Novo pri Telekom Slovenije III.

Schime

Guru
22. nov 2008
1.973
768
113
Ma sej ta email imam bolj kot ne tko za zraven. Verjetno res bolj kot ne samo spam leti na njega. Sej moram preveriti, če se lahko odjavi. Oziroma bo sedaj po vsem tem času potrebno zamenjati ponudnika. Prej je bila navadna liniji sem bil pri Telekomu, ker če kaj ni delalo so to hitro uredili. Sedaj je pa že ene 3 leta optika pa tega problema ni več pa bolj kot ne iz navade še nisem menjal.
 

kajote

Fizikalc
11. dec 2007
388
178
43
so že ostali zavohali...
pravkar me klical iz Telemacha.... paket samo za 20€ in leto in pol zastonj...
fak, imam pa kup opreme.... ma kdo bo zdaj to nastavljal in spreminjal...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.855
385
83
Ma sej ta email imam bolj kot ne tko za zraven. Verjetno res bolj kot ne samo spam leti na njega. Sej moram preveriti, če se lahko odjavi. Oziroma bo sedaj po vsem tem času potrebno zamenjati ponudnika. Prej je bila navadna liniji sem bil pri Telekomu, ker če kaj ni delalo so to hitro uredili. Sedaj je pa že ene 3 leta optika pa tega problema ni več pa bolj kot ne iz navade še nisem menjal.
Jaz sem šel na moj.telekom.si , internet in tam zbrisal mail.
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
749
3
18
Telemach nima VoWiFI-ja. Telekom, A1 in T-2 ga imajo.
  • Naročniki paketov NEO Svet A, NEO Svet A (OŠO) in NEO Svet B ob prehodu na nov paket prejmete storitev IP-telefonija za 12 mesecev brezplačno. Po tem obdobju se storitev prične zaračunavati skladno s cenikom, ki je objavljen na ...
Kaj je kot storitev IP telefonija? Je to domači stacionarni telefon vklopljen v modem, ki ga še imamo nekateri? Ali je to Klicanje preko WiFi kar lahko izberem pod klicne nastavitve na mobilnem telefonu?
Hvala

EDIT:
Očitno je to nekaj drugega.
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
749
3
18
IP telefon je navadni telefon, vklopljen v modem. Mi ga imamo samo še za to, da nas nadlegujejo akviziterji, ki jih močno skrbi za naše zdravje.
Enako! in zdaj (čez 12 mesecev) bom za to še plačaj 2€ na mesec! Lahko ta telefon sploh odjaviš?
Kot poštni predal pri @siol. Itak samo reklame za telekom gor prihajajo. No sem vsaj našel kje ga lahko odjavim.