Vojna v Ukrajini 2

2. jul 2020
4.783
6.253
113
Preden ti mi odgovorimo, lahko ti odgovoriš na zgornje vprašanje.

PS: spet kršiš drugi člen foruma, druga točka:

2. Zahteva se složen in argumentiran pogovor, ki se nanaša na predmet razprave. Zaželeno je, da je podkrepljen z viri.
 
2. jul 2020
4.783
6.253
113
Ne, v citiranem tekstu ti trdiš, da je Naval CIA plačanec. V obtožnici pa tega ni.

Torej:
a) imaš dokaze kateri lahko potrdijo tvojo izjavo

b) driskaš po tej temi z navadnimi lažmi


Katero bo torej?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Ne, v citiranem tekstu ti trdiš, da je Naval CIA plačanec. V obtožnici pa tega ni.

Torej:
a) imaš dokaze kateri lahko potrdijo tvojo izjavo

b) driskaš po tej temi z navadnimi lažmi


Katero bo torej?

Kje so pa dokazi za Russiagate in sodelovanje Trumpa z Rusijo? Nikjer jih ni, pa so ga vseeno vlacili 4 leta po blatu s fake obtoznami, celo s strani FBI, bivsih direktorjev obvescevalnih agencij.
Pa je bilo vseeno laz.

Moja poanta je bila, ZDA niso nic boljse pri preganjanju politicnih nasprotnikov, kot je Rusija. Tako da si lahko snamemo svetniski sij in koga obsojamo.

Aja, se vir:

Verjamem pa, da ti vir ne bo vsec, ker po 'vaše' samo Zahodni viri nekaj veljajo.
 
Nazadnje urejeno:
2. jul 2020
4.783
6.253
113
Kje so pa dokazi za Russiagate in sodelovanje Trumpa z Rusijo? Nikjer jih ni, pa so ga vseeno vlacili 4 leta po blatu s fake obtoznami, celo s strani FBI, bivsih direktorjev obvescevalnih agencij.
Pa je bilo vseeno laz.

Moja poanta je bila, ZDA niso nic boljse pri preganjanju politicnih nasprotnikov, kot je Rusija. Tako da si lahko snamemo svetniski sij in koga obsojamo.

Aja, se vir:

Verjamem pa, da ti vir ne bo vsec, ker po 'vaše' samo Zahodni viri nekaj veljajo.


UPDATED 3 YEARS AGO

rusi so imeli dokaze že 3 leta nazaj, pa sedaj na sojenju mu tega niso spisali v obtožnici? Zanimivo. Bi pričakoval, da bi vsaj njegove emaile pokazali, dobili njegovega handlerja, nakazila denarja iz sumljivih tujih računov.... Pa ni bilo nič od tega.


Kot drugo, Trumpu sedaj sodijo, ker je z denarjem za kampanijo podkupoval molk.

Kaj pa Rusi? V 10 minutah je dobil obtožnico zaradi ekstremizma. 20 let v gulag.


Če bi tvoja poanta kaj veljala, bi Trumpa že zdavnaj po hitrem postopku obtožili sodelovanja z tujim režimom. Brez možnosti ugovora. Pa so 7 let vrtali, da so le dobili nekaj za kar ga lahko obtožijo.



Torej "naši" viri so slabi, ti, ko pa citiraš vire režima, kjer je svoboda govora nekje na zadnjem mestu svoboščin pa je vse legitimno? Resno misliš, da smo mi butci, tu gor in ne jemljemo z rezervo vsega napisanega in na podlagi večih informacij oblikujemo mnenje. Ti pa nasedaš na vsako rusko propagando.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.890
9.562
113
Za kaj pa sodiju Trumpu v ZDA in kdo? Bidenov DOJ.
Gospod MODERATOR AndY1: sen jaz kje postavil kakršnokoli izjavo o Trumpu in njegovi sodbi? Sploh v temi o vojni v UKRAJINI? Ti si postavil trditev, prosil sem te za vir te trditve, da se lahko informiram. Dobil sem bruharijo od vprašanja glede čisto desete stvari. Jaz NISEM trdil, da Navalny ni CIA asset, kot si ga ti učeno in strokovno poimenoval, temveč sem le želel vire, da se lahko sam informiram. In članek z začetkom KREMLIN SAYS to pač žal ni. Kot tudi tvoja beseda žal ni dovolj.
Sicer pa hvala, sem že dobil klasičen odgovor od tebe, ko blekneš svetovno neumnost. Ali glavo v pesek in ponikneš ali pa poizkušaš debato usmerit v popolnoma x smer, kar si seveda takoj pograbil z vprašanjem o Trumpovi obtožnici.
Se beremo čez par dni, ko boš glavo potegnil ven iz peska z novo neumnostjo.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Gospod MODERATOR AndY1: sen jaz kje postavil kakršnokoli izjavo o Trumpu in njegovi sodbi? Sploh v temi o vojni v UKRAJINI? Ti si postavil trditev, prosil sem te za vir te trditve, da se lahko informiram. Dobil sem bruharijo od vprašanja glede čisto desete stvari. Jaz NISEM trdil, da Navalny ni CIA asset, kot si ga ti učeno in strokovno poimenoval, temveč sem le želel vire, da se lahko sam informiram. In članek z začetkom KREMLIN SAYS to pač žal ni. Kot tudi tvoja beseda žal ni dovolj.
Sicer pa hvala, sem že dobil klasičen odgovor od tebe, ko blekneš svetovno neumnost. Ali glavo v pesek in ponikneš ali pa poizkušaš debato usmerit v popolnoma x smer, kar si seveda takoj pograbil z vprašanjem o Trumpovi obtožnici.
Se beremo čez par dni, ko boš glavo potegnil ven iz peska z novo neumnostjo.

