Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.178
-2.014
113
Kdo je pa v bosni izvajal genocid?:rolleyes:
Kot je jonny77 napisal. V največji meri srbi, malo bošnjaki. Hrvati pa v kninu in zadarskem zaledju.

A odgovor na vprašanje, kdo je v Galiciji izvajal genocid, da se je število poljakov iz 63% leta1944 zmanjšalo na manj kot 1% leta 2021 ti pa ne gre iz jezika?
Al še premišljuješ, koga drugega bi lahko okrivil, samo da tvoji "nikoli nič krivi ukrajinci" nebi imeli nič zraven. Rusov pa tam ni bilo blizu.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Kot je jonny77 napisal. V največji meri srbi, malo bošnjaki. Hrvati pa v kninu in zadarskem zaledju.

A odgovor na vprašanje, kdo je v Galiciji izvajal genocid, da se je število poljakov iz 63% leta1944 zmanjšalo na manj kot 1% leta 2021 ti pa ne gre iz jezika?
Al še premišljuješ, koga drugega bi lahko okrivil, samo da tvoji "nikoli nič krivi ukrajinci" nebi imeli nič zraven. Rusov pa tam ni bilo blizu.

Odgovoril sem ti z vprašanjem. Ker tvoje vprašanje nima neke povezave, hočeš samo prikazat, da so tudi Ukrajinci izvajali pomore. Odvisno koliko nazaj v zgodovino greš, so te pomore izvajali povsod, tudi Slovenci nad Italjani itd. In ti sam si tudi napisal odgovor na moje vprašanje "srbi", ampak nista ostala dolžen ne jonny77 in ne ti mirsi in sta takoj napisala, da pa tudi "hrvati". Tako da če hočeš, lahko vse prikažeš v najlepši luči, tako kot ti to počneš z rusi, ali pa čisto vsakega oblatiš, kot ti to počneš z ukrajinci. Nekaj to pove, tako o enih, kot drugih, še največ pa pove to o tebi.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.178
-2.014
113
Odgovoril sem ti z vprašanjem. Ker tvoje vprašanje nima neke povezave, hočeš samo prikazat, da so tudi Ukrajinci izvajali pomore. Odvisno koliko nazaj v zgodovino greš, so te pomore izvajali povsod, tudi Slovenci nad Italjani itd. In ti sam si tudi napisal odgovor na moje vprašanje "srbi", ampak nista ostala dolžen ne jonny77 in ne ti mirsi in sta takoj napisala, da pa tudi "hrvati". Tako da če hočeš, lahko vse prikažeš v najlepši luči, tako kot ti to počneš z rusi, ali pa čisto vsakega oblatiš, kot ti to počneš z ukrajinci. Nekaj to pove, tako o enih, kot drugih, še največ pa pove to o tebi.
Nič nisi odgovoril z vprašanjem, Nisi odgovoril na moje vprašanje, ampak si postavil novo vprašanje, ki sicer ne spada v to temo - da bi speljal debato drugam, tu se pogovarjamo o ukrajini in ne bosni, kljub temu sem ti na vprašanje jasno odgovoril.
Ti imaš pa tako oprane možgane, da nisi zmožen odgovorit na moje vprašanje. Še slovence kot genocidni narod prej omenjaš, da nebi odgovoril na moje vprašanje. Koliko nazaj gremo z genocidom v Lvovu? - manj kot greš nazaj ti, ko si govoril o genocidu na Krimu.

Si vprašal, kdo je izvajal genocid v Bosni in si dobil točen odgovor 2x. Zakaj bi nekatere, ki so izvajali genocid moral spustit, al kaj si hotel povedat, ko praviš da sva napisala Hrvati?

Torej kdo je v Galiciji izvajal genocid, da se je število poljakov iz 63% leta1944 zmanjšalo na manj kot 1% leta 2021 ??? Je pretežko vprašanje zate?
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Nič nisi odgovoril z vprašanjem, Nisi odgovoril na moje vprašanje, ampak si postavil novo vprašanje, ki sicer ne spada v to temo - da bi speljal debato drugam, tu se pogovarjamo o ukrajini in ne bosni, kljub temu sem ti na vprašanje jasno odgovoril.
Ti imaš pa tako oprane možgane, da nisi zmožen odgovorit na moje vprašanje. Še slovence kot genocidni narod prej omenjaš, da nebi odgovoril na moje vprašanje. Koliko nazaj gremo z genocidom v Lvovu? - manj kot greš nazaj ti, ko si govoril o genocidu na Krimu.

Si vprašal, kdo je izvajal genocid v Bosni in si dobil točen odgovor 2x. Zakaj bi nekatere, ki so izvajali genocid moral spustit, al kaj si hotel povedat, ko praviš da sva napisala Hrvati?

