Vojna v Ukrajini 2

Slovenet

Guru
21. jul 2007
4.412
526
113
43
Še vedno Rdeči revirji
A da je Avstrija Sloveniji lifrala na tone orožja pa ni vojaška vpletenost tuje sosednje države? To je javno znano - spomni se stavke smetarjev v ljubljani, pa bogve kaj se pa še ne ve. In na koncu smo pristali z avtrijo v skupni državi.
Kot rečeno, referendum je nepomembna zadeva, država se je odcepila z odločitvijo skupščine.

Avstrijske vojske ni bilo v Sloveniji, torej Avstrija se vojaško ni vpletala. Pa tudi z Avstrijo nismo v skupni državi.

Vidim, da je čas, da uporabim Einsteina, ki je menda rekel nekako takole: Če sem tiho in vam ne ugovarjam, še ne pomeni, da se strinjam z vami. Morda se mi samo ne da ukvarjati z idioti.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.476
2.426
113
Tisti ujeti ruski vojaki. Tam, ko se jih slika. Špeglarčki kot da so iz ALTER srečanja! Pa mladi, mladi. Putinjungen?

resno.
Tale prodor je nevarno. Mogoče celo past. Ni toliko vojske, da bi varovala 200 km boka - 2x100km
Bodo rusi napadli z rezervo - otroci in 3t bombami - Jih ujamejo v obroč in jih pobijejo češ ukrainci so šli do konca, niso se hoteli predati.
Kaj praviš mirsi?
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.532
3.317
113
To nikakor ne drži. Krim in Donbas so se od Ukrajine odcepili prav enako, kot se je Slovenija odcepila od Juge, in tako kot je bila JNA agresor, ko je napadla (od nikogar priznano) Slovenijo, tako je Ukrajina agresor, ko je napadla Donbas. A sem se kaj zmotil in če da, kaj?
Kaj šele sedaj, ko je UA napadla staro RF ozemlje.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.065
-1.407
113
Avstrijske vojske ni bilo v Sloveniji, torej Avstrija se vojaško ni vpletala. Pa tudi z Avstrijo nismo v skupni državi.

Vidim, da je čas, da uporabim Einsteina, ki je menda rekel nekako takole: Če sem tiho in vam ne ugovarjam, še ne pomeni, da se strinjam z vami. Morda se mi samo ne da ukvarjati z idioti.
Tudi ruske vojskeni bilo v donbasu do l. 2022. - oz je bila toliko in tako, kot so natovi vojaki v ukrajini. Uradno niso, se pa kak prostovoljec aja zdej se reče instruktor najde kajne.
Vpleten v vojno si pa lahko tudi če nimaš ravno vojakov na fronti.

Je pa bila ruska vojska na Krimu - že od leta 1783.
Z Avstrijo smo v skupni državi, ki se imenuje EU. Sodim po tem, ker mi tako piše na pasportu.

Če pa meniš da EU ni država, pa povej, kaj EU še manjka, da bi bila država. Ima parlament, vlado, ministre (komisarje), himno, mejo, skupno nato vojsko, denar, vodi skupno zunanjo politiko...,
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.065
-1.407
113
Tisti ujeti ruski vojaki. Tam, ko se jih slika. Špeglarčki kot da so iz ALTER srečanja! Pa mladi, mladi. Putinjungen?

resno.
Tale prodor je nevarno. Mogoče celo past. Ni toliko vojske, da bi varovala 200 km boka - 2x100km
Bodo rusi napadli z rezervo - otroci in 3t bombami - Jih ujamejo v obroč in jih pobijejo češ ukrainci so šli do konca, niso se hoteli predati.
Kaj praviš mirsi?
Tud js mislim, da je past. Sicer ne taka, kot ti misliš, ampak sedaj je v Kursku xxxxx ukrajinskih vojakov, ki bi bili bolj potrebni drugje. Za ruse je v tem trenutku najbolje, da jih zaustavijo, ne pa tudi izrinejo nazaj. Da ukrajinci vzdržujejo toliko vojske na ruskem ozemlju je potrebno veliko logistike, Če ukrajinci ostanejo še nekaj mesecev v Kursku, bodo rusi lažje napredovali na jugu UA. Iz Kurska pa se bodo ukrajinci itak slej ko prej umaknili. In Rusom se prav nič ne mudi, da bi jih od tam nagnali. Dlje bodo kampirali v Kursku, dlje bodo Rusi na jugu in vzhodu zasedli.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.138
1.594
113
40
Sedaj, ko je UA napadla staro RF ozemlje, se je je vaša mantra, da zahod in UA nič ne ogroža Rusije, da ne namerava segat po ruskem ozemlju, pokazala za Laž. Sedaj je tu dokaz, da je Rusija ogrožena od Ukrajine in zahoda, zaradi česar se je vojna začela.
Zakaj se matras pisat tako dolge maile?

Nebi bilo lažje napisat, srce mi vzdrhti ob misli na Vladota ali pa, ce nebom dovolj pisaru, mi bodo težili?

Odgovarjat pa ti itak nima smisla.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.476
2.426
113
1723737072045.png



Podatki mestne uprave, ki so bili obdelani za RHEINPFALZ, kažejo, da v Pirmasensu živi skupno skoraj 90 narodnosti. To je 6813 ljudi. Med njimi je 3.670 moških. Po podatkih je približno vsak peti tuji državljan mlajši od 16 let.

drugi cajtng

Pirmasens will no longer be required to accept new asylum seekers and refugees, the German Interior Ministry of the Rhineland-Palatinate state has announced, Deutsche Welle reports.

 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.200
27
113
Kot je dejal v obširnem pogovoru za rusko državno televizijo, da si samo "visoki predstavniki ameriškega porekla" želijo nadaljevanja vojne. Po njegovih besedah Zahod spodbuja Kijev k boju, ker želi, da Ukrajina in Rusija "uničita druga drugo".

spet je zahod kriv, da se ukrajina brani pred agresorjem.
 

B81

22. jul 2007
35.715
9.731
113
Luko je malo stisnilo, ker je putin tako naktiven in si misli, da so ukrajinci lahko hitro tu...

sicer pa vprašanje, kaj putin zdaj načrtuje, jaz se ne bi veselil prehitro...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.476
2.426
113
To CIA and NSA:

Echelon, Jason Bourne, Blackbriar...

Sori folk, sam pisem ključne besede, da dobimo pozornost :)

Mirsi hir in dis forum is veri raša propaganda. Mega filozopher end pejn in di es.
Hepi for him to riciving rubles for dis šit, bat plis help as!
Z mirsjem je treba takole:
Вы, ваши русские, избалуетесь!

Glede Lukašenka.
Lukašenko lahko že jutri prestopi stran! Kot Italijanska vojska!