Ker po tvoje je le Zahodni MSM 'verodostojni' vir.

Po vasih 'kredibilnih' virov je Rusija ze bankrotirala, zmanjkalo ji je vodenih raket, ostale so jim le se lopate.

V resnici pa ukrajinska vojska krepa in umira, da jih sproti ne morejo pokopati.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.297
2.680
113
Ker po tvoje je le Zahodni MSM 'verodostojni' vir.

Po vasih 'kredibilnih' virov je Rusija ze bankrotirala, zmanjkalo ji je vodenih raket, ostale so jim le se lopate.

V resnici pa ukrajinska vojska krepa in umira, da jih sproti ne morejo pokopati.
Fak, taki kretenizmi morajo ostati tukaj, da ne boš kaj urejal lastnih bedarij.
Sicer pa, kaj si vzel oz. nisi danes?
 
  • Haha
Reactions: jonny77

sad

Guru
24. avg 2007
20.890
9.562
113
Ker po tvoje je le Zahodni MSM 'verodostojni' vir.
Kje sem to napisal? Napisal sem ti tole:
Te je Zelensky tudi CIA asset?
Mi lahko daš link do YT razlage zakaj Navalnemu ni bilo sojeno kot CIA vohunu, ampak za neke brezveznosti. Hvala.
PS: Rumble, X, FB. Vse bo ok.
Dodajam še: bumble, gumbal, rasijanews, karkoli. Izberi sam.
Uradni ruski vir je sicer vreden ravno za si rit obrisat. Evo, sedaj sem napisal.

PA DA BOŠ PREBRAL: napisal sem ti, da mi daj vir za razlago ZAKAJ NAVALNEMU NI BILO SOJENO KOT CIA VOHUNU, AMPAK ZA BREZVEZNOSTI, ne “dokaz”, da je vohun.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.404
3.845
113
Ljubljana
hmpg.net
Lažejo oboji.

Glede Navalnya pa tale (zahodni) link iz časov pred vojno:
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Kje sem to napisal? Napisal sem ti tole:

Dodajam še: bumble, gumbal, rasijanews, karkoli. Izberi sam.
Uradni ruski vir je sicer vreden ravno za si rit obrisat. Evo, sedaj sem napisal.

PA DA BOŠ PREBRAL: napisal sem ti, da mi daj vir za razlago ZAKAJ NAVALNEMU NI BILO SOJENO KOT CIA VOHUNU, AMPAK ZA BREZVEZNOSTI, ne “dokaz”, da je vohun.

Namig - Al Capone.

P.s., kateri vir pa je tebi 'vreden'?
 
  • Haha
Reactions: HertaKosmina in sad

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.964
2.518
113
Ker po tvoje je le Zahodni MSM 'verodostojni' vir.

Po vasih 'kredibilnih' virov je Rusija ze bankrotirala, zmanjkalo ji je vodenih raket, ostale so jim le se lopate.

V resnici pa ukrajinska vojska krepa in umira, da jih sproti ne morejo pokopati.
Tu se vsi sklicujejo na 'vir'.
Se da za omenjene trditve navesti vir?
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.890
7.120
113
169565_b192802c6f94da2206097655a41c0a92.png
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.548
2.262
113
Ker po tvoje je le Zahodni MSM 'verodostojni' vir.

Po vasih 'kredibilnih' virov je Rusija ze bankrotirala, zmanjkalo ji je vodenih raket, ostale so jim le se lopate.

V resnici pa ukrajinska vojska krepa in umira, da jih sproti ne morejo pokopati.

haha. A nisi že ene 3x napisal v zadnjih mesecih, da je rusija uničila NATO skladišča?
Daj nam vir, da vidimo to čudo.