Vojna v Ukrajini 2

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.067
1.313
113
meni je fascinantno to, kar je Vadim napisal, in sicer okrog 2000 mrtvih Ukrajincih....pa ni enega dokaza o teh žrtvah. Verjetno je toliko štela vojska ki so jo tja poslali. Na drugi strani imaš uničen konvoj 14 vozil, govora je nekje o 400 do 500 mrtvih ruskih vojakih pa ne bev ne mev. MMC je to zapisal vsega skupaj v enem stavku če me spomin ne vara, komentatorji pa niti omenili niso te zadeve in žrtev.
Jah tale konvoj je bil posnet iz avtomobila skupaj z trupli... Baje so snemalca rusi aretirali.

Pa tudi posnetki so ko se 2 druga sesujejo. Samo se ni posnetkov od blizine...
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.515
3.299
113
meni je fascinantno to, kar je Vadim napisal, in sicer okrog 2000 mrtvih Ukrajincih....pa ni enega dokaza o teh žrtvah. Verjetno je toliko štela vojska ki so jo tja poslali. Na drugi strani imaš uničen konvoj 14 vozil, govora je nekje o 400 do 500 mrtvih ruskih vojakih pa ne bev ne mev. MMC je to zapisal vsega skupaj v enem stavku če me spomin ne vara, komentatorji pa niti omenili niso te zadeve in žrtev.
Ja dokazov ni, ker jih Rusi tako hitro pokopavajo. Na koncu sploh ne bo sledu o ukrajinskem vpadu.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.470
5.857
113
Tiste 2000 je popolna izmišljotina. Video posnetkov iz drona o pobojih civilistov tudi ni nikjer zaslediti, čeprav naj bi jih komentator na MMC videl..

Pa saj ni treba iti daleč, že AndY1 nam je pogosto stregel z lažnimi podatki. Ko se ga povpraša pa vire ali pojasnila pa ****** iz teme.

Če nasedeš fake news se pač popraviš. Zakaj se namerno laže pa mi ni jasno.

ps: one dve jahti katere naj bi kupil zelenski sta pred meseci bili še vedno na prodaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

mr_

Guru
20. sep 2007
9.199
2.593
113
Tiste 2000 je popolna izmišljotina. Video posnetkov iz drona o pobojih civilistov tudi ni nikjer zaslediti, čeprav naj bi jih komentator na MMC videl..

Pa saj ni treba iti daleč, že AndY1 nam je pogosto stregel z lažnimi podatki. Ko se ga povpraša pa vire ali pojasnila pa ****** iz teme.

Če nasedeš fake news se pač popraviš. Zakaj se namerno laže pa mi ni jasno.

ps: one dve jahti katere naj bi kupil zelenski sta pred meseci bili še vedno na prodaj.
Ukrajinci so že našli biolabe? Verjetno lahko najdejo le trol farme.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

hdx

Guru
1. jun 2011
1.455
2.133
113
Tale napad potrebuje back up daleč na okoli.
UKR ne smejo pofilat!
To bi bilo nekaj za Ruse.
Rusi so videli, da so ranljivi in niti približno varni. Še pred kratkim so verjeli propagandi na TV, ampak danes pa zapuščajo svoje domove. Bodo spoznali, da je njihov putin navaden klovn.


The governor of Belgorod announced the evacuation of people from the Krasnoyaruzhsky district near the Ukrainian border due to increased activity by Ukrainian forces.