Vojna v Ukrajini 2

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
Toropets update

Kot so izjavili Rusi, so sestrelili vseh 56 dronov usmerjenih proti skladišču. Razbitine le teh, izzovejo kataklizmo skladišča.... tako je razumeti Ruse lol
Očitno so te razbitine bolj nevarne od samih dronov!
Bolje, da rusi teh dronov ne sestreljujejo več, saj si s tem delajo samo škodo. :evil:

Ne, rusi drone uničujejo kar s svojimi bunkerji. Včasih so v rak letelr kupole tankov, sedaj pa kar bunkerje izstreljujejo in tako uničujejo drone
 
  • Haha
Reactions: sad

jest5

Guru
18. avg 2007
25.750
-8.632
113
Kaj točno ti je jest5 smešno, da je raketa eksplodirala, ali da je eksplodirala brez jedrske konice gor. Meni je namreč smešno, da so dali v uporabo netestirano raketo :D to lahko sqmo ruskiči naredijo :))
Smešno je, kako skačeš kot mačka okoli vroče sklede in nalagaš kup drugih stvari, namesto da bi se posvetil popolnoma tehničnemu dejstvu, ki sem ga izpostavil.

V tej raketi se ne uporablja vodik(in ne kisik), kot si pisal v postu malo nazaj. Iz preprostega razloga, ker je to popolnoma neprimerno gorivo za shranjevanje. To je to.
Zdej pa izvoli nadaljevati svojimi akrobacijami :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Yazoo

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Smešno je, kako skačeš kot mačka okoli vroče sklede in nalagaš kup drugih stvari, namesto da bi se posvetil popolnoma tehničnemu dejstvu, ki sem ga izpostavil.

V tej raketi se ne uporablja vodik(in ne kisik), kot si pisal v postu malo nazaj. Iz preprostega razloga, ker je to popolnoma neprimerno gorivo za shranjevanje. To je to.
Zdej pa izvoli nadaljevati svojimi akrobacijami :valjamse:
Uh, sem mislil, da ni bilo potrebno poudarjati tekoči vodik in kisik, da nista v kriogenski obliki. Ampak še vedno pa ti zmagaš z eksplozijo in gorenjem jerdske konice , ki je ni bilo :bonk: Can't beat that. Evo, izvoli delat prevale na trepalnicah nazaj naprej.
 
  • Haha
Reactions: jest5

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.843
5.626
113
opa, vec cybetruckov je v igri. me zanima kdo jih je preprodal
fact je da te tovornjačke dela kitajc, tovarna na kitajskem. Ne vem kako bo Musk to kupil da mu produkti uhajajo na fronto proti kateri se borijo
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.178
-2.014
113
pa zgubili par fajn skladišč in nekaj kanon futra. Če je tistih par m2 vredno tega, go for it
Ja Rusi so izgubili nekaj skladišč, nekaj kanon futra in pridobili par m2
Ukrajinci so tudi izgubili par skladišč (samo ruskih zadetkov tu ne limate, razen če ni šola ali bolnišnica), izgubili nekaj kanon futra in izgubili par m2.
Kdo je zdej na boljšem?
Itak štejejo in so pomembni samo m2, cilj je ozemlje. Zahodu se hebe tako za ruse, kot za ukrajince, od m2 bodo pa služili "razni blackrocki"
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte
19. jul 2007
2.820
1.536
113
The liquid fuel used in the RS-28 Sarmat missile is a combination of liquid propellants that typically include a fuel and an oxidizer. For the Sarmat, the specific propellants are:
  1. UDMH (Unsymmetrical Dimethylhydrazine): This is a common hypergolic fuel used in many liquid-fueled rockets. It ignites spontaneously upon contact with an oxidizer, making it highly reliable for missile applications.
  2. N2O4 (Nitrogen Tetroxide): This is the oxidizer used in combination with UDMH. It reacts with the fuel to produce the thrust needed to propel the missile.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.728
3.459
113
Ja Rusi so izgubili nekaj skladišč, nekaj kanon futra in pridobili par m2
Ukrajinci so tudi izgubili par skladišč (samo ruskih zadetkov tu ne limate, razen če ni šola ali bolnišnica), izgubili nekaj kanon futra in izgubili par m2.
Kdo je zdej na boljšem?
Itak štejejo in so pomembni samo m2, cilj je ozemlje. Zahodu se hebe tako za ruse, kot za ukrajince, od m2 bodo pa služili "razni blackrocki"
kvadratni meter vreden vsakega centa