Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.030
1.258
113
Ena popolnoma brezsmiselna drzava ,en popolnoma brezsmiseln zapit narod terorizira cel svet. Drzava kjer 80% ljudi se ni videlo straniscne skolke , vecina ne ve kaj je asfalt ,drzava ki ni sposobna izdelati tetrapakov za sok ,papirja za ritobris ,drzava ki ni sposobna sestaviti samokolnice , drzava ki ni sposobna enega avta spraviti skupaj....ta teroristicni skupek ustrasije G7 z sranjem raket po Kijevu.... A ni skrajni cas da civiliziran del sveta nekaj naredi v tej smeri ?

Tako je, cel svet, usklajeno. Ce se bo Eu nekaj sopirila, ne bo haska, le lasten narod bo zajebal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Mene samo zanima, zakaj se je pred leti Putin pri Gruziji ustavil? Da ni sedaj del Rusije, skupaj s preostalo Evropo? Pa kaj je sedaj drugače, da sedaj se pa ne bo ustavil in bo šel po preostalo Evropo...?
Samo razmišljam na glas...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

IMG_20220626_152731_796.jpg
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.109
6.481
113
Mene samo zanima, zakaj se je pred leti Putin pri Gruziji ustavil? Da ni sedaj del Rusije, skupaj s preostalo Evropo? Pa kaj je sedaj drugače, da sedaj se pa ne bo ustavil in bo šel po preostalo Evropo...?
Samo razmišljam na glas...
Mogoce se mi je mentalno stanje toliko poslabsalo?
Ali pa je odgovor v tem, kdo je bil takrat usa predsednik in nemcije…
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: XXXL in Konec

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Ena popolnoma brezsmiselna drzava ,en popolnoma brezsmiseln zapit narod terorizira cel svet. Drzava kjer 80% ljudi se ni videlo straniscne skolke , vecina ne ve kaj je asfalt ,drzava ki ni sposobna izdelati tetrapakov za sok ,papirja za ritobris ,drzava ki ni sposobna sestaviti samokolnice , drzava ki ni sposobna enega avta spraviti skupaj....ta teroristicni skupek ustrasije G7 z sranjem raket po Kijevu.... A ni skrajni cas da civiliziran del sveta nekaj naredi v tej smeri ?
Prvi na svetu so poslali človeka v vesolje (ki se je celo vrnil v živ)

Prvi na svetu so postavil vesoljsko postajo in jo imajo še vedno.

Pa ravno jutri bo minilo 68 let, ko so prvo nuklearko na svetu priključili na javno omrežje - Obninsk zraven Moskve (prej so sicer Američani naredili EBR-1 in SW-1 vendar nista bila v komercialni uporabi).

pa nek "zapit" Rus je sprogramiral Tetris

pa nekemu drugemu "zapitemu" Rusu alkohol za omamo ni bil dodvolj, pa je izumil anastezijo.

Res en popolnoma brezsmiseln zapit narod.

S tem seveda ne trdim, da Rusi lahko napadajo in uničujejo Ukrajino, samo podcenjevanje Rusov ni ravno pametna ideja.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.090
2.190
113
v lokalni ostariji
Prvi na svetu so poslali človeka v vesolje (ki se je celo vrnil v živ)

Prvi na svetu so postavil vesoljsko postajo in jo imajo še vedno.

Pa ravno jutri bo minilo 68 let, ko so prvo nuklearko na svetu priključili na javno omrežje - Obninsk zraven Moskve (prej so sicer Američani naredili EBR-1 in SW-1 vendar nista bila v komercialni uporabi).

pa nek "zapit" Rus je sprogramiral Tetris

pa nekemu drugemu "zapitemu" Rusu alkohol za omamo ni bil dodvolj, pa je izumil anastezijo.

Res en popolnoma brezsmiseln zapit narod.

S tem seveda ne trdim, da Rusi lahko napadajo in uničujejo Ukrajino, samo podcenjevanje Rusov ni ravno pametna ideja.
Mir -a ni več.... Sedaj je mednarodna vesoljska postaja...

Na začetku vojne je večina govorila da več kot 2 tedna ne bodo zdržali da bodo pogrnili na hitro. No se vedno harajo
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.468
804
113
Mir -a ni več.... Sedaj je mednarodna vesoljska postaja...

Na začetku vojne je večina govorila da več kot 2 tedna ne bodo zdržali da bodo pogrnili na hitro. No se vedno harajo
Saj, zaostali in zapiti kot so, ne vedo, da jim je zmanjkalo streliva, tankov in bojnih oklepnih vezil (te je tako ali tako vse Tonin pokupil), vsak hip bodo zmrznili in kaj še ne...
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
In jutri je spet rok, ko bi morali videti ali svet misli resno;
Malo verjetno, če jim pa rata, se bodo umikali predvsem kitajski vlagatelji, kar je velik paradox.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.887
2.357
113
Če se odpre par posebnih operacij, jim bo hitro zmanjkalo marsičesa. Kurilski otoki, Finska meja malo bolj na vzhod, beloruska revolucija, Čečenija, Gruzija, dodatno Sirija, kakšen nemir v Kazahstanu, en kup manjšin s težnjami po 'svobodi'...
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in jonny77

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.886
805
113
In jutri je spet rok, ko bi morali videti ali svet misli resno;
Torej jaz sem ti dolžen 100mio$ do jutri. Ti mi rečeš, da ti dolga ne smem nakazati. In potem boš jutri rekel, da sem v stečaju, ker ti nisem vrnil?
Jup, res stečaj. In kdo je na slabšem?
Upnik (ne-rus) nima denarja, dolžnik (rus) še vedno ima denar.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.