Vsak po svojem okusu gradi hišo

Vas moti način gradnje nepremičnine


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.157
55
48
Osrednja Slovenija
Ne mešaj premičnine, ki bo jutri v jarku, z nepremičnino
smile-1.gif
 

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
ksz

Lool

@karantanka wtf? Da cela ulica zbira meni barvo fasade, ja valda, potem naj dajo še denar!

Poserjem se na to, če je komu všeč moja fasada ali ni, saj je na moji hiši in jaz sem jo plačal!


p.s. moja ni izstopajoča!
grin1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.835
372
83
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:Lej sej mene načeloma tud ne motijo grde kombinacije barv DOKLER to ne gledam iz moje hiše. Me prav zanima če bi bil še tako glasen če bi ti sosed naredil eno ogabno kombinacijo barv in ti bi moral to vsak dan gledati. Morda pa imaš sam grdo fasado pa zato zdaj tako zagovarjaš to, ne vem ugibam, ker drugače ne morem razumet kako to, da te taka grdobija prav nič ne moti.

Potem bo najbolje da sosed izbere tvojo barvo fasade, ti pa njegovo. Ker sama svoje itak ne bosta gledala.
 

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Citat:
Uporabnik zgrabljenec pravi:
ksz

Lool

@karantanka wtf? Da cela ulica zbira meni barvo fasade, ja valda, potem naj dajo še denar!

Poserjem se na to, če je komu všeč moja fasada ali ni, saj je na moji hiši in jaz sem jo plačal!


p.s. moja ni izstopajoča!
grin1.gif

no in od tod se začne kregarija s sosedi
 

Lokos

Pripravnik
17. okt 2007
383
0
16
faktor-x.blogspot.com
Men je pa prov lepo če je naselje pisano in ne da so fasade bele in cokl rjav.

Drgač sicer nisem bral vseh postov ampak glede na prvega bi sam to komentiral da kar se mene tiče nebi državi pustu nobene besede pri izgradnji in barvi itd. To besedo bi mogla met vsaka občina zase pa nej na seji izvoljo občani kako in kaj hočjo met pa je zadeva pošlihtana.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Citat:
Uporabnik pediater pravi:
Obvezno je za videt eno hišo na cesti med Medvodami in Vikrčem, nevem kaj je tam, Pirniče?
No, ena hiša ima temno modro-vijolično fasado!!!, pa še ene reliefe fuzbal žog gor.
bonk.gif

Lahko njim, ki so ves dan skriti znotraj te grdobije, kaj pa sosedje ki to vsak dan gledajo skozi okno, pa vozniki ki jim postane slabo ob pogledu...
grin1.gif
Lastnik te hiše je bil prej nogometaš Popivoda, zato je gor na dimniku številka in žoga.
On je nato nedokončano hišo prodal dr. Marku Jakliču (profesorju na EF), ki jo je nato dokončal in prebarval na modro-vijolično.
 

Egonislaw

Fizikalc
12. dec 2007
2.600
-4
38
Mb
www.pkr.com
Mene ne moti kakšno hišo ima nekdo drug, glavno da je njemu vredu. Motlo bi me edino v primeru če bi ta sosed zgradil hišo in mi s tem povzročil večno senco-to pa je potem problem-se pa dostikrat zgodi.
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
48
Murgle
Citat:
Uporabnik softi pravi:
men ste pa bedni tisti, ki gledate samo nase

mi smo hotl met rumeno fasado, pa smo pokazal sosedom
pa smo delal omete s silosom. je soseda rekla to bo prašil, delavc je potrdit, so silos drug dan odpelal pa prpelal zaklje
za vsako stavr sem vprašal sosede, če ne drugega vsaj iz vljudnosti.

tut na vsak piknik jih povabim. če pridejo pridejo, če ne, pa ne morje, nimajo obraza težit zarad glasnosti, dišav pečenja itd.

jest grem rad na vrt v gatah, rečem sosedi živjo, ne pa da sem v slabih odnosih, se skrivam, k pa fuknem s strehe pa prosim boga, da mi da dobrega soseda.

itak pa vssakemu svoje

467716-post_slo.gif


Sicer pa, mislim da, če si greš hišo postavljat v novem naselju, kjer so tako ali tako že vse hiše kot Barbapapa (najrazličnejših barv in najčudovitejših oblik), pol se verjetno ne boš preveč obremenjeval z mnenjem sosedov.

Če boš pa gradil v eni kraški, alpski... vasi in si boš delal fluorescentno fasado "ker tebi pač ne bo nihče govoril kaj lahko", pa samo kažeš svojo primitivnost
 

igorduska

Pripravnik
27. jan 2008
337
0
16
Ptuj
www.ptuj-on.net
Prilagam sliko idiličnega naselja, kjer nič ne izstopa in nihče nikomur nima za očitat. Konkreten primer je iz Nizozemske. Če hoče kdo videt kako naj izgleda podeželje nas se zapelje na Nizozemsko. Stoj in občuduj!!!
735647-ResizeofKopijaodNizozemska2015.jpg
 

Priponke

  • 735647-ResizeofKopijaodNizozemska2015.jpg
    735647-ResizeofKopijaodNizozemska2015.jpg
    69 KB · Ogledi: 321

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.658
6.054
113
pri taščici
in takega naselja pri nas najbrž ni...
to pa zato ker imamo super duper arhitekte in pe bolj super duper investitorje...
bolj je šekasto boljše je.....in najbolje da nekje nekega starega centra mesta /vasi.
Saj če bi naredili novo naselje šekasto (močeradi na poljanah) naj kar bo, kaj ko sredi "srednjeveške" vasi postavijo sodobno škatlo pofarbano z vsemi mogočimi barvami
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
A ma kdo sliko tistega kranjskega zaselka/odpada, kjer je vsaka hiša drugačna?

Po posnetkih sodeč je ulica pravi smeh...
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.371
971
113
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
A ma kdo sliko tistega kranjskega zaselka/odpada, kjer je vsaka hiša drugačna?

Po posnetkih sodeč je ulica pravi smeh...

Tam pri Britofu? Če se peljše proti Preddvoru na levi strani zadaj? Baje tam sploh ni napisano kaj se lahko gradi, zato je vsaka bajta model zase...
bonk.gif