Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

kroja_

Fizikalc
23. mar 2016
183
86
28
Darjan pojdi kakšno proameriško streljačino odšpilat, kako ti kot ameriški marinec z ar-15 in enim nabojem pobiješ 10 nesposobnih Rusov, ki imajo ejkejfortiseven.

Očitno si klasičen ljubitelj drekaških ameriških filmov, ameriških rač. igric, njihovih podjetij na špekulantski borzi, ljubitelj Mcdonaldsa, Coca-Cole in električne Tesle.

Bi bil že čas da začneš plačevat za bencin, olje, plin, elektriko, gnojila, kruh in druge dobrine s svojim denarjem. Ker sedaj očitno ne. Dokler je še "poceni".
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.411
6.557
113
Odbor za zunanjo politiko in Odbor za zadeve EU sta na današnji seji odločala o pobudi poslanske skupine SDS naj ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski nagovori Državni zbor Republike Slovenije. Oba odbora sta pobudo soglasno podprla.
 
  • Haha
Reactions: XXXL

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.411
6.557
113
Spomladanska raziskava Eurobarometra kaže, da je ruska vojna proti Ukrajini okrepila podporo javnosti EU. Gospodarske sankcije EU proti Rusiji podpira 80 odstotkov vprašanih, 59 odstotkov vprašanih meni, da mora biti obramba svobode in demokracije prednostna naloga. Zaradi vojne v Ukrajini 61 odstotkov Evropejcev ni prepričanih, da bo njihovo življenje ostalo nespremenjeno. Rusijo pozitivno ocenjuje le 10 odstotkov vprašanih, so poglavitne ugotovitve tokratne raziskave. Da je članstvo države v EU dobra stvar, ocenjuje 67 odstotkov anketirank in anketirancev iz Slovenije.

Očitno je na alterju vec posebnezev?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik 474

...okrepila podporo javnosti EU...

...anketirank in anketirancev iz Slovenije.

:sprasujemse:
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.797
-299
113
Spomladanska raziskava Eurobarometra kaže, da je ruska vojna proti Ukrajini okrepila podporo javnosti EU. Gospodarske sankcije EU proti Rusiji podpira 80 odstotkov vprašanih, 59 odstotkov vprašanih meni, da mora biti obramba svobode in demokracije prednostna naloga. Zaradi vojne v Ukrajini 61 odstotkov Evropejcev ni prepričanih, da bo njihovo življenje ostalo nespremenjeno. Rusijo pozitivno ocenjuje le 10 odstotkov vprašanih, so poglavitne ugotovitve tokratne raziskave. Da je članstvo države v EU dobra stvar, ocenjuje 67 odstotkov anketirank in anketirancev iz Slovenije.

Očitno je na alterju vec posebnezev?
Sama propaganda
Tako kot pri ubogih migrantih, ki so bežali pred vojno, pa sami doktorji in inženirji, Pa potem kovid - kako so nas strašili z 90.000 mrtvimi če se ne cepimo, Pa kako obvezno cepljenje skraj da podpirajo še necepljeni, sedaj pa uboga Ukrajina, najbolj revna in skorumpirana država v evropi, kateri moramo pomagat.

Ja, saj js tud podpiram, da mora bit svoboda in demokracija prednostna naloga, ampak najprej moramo začet doma. Ker svobode in demokracije imamo v lastni državi vse manj. Najmanj pa si želim tiste ukrajinske demokracije izpred vojne. - katero naj bi morali podpirat.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.837
2.090
113
Sama propaganda
Najmanj pa si želim tiste ukrajinske demokracije izpred vojne. - katero naj bi morali podpirat.

Je res, sama propaganda iz vseh strani, verjameš pa komur želiš, ampak vsak ima svoj prav, tudi tisti, za katerega tako sveto trdiš, da ima narobe.

Jaz si pa ne želim ne tiste ukrajinske demokracije izpred vojne ali pa izpred 2014, če že tako pri tem vztrajaš, še posebej pa si ne želim ruske (putinove) demokracije po 2014 oz po sedajšnji vojni, ker vsi vemo kam bo peljala.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in sad
I

Izbrisan uporabnik 474

Jaz si pa ne želim ne tiste ukrajinske demokracije izpred vojne ali pa izpred 2014...

...še posebej pa si ne želim ruske (putinove) demokracije po 2014 oz po sedajšnji vojni...

Se mi zdi, da dobro berem. Zavračaš ukrajinsko demokracijo pred 2014 in zavračaš putinovo demokracijo po 2014... Ker sta ti dve "demokraciji" pred in po 2014 zelo različni obenem pa si ne želiš ne ene ne druge, me zanima, ali imaš na eni ramici angelčka, na drugi pa hudička, ki se potem kregata med sabo? Na sodi dan zmaguje eden, na lihi pa drugi...
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.837
2.090
113
Niti ne, saj sam dobro veš, kaj in kako se je dogajalo pred tem letom, oz. točneje tik pred. Ni ravno za zgled. To bi pa ti že lahko vedel.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.526
9.218
113
Govoril je o ukrajinski demokraciji pred 2014... Kaj ima to veze z Rusijo in Putinom? :sprasujemse:
Lažeš. V istem stavku je omenil tudi Putinovo demokracijo po sedanji vojni, če Putin zavzame Ukrajino.
Samo to si seveda priročno izpustil.
In to čudovito demokracijo in svobodo lahko Rusi sedaj uživajo, ti jo greš pa lahko tja sprobat.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Lažeš. V istem stavku je omenil tudi Putinovo demokracijo po sedanji vojni, če Putin zavzame Ukrajino.
Samo to si seveda priročno izpustil.

Nisem "priročno izpustil." Zanimalo me je, kaj misli z "ukrajinsko demokracijo pred 2014", ker "pred 2014" in putinovo "po 2014" je takšna razlika, da če preziraš obe, v bistvu sploh nisi za demokracijo... Putinova demokracija po 2014 mi je bila jasna...
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.837
2.090
113
Odlično, da je jasno :D

Ampak je dejstvo, da obstaja več različnih "verzij" demokracije. Zdaj, če si ti želiš putinove, go ahead, ampak tega prosim ne počni tukaj, ker si mi Slovenci z našo zgodovino tega sigurno ne zaslužimo. Zdaj drugo je, če nisi Sloven'c (ne po narodnosti, ne po duši).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in darjan
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.