin Connect aplikaciji na telefonu imaš pod More Garmin Pay in te vodi čez setup (nastaviš PIN in vneseš podatke od kartice).
nimam te opcije. Ali misliš, da je prestara ura, prenizek model? Sicer en link sem našel iz leta 2018, da je podprt garmin pay na fenix plus seriji?
Saj tako nujno ne rabim, sem pa hotel preizkusiti, če bi ta možnost obstajala. Večinoma sedaj tako s telefonom plačujem.
Hvala vseeno
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Kot kaže je Curve Pay za Slovenijo uraden (samo da so pozabili aktivirati Curve kartice s slovenskim BIN-om)! :)

Google Play trgovina za Nizozemsko:
6381cada2884456076961e90b2be84e2908f83d1.jpeg


Google Play trgovina za Slovenijo:
672e8834333a4d4f3dc76036ca31819f2b6ee0f3.png
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Meni stara kartica z neslovenskim binom velja še kake tri mesece. Upam, da tačas zrihtajo.

Plačevanje s telefonom je zares praktično. :)
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Jaz bi tudi kako pikro dodal. Pa se bom raje ugriznil v jezik.

Raje vidim, da so pozabili slovenske kartice omogočiti kot, da so po pomoti vklopili gumb "Enable Curve Pay". Glede na to, da Google Paya kot kaže še nekaj časa ne bo.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Jaz bi tudi kako pikro dodal. Pa se bom raje ugriznil v jezik.

Raje vidim, da so pozabili slovenske kartice omogočiti kot, da so po pomoti vklopili gumb "Enable Curve Pay". Glede na to, da Google Paya kot kaže še nekaj časa ne bo.
Kaj pa če bi jim poslal sporočilo v imenu vseh Slovencev. Morda oni sploh ne vejo, da vam ne dela (meni bo zgolj še cca mesece).

Obeta se jim občuten padec plačevanja s Curve.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Je že na Curve Communityu. 3 teme na to temo :)

Moderator je celo razdružil 1 temo in ustvaril novo: Curve Pay works on Android (in Slovenia), but not for Slovenian BIN Curve cards
 

aver

Pripravnik
9. jun 2008
435
11
18
Za placiloje potrebno vedno najprej odpreti app in iti v nastavitve kjer je placilo?

Omogocil sem placilo z NFC in nastavil kot privzeto placilo.

Hocem placati in ne gre na posu napise, da je potrebno preveriti telefon. No potem odprem CURVE app grem v nastavitve pod wallet in sele potem se prikaze kartica in placilo.

Nekam dolg postopek za vsako placilo ali pa nimam nekaj vredu nastavljeno