Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.068
-1.404
113
Kje je problem?
Oča Vlado se brati z korejskim debelinkom in podobnimi, da ne zmanjka municije za kalašnike, pol pa vsi v zrak, ko pri ukrajincih najdejo ameriške puške.
Kaj klinca tebe in tvoje šefe briga od kod ukrajincu orožje? Pa ce jutri gre cel sindikalni izlet NATO generalov v Ukrajino...a veš ono foro, Putina skoz okno, vojsko nazaj od koder je prisla, pa nebos rabu ponoci razmišljat o teh generalih ki se ti prikazujejo.
Problem je, ker se mi vpletamo v vojno in v neke notranje-sovjetske konflikte, s katerimi nimamo nič.

Ti pa, če imaš tako rad ukrajince, jim pošilaj svoj lasten denar, (računovodkinja v ua bo vesela), lahko pa tud sam spokaš tja in oblečeš UA uniformo, bodo ukrajinci veseli, sploh tisti, ki se v avtih višjega razreda vozijo brez vinjete po naših avtocestah.
Ni pa treba da mi financiramo in se vpletamo v konflikte, ki se nas ne tičejo.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.141
1.598
113
40
Mirsi, hvala za zasebno sporočilo, ponudbo si štejem v čast... Ampak ne hvala, ne zanima me t.i. "vznemirljivo pisarniško delo za rusko veleposlaništvo"...

Sovjetske je napisal ahaha. Ti voluhar si en drek prispeval ok? Naredi vsem uslugo in se preseli v rusijo, pa nebos rabu bit med nami, bedniki.
Ce se nas/tebe to ne tice, pa probaj naredit vajo, da 1 teden ne uletis pisat v to temo ok? Razen če te pogodba veze seveda...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.556
5.597
113
Hik,hik.... se vidi katero berilo bereš...

 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.556
5.597
113
Meni je jasno da nisem vsega zajel z žlico čokolešnika v mladosti....medtem ko ti....
 
Problem je, ker se mi vpletamo v vojno in v neke notranje-sovjetske konflikte, s katerimi nimamo nič.

Ti pa, če imaš tako rad ukrajince, jim pošilaj svoj lasten denar, (računovodkinja v ua bo vesela), lahko pa tud sam spokaš tja in oblečeš UA uniformo, bodo ukrajinci veseli, sploh tisti, ki se v avtih višjega razreda vozijo brez vinjete po naših avtocestah.
Ni pa treba da mi financiramo in se vpletamo v konflikte, ki se nas ne tičejo.
no no mirče vpletali smo se ko so pašalukarji plavali , ko jih je NATO obiskal, vpletamo se trenutno med Palestino in Izrael, vpletamo se..... pa z vsem naštetim tud nismo meli in nimamo n ič
 
Mirsi, hvala za zasebno sporočilo, ponudbo si štejem v čast... Ampak ne hvala, ne zanima me t.i. "vznemirljivo pisarniško delo za rusko veleposlaništvo"...

Sovjetske je napisal ahaha. Ti voluhar si en drek prispeval ok? Naredi vsem uslugo in se preseli v rusijo, pa nebos rabu bit med nami, bedniki.
Ce se nas/tebe to ne tice, pa probaj naredit vajo, da 1 teden ne uletis pisat v to temo ok? Razen če te pogodba veze seveda...

Ti kolk ponujajo na uro? dodatki? Delovna uspešnost? Božičnica, regres? Me zanima če da vlado bolš pare kt moj trenutno delodajalc prestopm k mirsiju....
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.218
307
83
Mirsi je iz kontigenta tistega ruskega mojstra ki smo mu izrekli persona non grata nedolgo nazaj. Verjetno že nekaj časa na radarju obveščevalcev... kar naenkrat bo izginil, zato uživajmo v trenutku dokler še ni deportiran.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa in uncle_sam