Vozi kdo Dacio Logan MCV/navadno?

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
ti ko maš dinarja ko blata.
jaz nimam.
za 12.300 eur je po mojem best buy. HDI 90, da se razumemo. nov, z metalik barvo.
verjetno ga bomo vzeli (98%). vsa oprema.
pokaži mi enega karavana, ki ima vse to.
za užitke pri vožnji bo drug avto, v katerem se bom vozil sam.
 

Don_kugla

Pripravnik
17. avg 2007
525
0
16
Maribor
Meni se najbrž samo zdi,da ti nimaš tri čiste o avtomobilih kaj?
Najbrž..........
frown-1.gif

Posti katere si napisal so
stupid-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik markoman pravi:

pol se pa ti vozi s polletnim otrokom v avtu, ki mu ne zaupaš.

Zakaj se ubadaš da rabis avto ki mu boš zaupal? Pol se raje ubadaj s tem, da bo ta avto
varen v primeru prometne. Če se ze gres kaj je najboljse za otroka.

In malo rabljenemu fordu ki ga je prilimal cizy nima kaj manjkat, sicer pa kaj je lahko narobe z
avtom ki ima 30k km?

Zakaj ga je nekdo prodal? Čisto nepomembno in bedasto vprasanje, mogoče ni folgal lizinga plačevat,
mogoče je dobil novo sluzbo in si bo kupil mercedeza, saj vseeno zakaj ga prodaja.

Dejansko bo teh 11k€ čez 5 let vredno 1k€, medtem ko bo pa ta ford še kr imel ceno.

Gledal sem na DSF avtomagazin, kjer so dokazali da se 4 leta star golf splača bolj kot nova dačija,
in so šli vse teste, od bremz, do varnosti, do porabe, in kok bo kaj na koncu vreden.
Na začetku je 4 leta star golf vreden isto kot nova dačija, čez 4 leta je dačija vredna pol 8 let starega golfa.
(upam da sem si prav zapomnil matematiko. Skratk dokazan je bil worst-buy.

Malo poglej naslednje linke (mogoče res ni vse po tvojem izboru, ampak te barem nebo sram na semaforu stat)

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1756272
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1717394 (ta je pravi lepotec + kurčeva garancija ki jo tako nabijaš)
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1687694 (al pa kaj japonskega, tu ti čestitam če kaj uničiš)

Sam bi takoj navalil na megana, sam sem ga imel, tut 1.5 dizla, prodal ko je mel 113k km, še danes ga videvam na cesti,
tako da tisti z 20k km je zares pravi, pa še garancijo ma.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
okej, pubeci, saj je dost.
ampak enkrat še odgovorim:
focusi so trije v familiji, ne bomo pripeljali še četrtega.
pri modrem levu so me z zadnjim rabljenim avtom zelo nategnili, k njim niti pogledam ne več.
mišibiši je grd.
imam 3 čiste o avtih, za svoje pojme dovolj.
kupujemo berlingota.
hvala za pomoč.
lep dan vsem skupaj.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Če bi prebral tudi prejšnje strani bi videl da nisi nič naredil. Je že par postov pred tvojim napisal da logan odpade. :p
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.991
9.107
113
39
MB
ksz
za 12k pa novi avto bi jaz vzel ceeda, pa pol makar ženo doma pustiš ko greš na obisk čez vesoljno slovenijo
evil.gif
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
Ni blo govora, da so servisi dragi ko hudič in da je 7 let zato, ker se kvari vse po vrsti?
evil.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Mislim da je pri tako "mladem" avtu še prezgodaj da bi govorili o zanesljivosti, sicer pa še sam nisem slišal kaj slabega čez njo. Avto je všečen, še posebej 3 vratni pro'ceed, edino notranjost mi ni najbolj po godu, nikakor se nemorem znebiti tistega cenenega občutka.. Me zanima kako bo avto kaj držal ceno.
 
Nazadnje urejeno:

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Skda da nisi vzel pasata z "150k" km. Al pa A4 z "200k" km.
smile-1.gif

To bi sosedje gledali
smile-1.gif
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Pa ko se boš vozil z novim avtom, ti ni treba skoz razmišljati kaka odgovornost je voziti polletnega otroka, ti še tako varen avto ne bo pomagal, ko boš fasal rano na želodcu.

Drugače me pa zanima kje delajo Berlingota, verjetno kaka Turčija, tako da ne razumem kaj je to tolk boljše kot Romunija. Če pogledaš MCV ti je takoj jasno, da je to Renaultov avto.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
"The vehicles for both groups (Citroen/Peugeot) are produced in Valenciennes, Northern France, at the Sevel Nord plant ..."

stari, frenč kar je pa le frenč kar ...
grin1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik markoman pravi:
"The vehicles for both groups (Citroen/Peugeot) are produced in Valenciennes, Northern France, at the Sevel Nord plant ..."

stari, frenč kar je pa le frenč kar ...
grin1.gif
Mnjah. Sicer pa notranjost materiali in to pri Berlingu niti ni tako švoh (seveda za ta razred).