Vojna v Ukrajini 2

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.025
816
113
Zadnje čase redko pogledam kak njegov prispevek... ne zato ker nebi bil kvaliteten, ampak zato, ker me je sram in sem nemočen, ko vidim kaj lahko država in propaganda naredita iz človeka.


 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in alexx_

pipo

Majstr
19. mar 2008
906
397
63
seveda so dvojna merila ok.
Vse kar objavi zadhod(na propaganda) je ćista resnica.
Vse kar objavi rusija je laž in sovražna propaganda
Zato, da ne bi prebivalci zahodne civilizacije trpeli pod sovražno rusko propagando je zahod uvedel cenzuro oz prepovedal delovanje ruskih medijev, odstranil ruske kanali iz satelitov, ki so dostopni zahodnim prebivalcem in ponekod preprečil dostop do ruskih spletnih strani.
Demokracija in resnica rulez

razumemo, Putler se je v začetku zlagal, da ne bo napadel, ampak pol dalje pa je vse res kar rus poroča. Res no.
 

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
To sranje v ukrajini me precej spominja na sranje v BiH
Štala zaradi nekaj nacionalističnih posameznikov na obes straneh, s tem da sedaj v ukraini največ profitira zahodna vojaška industrija, EU srednji sloj se počasi pa sigurno spreminja v reveže, folk v ukrajini pa umira
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in sad

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
zaradi vojne se je vse podražilo za 30%. eu prehaja v recesijo...
države se zadolžujejo, da lahko financirajo vojno
ZDA sprejmejo zakon d se zadolžijo še za 1000 milijard in štancajo denar. EU pa izstavi račun prebivalstvu.če ne razumeš kako EU funcionira ti ne morem pomagati.
kako rusi živijo pa veš ti, meni je vseeno
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.005
10.409
113
inflacija se je začela že pred vojno, ni pa vojna pomagala bremzat inflacije, to pa je res.
Je pa inflacija povsem umetno generirana ((uuu ni žita, danes presežki...uuu ni plina vsi bomo hin, danes presežki, uuu elektrika vse hin, itd itd)..vse se je podražlo z bremzanjem dobrin. Od covida dalje. Eni prašičevci so pa se odebelili, raja pa bo plačala.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.152
4.694
113
zaradi vojne se je vse podražilo za 30%. eu prehaja v recesijo...
države se zadolžujejo, da lahko financirajo vojno
ZDA sprejmejo zakon d se zadolžijo še za 1000 milijard in štancajo denar. EU pa izstavi račun prebivalstvu.če ne razumeš kako EU funcionira ti ne morem pomagati.
kako rusi živijo pa veš ti, meni je vseeno
Dokler folk ne dojame kaj in koliko vpliva na inflacijo je potem jasno zakaj tako mišlenje...

Največji vpliv na inflacijo so covid in postcovid zadeve... del tega pa tudi vojna ki je je sprožila Rusija, ne pozabit tega, kdo je sprožil vojno!
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.152
4.694
113
Hecno, da se je gradbeni material podražil za 50% leto pred začetkom vojne. So vedeli kaj bo in umetnio dvigovali cene v naprej?
Res je hec pri teh Rusofilih, da je sedaj za vse kriva vojna v Ukrjini, katero je sprožila Rusija,
medtem ko pa pozabljajo vse miljarde ki so se zmetale med Covidom....

Ah, saj ne vem kaj se sploh trudim jim kar koli obrazložiti... če je nekdo zaplankan je pač zaplankan...
 

resnica

Majstr
9. feb 2013
515
508
63
zaradi vojne se je vse podražilo za 30%. eu prehaja v recesijo...
države se zadolžujejo, da lahko financirajo vojno
ZDA sprejmejo zakon d se zadolžijo še za 1000 milijard in štancajo denar. EU pa izstavi račun prebivalstvu.če ne razumeš kako EU funcionira ti ne morem pomagati.
kako rusi živijo pa veš ti, meni je vseeno
Vemo, da večina Rusov živi v bednih vukojebinah brez Wcjev in da bi dosegli nivo naš nivo bo preteklo še veliko vode.
Kar se tiče pa inflacije pa imaš v tem članku podatke in prav vsem je jasno, da jo poganja pohlep in Rusi so pri tem samo slab izgovor
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

hdx

Guru
1. jun 2011
1.548
2.262
113
hja, od daleč je kar enostavno.
Ukrajinc pač ve da je okupiran, in da je odvisen od zahodne pomoči take in drugačne. In to ve tudi zahod.
Rus pač ne ve zakaj so tam v jarkih, povprečn rus na toplem, ne ve zakaj 100.000 ruskih vojakov hara po ukrajini, in mu je potrebno nekaj servirat. Tukaj zalaufa propaganda, lažna povečini, ker drugače pač ne gre. Ker pač ruska vojska nima kaj delat v ukrajini. Pa obračajte rusisteki kak čete.

Očitno ne bereš ruskih telegramov. Putin cele noči ni spal, ker ga je toliko skrbelo za ruse v Ukrajini. Tolk ga je skrbelo, da je pozabil na 90% rusov v Rusiji in jih pustil živeti v bedi.
Da ne bi še rusi v Ukrajini živeli v taki bedi, jih je dal pobit, posilit in izselit. No, nekaj otrok in odraslih so ugrabili in jih pod prisilo pripeljali v Rusijo, ampak mu ni za zamerit. Rubelj je najmočnejša valuta, gospodarstvo cveti. Primerja se s petrom velikim, ki je znan na tem svetu ko največji heroj vseh časov.

Pa kip je (bo?) postavil še enemu heroju in to sredi moskve. Slobodanu Miloševiču, ki je prav tako znan kot velik človek, ki se je trudil za mir na svetu, kot naš veliki Putin.
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: Success in Kamele0N
2. jul 2020
4.812
6.304
113
Očitno ne bereš ruskih telegramov. Putin cele noči ni spal, ker ga je toliko skrbelo za ruse v Ukrajini. Tolk ga je skrbelo, da je pozabil na 90% rusov v Rusiji in jih pustil živeti v bedi.

Toliko ga je skrbelo, da je počakal, da so pobili 17.000 jih v Bombasu. Pri 17.001 pa je rekel da je ZADOSTI genocida in sprožil posebno operacijo.
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.371
246
63
Russians tried to assault a Ukrainian bridgehead near the Antonivskyi bridge on the left bank of Kherson, but ended up in an artillery firestorm, losing 23 fighting vehicles and armored cars, along with boats and drones.


Ukrainian offensive 2023


 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.078
113
zaradi vojne se je vse podražilo za 30%. eu prehaja v recesijo...
države se zadolžujejo, da lahko financirajo vojno
ZDA sprejmejo zakon d se zadolžijo še za 1000 milijard in štancajo denar. EU pa izstavi račun prebivalstvu.če ne razumeš kako EU funcionira ti ne morem pomagati.
kako rusi živijo pa veš ti, meni je vseeno

+1

 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.371
246
63

Pain, trauma, forgiveness, being targeted for death - Zelenskyy on CNN (English subtitles)​


Mene je fasciniral predvsem njegovo odgovor kako se spoprijema z dejstvom, da ima narisano tarčno na hrbtu, če lahko malce parafraziram, od 6:48 dalje.