Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.456
6.572
113
The idea of a "protective corridor" from Odesa was raised by Lithuania's foreign minister and UK Foreign Secretary Liz Truss, according to the Times, with the potential for a "coalition of the willing" to provide ships.

Lej same pezde.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Slišim da ima NATO tudi "interni" problem, saj Finci sedaj zahtevajo referendum, o katerem pa njihov parlament ne želi slišat nič, kljub zbranim 50000 podpisom. Zelo Evropsko ne ?

Podobno Švedska, ki je blokirala referendum. Potrebno se je vprašati, česa se bojijo, če pa so tako prepričani, da je večina za NATO.


Ter Turke bi radi kar vrgli ven, če bodo blokirali vstop Švedske in Finske.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi in AndY1

hermann

Guru
19. mar 2014
9.263
5.843
113
Pri nas sploh niso možni referendumi o obrambnih zadevah. Čudi me, da je sploh bil za nato...
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Fonzi bo napisal, da je to deepfak. :fredi:
sploh ni deep, samo fake
eno samo besedo izpustiš pa je čist drug pomen

kr poslušaj... rekel je nato allies, ne nato

kle je članek

NATO allies to provide more weapons to Ukraine, Stoltenberg says​

 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.629
232
113
Nekam tiho je sedaj okoli tega, ali Nato pomaga Ukrajini ali je tako, ko si trdil ti... Zakaj puščati stvari nedorečene, pa mešati drek naprej v drugem loncu. Pač potegneš črto, rečeš, motil sem se, verjetno ne prvič in ne zadnjič. Vsak normalen dec bi tako naredil...
Potem pa k drugemu loncu...

ja seveda. motil sem se, priznam.

sem likeal post tistega, ki je objavil tist govor. vzeto na znanje!
 
  • Všeč mi je
Reactions: XXXL

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.629
232
113
Kot že velikokrat v tej temi. Če nočeš videt ne vidiš.

mater, kaksne ocale morte eni nosit, da toliko vec vidite!

pa kdo noce videti? cesa? da smo itak ze nastavili rit zahodu in ameriki? pa sej to vsi vemo, sej tega noben ne zanika. samo to smo naredili ze dolgo nazaj.

mogoce pa ti noces videti nekaterih stvari...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.456
6.572
113
Ukraine is being sent more advanced weapons that will increase its striking range for the first time since the war began, after Denmark pledged US-made Harpoon anti-ship missiles and a launcher to the country.

The weapons could be used to push the Russian navy away from the Black Sea ports, allowing exports of grain and agricultural products to resume.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
:valjamse: :valjamse: :valjamse:

To je skoraj na istem levelu, kot "Azov so častilci nordijskih božanstev" :D

kaj so azovci, ne bi vedu, vem pa kaj so si nacisti mislili o tetovažah
ti bi se tud lahko mal podučil v tej smeri - v tvoje dobro

ampak, to niti ni tolk pomembno... pomembno je, da nato ne bo pošiljal nobenega orožja v ukrajino
in da stoltenberg tega ni rekel

ker... nato niti nima orožja

ga pa imajo članice in nekatere ga pač pošiljajo v ukrajino... nekatere, vse pa ne
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
To je samo v primeru, da bi izgubili.
Rusija ne bo, ne sme biti, predstavljena kot porazenka, ker bi to v prihodnosti predstavljelo velikasnko težavo (kot npr. Nemčija po 1.sv. vojni).

Rusija mora biti globoko poražena v tej vojni, ne sme pa izgubiti mednarodno priznanega ozemlja - meje kot pred zasedbo Krima. Če Rusija izgubi ozemlje, potem pridemo na problem enak kot Nemčija po WWI.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.