Vojna v Ukrajini 2

hdx

Guru
1. jun 2011
1.472
2.167
113
Luko je malo stisnilo, ker je putin tako naktiven in si misli, da so ukrajinci lahko hitro tu...

sicer pa vprašanje, kaj putin zdaj načrtuje, jaz se ne bi veselil prehitro...
Grozi lahko z nukicam.

Že dve leti in pol nobene strategije. Totalna sramota za rusko vojsko.

Pred parimi mesci so šli v mega ofenzivo, ki se je končala po enem tednu zaradi prevelikih izgub.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.819
9.488
113
Luko je malo stisnilo, ker je putin tako naktiven in si misli, da so ukrajinci lahko hitro tu...

sicer pa vprašanje, kaj putin zdaj načrtuje, jaz se ne bi veselil prehitro...
Jaz bi pa rekel, da je čisto možno, da je Putin ukazal Lukašenku, da začne javno pritiskat proti pogajanjem, da ne bi izgubil ''lica''.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 9999

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.065
-1.407
113
Po KGBmirsi logiki bo kmalu čas za referendum v Rusiji :cool:
Pačakaj še čisto malo. Še prej morajo ukrajinci spremenit ustavo, ki bo dovoljevala spreminjanje kot pravite mednarodno priznanih mej.
Potem ne bo ovire, da se meja spreminja (za obe strani)

Ukrajinci že delajo na tem, tko da mal potrpljenja prosim. Z prepovedano opozicijo in v vojnem stanju to ni problem.

Kot pravim že ves čas, referendum je nepomembna zadeva, je ali pa tudi će ni, ni pomembno, ni to akt o odcepitvi.

Ane, kako kar čez noč sedaj ni nobenih pomislekov, da bi se mednarodne meje spreminjale, pa da sosednja država priključi del rusije. Vse ok.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.138
1.594
113
40
Pačakaj še čisto malo. Še prej morajo ukrajinci spremenit ustavo, ki bo dovoljevala spreminjanje kot pravite mednarodno priznanih mej.
Potem ne bo ovire, da se meja spreminja (za obe strani)

Ukrajinci že delajo na tem, tko da mal potrpljenja prosim. Z prepovedano opozicijo in v vojnem stanju to ni problem.

Kot pravim že ves čas, referendum je nepomembna zadeva, je ali pa tudi će ni, ni pomembno, ni to akt o odcepitvi.

Ane, kako kar čez noč sedaj ni nobenih pomislekov, da bi se mednarodne meje spreminjale, pa da sosednja država priključi del rusije. Vse ok.
Sem mislil, da si samo plačan, zdaj vidim, da si še neumen.

Mislim da noben Ukrajinc nebo imel težave prepustiti tega kosa nazaj državi z najboljšim režimom pod soncem, ko bo lepega dne sončni kralj na vrsti, da pade skozi okno in se bo vrnilo Ukrajini, kar je njihovega.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.065
-1.407
113
Sem mislil, da si samo plačan, zdaj vidim, da si še neumen.

Mislim da noben Ukrajinc nebo imel težave prepustiti tega kosa nazaj državi z najboljšim režimom pod soncem, ko bo lepega dne sončni kralj na vrsti, da pade skozi okno in se bo vrnilo Ukrajini, kar je njihovega.
Čigav pa je npr. Donbas?
1. od prebivalcev Donbasa?
2. od prebivalcev Kijeva?
3. od Blackrocka?
4. od Zelenskega
5. od prebivalcev Lvova?
6. od Putina ?

Kaj najbolj ustreza vaši agendi?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.065
-1.407
113
Hehe, nebi se čudil, da je nekje v ozadju vse zmenjeno. Da so rusi spustili ukrajince na svoje ozemlje, da bodo ukrajinci spremenili ustavo, da se meje lahko spreminjajo, s visoko podporo ukrajincev misleč da si bodo tako lahko priključili Kursk, potem bodo UA vojsko nagnali iz Kurska, Ukrajina pa si bo v skladu z ustavo spremenila mejo, da bo Donbas in Krim ostal v Rusiji.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.517
5.905
113
NAZIS COMFIRMED!

Drugače pa verjetno veš, da je v tisti regiji bila dolgo nazaj ena največjih tankovskih bitk?