Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.068
-1.429
113
Kje je problem?
Oča Vlado se brati z korejskim debelinkom in podobnimi, da ne zmanjka municije za kalašnike, pol pa vsi v zrak, ko pri ukrajincih najdejo ameriške puške.
Kaj klinca tebe in tvoje šefe briga od kod ukrajincu orožje? Pa ce jutri gre cel sindikalni izlet NATO generalov v Ukrajino...a veš ono foro, Putina skoz okno, vojsko nazaj od koder je prisla, pa nebos rabu ponoci razmišljat o teh generalih ki se ti prikazujejo.
Problem je, ker se mi vpletamo v vojno in v neke notranje-sovjetske konflikte, s katerimi nimamo nič.

Ti pa, če imaš tako rad ukrajince, jim pošilaj svoj lasten denar, (računovodkinja v ua bo vesela), lahko pa tud sam spokaš tja in oblečeš UA uniformo, bodo ukrajinci veseli, sploh tisti, ki se v avtih višjega razreda vozijo brez vinjete po naših avtocestah.
Ni pa treba da mi financiramo in se vpletamo v konflikte, ki se nas ne tičejo.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.141
1.601
113
40
Mirsi, hvala za zasebno sporočilo, ponudbo si štejem v čast... Ampak ne hvala, ne zanima me t.i. "vznemirljivo pisarniško delo za rusko veleposlaništvo"...

Sovjetske je napisal ahaha. Ti voluhar si en drek prispeval ok? Naredi vsem uslugo in se preseli v rusijo, pa nebos rabu bit med nami, bedniki.
Ce se nas/tebe to ne tice, pa probaj naredit vajo, da 1 teden ne uletis pisat v to temo ok? Razen če te pogodba veze seveda...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.556
5.593
113
Meni je jasno da nisem vsega zajel z žlico čokolešnika v mladosti....medtem ko ti....
 
Problem je, ker se mi vpletamo v vojno in v neke notranje-sovjetske konflikte, s katerimi nimamo nič.

Ti pa, če imaš tako rad ukrajince, jim pošilaj svoj lasten denar, (računovodkinja v ua bo vesela), lahko pa tud sam spokaš tja in oblečeš UA uniformo, bodo ukrajinci veseli, sploh tisti, ki se v avtih višjega razreda vozijo brez vinjete po naših avtocestah.
Ni pa treba da mi financiramo in se vpletamo v konflikte, ki se nas ne tičejo.
no no mirče vpletali smo se ko so pašalukarji plavali , ko jih je NATO obiskal, vpletamo se trenutno med Palestino in Izrael, vpletamo se..... pa z vsem naštetim tud nismo meli in nimamo n ič
 
Mirsi, hvala za zasebno sporočilo, ponudbo si štejem v čast... Ampak ne hvala, ne zanima me t.i. "vznemirljivo pisarniško delo za rusko veleposlaništvo"...

Sovjetske je napisal ahaha. Ti voluhar si en drek prispeval ok? Naredi vsem uslugo in se preseli v rusijo, pa nebos rabu bit med nami, bedniki.
Ce se nas/tebe to ne tice, pa probaj naredit vajo, da 1 teden ne uletis pisat v to temo ok? Razen če te pogodba veze seveda...

Ti kolk ponujajo na uro? dodatki? Delovna uspešnost? Božičnica, regres? Me zanima če da vlado bolš pare kt moj trenutno delodajalc prestopm k mirsiju....
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.521
5.911
113
Uničen T55S na fronti pri Kursku. Po foto evidencah je to že tretji izgubljen.



1723897031924.png