Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.557
8.910
113
Pitin ima jasno v svoji ustavi pogoje za jedrsko vojno.....in Rusija ne more bit eksencjalno ogrožena če je na drugem ozemlju.....oz če ni napadeno njeno ozemlje direktno!

Lahko pa se Putinu skegla...ampak lahko se tud Golobu....Erdoganu...younameit
Kaj pa je Putinu spremenit ustavo? Aja, njemu se je že skegljalo, če nisi opazil.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.373
6.551
113
More from Kyiv now, where the Ukrainian Parliament has announced a new law which allows the state to seize assets belonging to people who back Russia’s war.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Garfildd

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.917
5.461
113
Na dejanskem ignoru imam samo enega uporabnika, mirsiju pač ne razlagam več. In ne, če je sam tečen in ne krši pravil, ga nimaš ti kaj banat, pa ga. So pa določeni uporabniki direkt za ban, pa jim še vedno aktivno pomagaš srat.
No pa dajva tako. Mirsija moderiram za vse tiste ki ne poznajo funkcije ignor....
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.373
6.551
113
A Russian soldier has been found guilty in the first war crimes trial held in Ukraine since the war began.

Vadim Shishimarin, 21, has been sentenced to life for killing an unarmed civilian a few days after Russia's invasion began.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.812
4.307
113
ruski neonacisti denacifikirajo Ukrajinske neonacije, tako da bodo lahko obstajali samo Ruski neonacisti.

1653305451093.png
 
  • Jezen sem
Reactions: Kamele0N

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.794
-247
113
kalbo boš kaj odreagiral na to zavajanje?

Da ne bo potem s5 "zakVaj" na vse živo...
tu ni nobenega zavajanja. Je bila napadena VB, pa ji nato ni pomagal z vsemi silami. Ne vem, ali so zaprosili za pomoč ali ne, ampak v diplomaciji se vse prej zmeni, npr, če nato ni mislil pomagat z letalstvom in mornarico, potem se ne prosi. Zakaj pa nebi zaprosili za pomoč, če jim bi pripadala? in jo koneckoncev plačujejo?
Je bila napadena tudi Grčija, Turčija, pa nato ni pomagal nikomur. Se pa spomnim, časov, ko smo se vključevali v nato, da je bilo jasno rečeno, da pomoč ni avtomatsko zagotovljena, vsaj ne taka z vsemi sredstvi.
Pitin ima jasno v svoji ustavi pogoje za jedrsko vojno.....in Rusija ne more bit eksencjalno ogrožena če je na drugem ozemlju.....oz če ni napadeno njeno ozemlje direktno!

Očitno imajo ZDA drugačno ustavo. ZDA ni imela 1962 nobenega napada na svoje ozemlje, se je samo počutila ogroženo zaradi ruskih raket na Kubi.
Kljub temu je Kennedy bil že pripravljen napast tudi z jedrskim orožjem, če se Rusi ne odstranijo - in so se rusi potem odstranili in rešili svet pred jedrsko vojno.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.917
5.461
113
Mirsi.....še en tak post pa te bannam tko da te bo nadmoderator kalbo 3dni vn štrikal....

Že takoj v začetku stavka se začneš zapletat v laži in nesmisle!
 
  • Wow
Reactions: kroja_

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.917
5.461
113
tu ni nobenega zavajanja. Je bila napadena VB, pa ji nato ni pomagal z vsemi silami.
Kalbo upam da mu boš pomagal "z vsemi silami" :D
Ne vem, ali so zaprosili za pomoč ali ne, ampak v diplomaciji se vse prej zmeni,
Noro....kakšna ugotovitev :D Mogoce so zaprosili, mogoče niso....ampak verjetno...samo ne včeraj! Pojutrišnjem pa.... :D

Zakaj pa nebi zaprosili za pomoč, če jim bi pripadala?
Sam res....jebentiššš :D

Kljub temu je Kennedy bil že pripravljen napast tudi z jedrskim orožjem, če se Rusi ne odstranijo - in so se rusi potem odstranili in rešili svet pred jedrsko vojno
Saj ruse ogrožajo samo jedrske iz Ukrajine....iz Francije UK Nemčije pa ne....zakaj taka panika potem pri ruSSih če jedrskih ni in ne bo nikoli v Ukrajini? Se Putinu meša?

Hopla hopla kaj pa če je vse res? :D
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.917
5.461
113
Glede na to, da si to grozil mirsiju in ga obdolžil laganja, sem se obrnil na tebe, da mi prosim razložiš, kaj v miraijevem pisanju je laž?
Saj imaš citirano vse!

Mogoče so.....mogoče niso.....nevem če so.....

Napiše cel roman konkretnega pa nič!

Ponovi 15takih nesmiselnih postov in ko se ga umakne iz teme (ne bana!) sta tu takoj pravičnik Gargy in nadmoderator kalbo ki bi se vtikala v moderacijo....

Evo čakam da kalbo prevzame zadolžitve in teme bodo takoj super berljive :D
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.557
8.910
113
Tebe ma polhn kufer 90% ljudi kle gor, definitivno to nisva smo jaz pa Gargy, ki se, mimogrede, ne strinjava praktično v ničemer drugem. Kje je pa zadnje čase kaj konkretnega od tebe, vštevši zadnji post? Pol, kot učitelj učencu praviš, da te je za banat po takem brezsmiselnem zmazku, kot je zgornji? Sicer se ne strinjam, sam če mi boš že dihal za ovratnik se pa lohk zgodi, da te dam za zgled....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.917
5.461
113
Tebe ma polhn kufer 90% ljudi kle gor, definitivno to nisva smo jaz pa Gargy, ki se, mimogrede, ne strinjava praktično v ničemer drugem. Kje je pa zadnje čase kaj konkretnega od tebe, vštevši zadnji post? Pol, kot učitelj učencu praviš, da te je za banat po takem brezsmiselnem zmazku, kot je zgornji? Sicer se ne strinjam, sam če mi boš že dihal za ovratnik se pa lohk zgodi, da te dam za zgled....
Pa lej....your future is bright! Veš kolk te bodo mel radi! 90% alterja ti bo častilo pivo kjerkoli se boš pojavil!

Enostavno nimaš česa zgubit! Ostane ti samo da to sprejmeš! :D
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.