Torej kdo je v Galiciji izvajal genocid, da se je število poljakov iz 63% leta1944 zmanjšalo na manj kot 1% leta 2021 ??? Je pretežko vprašanje zate?
Tako je, pogovarjamo se o ukrajini, ne poljski. Ampak če že hočeš odgovor, da boš vesel, so to delali ukrajinci. A boš zdaj vesel, ker vidiš da sem zmožen odgovoriti? A nadaljujemo še naprej, kje so rusi vse delali genocid?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.178
-2.014
113
Tako je, pogovarjamo se o ukrajini, ne poljski. Ampak če že hočeš odgovor, da boš vesel, so to delali ukrajinci. A boš zdaj vesel, ker vidiš da sem zmožen odgovoriti? A nadaljujemo še naprej, kje so rusi vse delali genocid?
Ja, pogovarjamo se o Ukrajini in Lvov, katerega sem pri genocidu omenjal, je v Ukrajini - razen če se ti zgodovino že za naprej učiš.
Ja, dolgo je trajalo, da si bil zmožen odgovorit, ampak če bi bil manj pristranski, bi napisal, če se pogovarjmo še naprej, kje so ukrajinci in rusi delali genocid. Lahko pa za začetek pojasniš, kako so tvoji banderovci harali po Voliniji.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Mislim, da si totalno zašel. Oboji so delali genocide, izvajali takšne in drugačne diktatorske politike. Enako je bilo tudi v Jugoslaviji, Nemčiji, itd. Če misliš o tem debatirat, odpri novo temo "Genocidi po Evropi" in bomo tam z veseljem debatirali o tem. V konkretni situaciji pa putin izvaja genocid po ukrajini.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
Russian soldier who burnt own car, sets fire to armored personnel carriers and tanks by mistake


A soldier of the 42nd motorized rifle division of the occupying Russian army has been punished for using his personal car without the commander’s permission. As a punishment, he poured gasoline on his "Niva" car and set it on fire. The footage has been shared by another Russian soldier in the area. The incident took place in the occupied Orekhovsky district of Ukraine’s Zaporizhzhia region. According to the Russian military, after the car caught fire, the fire spread to a wider area, including a nearby forest strip. As a result, four armored personnel carriers and two T-72 tanks of the occupying army located in the area were destroyed by fire
 
  • Haha
Reactions: leibstandarte

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska

US said to be "unimpressed" by Ukraine's Victory Plan – WSJ​

US President Joe Biden’s administration is concerned that Ukrainian President Volodymyr Zelenskyy's plan to win the war with Russia lacks a comprehensive strategy and is focused on providing more weapons and lifting restrictions on Ukraine’s use of long-range missiles.

Source: The Wall Street Journal (WSJ)
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.832
2.213
113
Dober obisk :evil:

Naj bi dobili AGM-154 JSOW, ki jih je mogoče poceni nadgraditi za udare +500km.


Da gre res za precej eleganten načrt Washingtona, kako se izogniti tako imenovani "eskalaciji" in drugim "rdečim črtam", ki so si jih ZDA potegnile ob poslušanju groženj Kremlja z jedrskim orožjem. . Ker obstaja metoda za pretvorbo AGM-154 JSOW v polnopravno križarsko raketo. (https://defence-ua.com).

 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.178
-2.014
113
JA, DA
Mislim, da si totalno zašel. Oboji so delali genocide, izvajali takšne in drugačne diktatorske politike. Enako je bilo tudi v Jugoslaviji, Nemčiji, itd. Če misliš o tem debatirat, odpri novo temo "Genocidi po Evropi" in bomo tam z veseljem debatirali o tem. V konkretni situaciji pa putin izvaja genocid po ukrajini.
Ja, da ne bomo zašli pa najbolje da pojasniš svojo trditve iz prejšnje strani, da so na Krimu ukranjinci večinsko prebivalstvo, kdaj je to bilo in kje si našel vir. Ker tisti vir, ki ga ti citiraš pravi ravno nsaprotno, da je bilo rusov na Krimu vedno več, kot ukrajincev. Al bomo spet o tem da če ponavljaš laž....

No ja, lahko bi sam odprl drugo temo z naslovom genocidi po evropi, preden si spraševal, kdo je v bosni izvajal genocid. In tako skušal speljt debato proč od genocida v Ukrjajini. Js sem pač govoril o genocidu v Lvovu, ki je zaenkrat še del Ukrajine.

V konkretni situaciji Ukrajina izvaja genocid že od l. 2014, s tem, da je bombandirala civilno prebivalstvo v Donbasu, in tudi izvaja etnocid, ko je prepovedala ruski jezik, stranke, zažigaka ruske knjige.... In tudi nasilno izseljuje prebivalstvo iz območja fronte. Sicer jim vedno to ne uspe, saj prebivalci rajo pričakajo ruse, kot osvoboditelje, kot da se selijo. Rusi na svojem območju prebivalstva ne izseljujejo, in jim nudi vse človekove in manjšinske pravice - za razliko od ukrajincev.

Če se pa dve vojski streljata med sabo in pri tem nastanejo civilne žrtve, to ni genocid, še najmanj pa da je genocid samo na en strani.
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
776
792
93
Eno vprašanje.... v primerum, da zmaga trump se bo vojna zaključila ali ne?
Ali bo Zelenski vesel ali zalosten, jezen?