vrenko

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Apollo teoretično. Ali bi nekdo iz tvoje branže, ki ima veliko izkušenj z umori, lahko izpeljal perfect crime? Vem, da je veliko spremenljivk, veliko stvari, ki se lahko zalomi, ampak mislim, da če nekdo zadevo fajn splanira in ve kako potekajo preiskave, forenzika,... Se pravi koliko bi ti rekel, da je šansa v % če se nek sposoben kriminalist spravi nekoga umorit, pa recimo da nima očitnega motiva, da to dotično osebe fenta?

Prosto po Prešernu, bi rekel, da je vsak nerazisakani umor, "perfect crime". Verjetno jih je kar nekaj, neraziskanih, pomanjkanje dokazov ipd. Se nisem poglabljal v številke.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.530
1.170
113
To mogoce drzi za vas, rekreativne alter morilce....ko te prime da bi enega pospravil pa nekje v hribih nakljucnega mimoidocega pahnes v globel. Cim pa je zadaj nek resen motiv...pa ne mi rect da ce se svojci zrtve lotijo raziskovat..da v ene 3 letih ga ne najdejo.... Pustimo zdaj kaj bi blo na sodiscu potem...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
To mogoce drzi za vas, rekreativne alter morilce....ko te prime da bi enega pospravil pa nekje v hribih nakljucnega mimoidocega pahnes v globel. Cim pa je zadaj nek resen motiv...pa ne mi rect da ce se svojci zrtve lotijo raziskovat..da v ene 3 letih ga ne najdejo.... Pustimo zdaj kaj bi blo na sodiscu potem...
Am na podlagi opisanega si ti rekreativni bralec kriminalk. Svojci so po osnovi “no go” ker so custveno obremenjeni
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.960
113
Javšnik je rešil Ruše. Pa etnični, ki se je delal etničnega. Pa še nekaj "novih" igralcev, ki so jih morali spravt skozi. Zabavna oddaja, ni kaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: luka51

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
Meni je bil ok del. Gre pa res vse skupaj zelo hitro skozi, bi bilo fajn, če bi stvar malo raztegnili in bolj ''ovsebinili''. Ampak ok, se ne bom pritoževal :).
Ajde, kdo je morilec? Meni se sanja ne.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.960
113
Meni je bil ok del. Gre pa res vse skupaj zelo hitro skozi, bi bilo fajn, če bi stvar malo raztegnili in bolj ''ovsebinili''. Ampak ok, se ne bom pritoževal :).
Ajde, kdo je morilec? Meni se sanja ne.
Javšnik, ker je hoto videt kak policija dela pa te fore. En iz šole pa je hotel mal ustrahovati, pa je imel smolo. Recimo tista s teglcom je že bila taka
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
Nekam tiho je bilo.
Čakam v nedeljo ob 20.45, da se pofočkate, kako je bilo itak že v prvi minuti jasno, da je ta pa ta morilec :)...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.960
113
kaj se je logično...slabo podajanje zgodbe...najbolj banalna so pa zaslišanja, ki jih mojster vrenko odpravi z enim kratkim vprašanjem, na katerega dobi še krajši odogovor. Kot gledalec ti ni pol pi.zde jasno sploh kdo je ka, kaj šele relacije, zamere itd, v prvem delu so samo natrosili 50 karakterjev. Imam občutek da bo na koncu storilec iz riti potegnjen, vsaj tako odprto so si pustili.
Rečmo, da je en šolnik, glede na teglc iz šole.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Apollo8
15. jan 2019
3.459
1.085
113
vidim,da ne razumete,kaj je to igrani film...

saj ne gre za dokumentarec

in... lol, Vrenko ne obstaja

namišljen lik, kot vse ostalo v zgodbi

vstopijo v lokal Petelin na Lentu in se znajdejo v Lj v nekem baru :) stargate

malo smanjit doživljaj

edino kar fali je, da je premalu fuka v filmu
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
vidim,da ne razumete,kaj je to igrani film...

saj ne gre za dokumentarec

in... lol, Vrenko ne obstaja

namišljen lik, kot vse ostalo v zgodbi

vstopijo v lokal Petelin na Lentu in se znajdejo v Lj v nekem baru :) stargate

malo smanjit doživljaj

edino kar fali je, da je premalu fuka v filmu
Sam ocitno je slaba igra al pa se slabsi scenarij. Ta kratka zaslisanja so res en smeh. Pa dve vprasanji obcanu in pol kr odide, brez adijo. V Ljubljani bi na tak nacin po 14 dneh eno okol kepe staknil, v MB, kjer so pomoje se mal bolj olikani pa po dveh dneh
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in McGiver

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.960
113
vidim,da ne razumete,kaj je to igrani film...

saj ne gre za dokumentarec

in... lol, Vrenko ne obstaja

namišljen lik, kot vse ostalo v zgodbi

vstopijo v lokal Petelin na Lentu in se znajdejo v Lj v nekem baru :) stargate

malo smanjit doživljaj

edino kar fali je, da je premalu fuka v filmu
igrani ja, slabo odigran...tu ne bo oskarja...

recimo dober detektviski krimič je bil killing ali pa recimo true detective vse sezone, po svoje. Prva sicer zmaga. Pa ne boš verjel. je tudi igrani.

pač bolj kot zadevo narediš kao realno, bolj bo pritegnila, bolj se raja poistoveti...če pa so delali parodijo, pa bi lahko imel vrenko roza baletno kiklco skoz gor, rifle šal, namesto katarine bi pa igrala josipa lisac. Manjkat pa ne bi smel Boris kobal v vlogi pijanega župnika. Dialogi bi bili odveč.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.223
9.463
113
kod Džej-Zija
Demšar bi moral narediti malo boljše raziskave pri pisanju romana in scenarija. Recimo opazovati Apollo8 pri delu.

Edit: popravek imena.
 
Nazadnje urejeno:

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.223
9.463
113
kod Džej-Zija
Recimo da bi se naučil, kako zgledajo zaslišanja. Da se Vrenko pelje čez pol mesta, da vpraša nekoga eno vprašanje, na katerega se odgovori z enozložnico, ni ravno realistično obnašanje.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Itak niso imeli dovolj časa, da bi zadevo naredili vsaj približno realno. Že to, da so uspeli sproducirati samo 6 epizod je kar malo sramotno.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Koliko dnenarja toliko muzike! Če je treba v "nadaljevanko" vključiti še vseh XYZ "znanih" slovenskih igralcev pa še toliko bolj. Zato se mi zdi neprimerno primerjat tako z Netflix kot nenazadnje z Jezerom - čisto drugi format. Glede na drugi primer in od začetka prozornega "morilca" navijam za učitelja telovadbe.

PS: kdo je Pudgar?