Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.773
2.184
113
UA začela uporabljaji RU metodo, napadli 2 termoelektrarne. Zgleda da bodo na sporedu napadi na skladišča nafte in termoelektrarne.

This night, Ukraine hit two power plants in Russia:Kashira in the Moscow region and Konakovo in the Tver region! Glory to Ukraine

 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
534
175
43
A veš tisto, ko z avtom prehitiš nekoga, ki res ne zna vozit, dela bedarije, je nespreten z vozilom ali pa je ekstra počasen in potem pogledaš, kako izgleda?

No, tako bi jaz rad videl mirsija. Prisežem, da bi celo plačal za to, da vidim, kako izgleda tak človek..

Mirsi, vidi se ti na daleč, da tvoje zamere do zahoda izvirajo vsaj že od intervencije leta 1999 NATO/Srbija (oz takratna Jugoslavija).

Tvoja mnenja meni osebno zares sploh niso pomembna, ker si pokvarjen in DEFINITIVNO nisi objektiven, čeprav se ravno za takega imaš.

Čez tvoja sporočila, ki jih (nevem zakaj) očitno še kar berem, se prav vidi tvoja čustva, tvojo jezo in sovraštvo do zahoda.

Zahod je naredil marsikaj narobe, marsikaj. Ampak veš, tudi tvoja draga Rusija ni nič boljša. Zakaj torej ne gojiš enakih čustev do Rusije? Konec koncev tudi do Srbije?

Ampak vsaka čast, za vsako agresijo Rusije nad Ukrajino najdeš nek razlog, pa čeprav že na daleč smrdi. Pfuj..
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
810
384
63
V začetku oktobra je eden od poveljnikov bataljona Dnepr 1 Sergej Litvinov priznal umore civilistov na vzhodu Ukrajine, med njimi žensk in otrok, ter še, da je za to prejemal denarne nagrade oligarha Kolomojskega.

Požar v Moskvi
Tam je 80% zgradb državne administracije. Če zgrešiš, zadaneš trgovino :)

Črni dim
Administracija pa požar odpadnih gum! Ali pa gorijo umetni ...

Kje je protiletalska obramba?

Kako kje?? Kaj nisi prebral, da je protiletalska sestrelila najmanj 158 ukrajinskih dronov? Ampak jim je slučajno eden ušel in ravno ta je padel na termoelektrarno...
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.773
2.184
113
Kako kje?? Kaj nisi prebral, da je protiletalska sestrelila najmanj 158 ukrajinskih dronov? Ampak jim je slučajno eden ušel in ravno ta je padel na termoelektrarno...

Uspešno so sestrelili VSE :evil:










GWXgJyaWMAIECR0.jpg
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.107
-1.617
113
A veš tisto, ko z avtom prehitiš nekoga, ki res ne zna vozit, dela bedarije, je nespreten z vozilom ali pa je ekstra počasen in potem pogledaš, kako izgleda?

No, tako bi jaz rad videl mirsija. Prisežem, da bi celo plačal za to, da vidim, kako izgleda tak človek..

Mirsi, vidi se ti na daleč, da tvoje zamere do zahoda izvirajo vsaj že od intervencije leta 1999 NATO/Srbija (oz takratna Jugoslavija).

Tvoja mnenja meni osebno zares sploh niso pomembna, ker si pokvarjen in DEFINITIVNO nisi objektiven, čeprav se ravno za takega imaš.

Čez tvoja sporočila, ki jih (nevem zakaj) očitno še kar berem, se prav vidi tvoja čustva, tvojo jezo in sovraštvo do zahoda.

Zahod je naredil marsikaj narobe, marsikaj. Ampak veš, tudi tvoja draga Rusija ni nič boljša. Zakaj torej ne gojiš enakih čustev do Rusije? Konec koncev tudi do Srbije?

Ampak vsaka čast, za vsako agresijo Rusije nad Ukrajino najdeš nek razlog, pa čeprav že na daleč smrdi. Pfuj..
Če bi napisal, da moje zamere izvirjo od napada JNA na Slovenijo bi bil bližje. Saj se spomnimo, Slovenija se je odcepila, JNA je napadla in skušala preprečit odcepitev, v Ukrajini pa razmišljam po isti logiki, tam so se Krim in Donbas odcepili, Ukrajinska vojsa pa je napadla.

Ja, tako zahod kot Rusija so naredili marsikaj narobe, ampak za vojno v Ukrajini je pa kriv zahod. Vi pa podpirate vojno.