Vojna v Ukrajini 2

resnica

Majstr
9. feb 2013
515
509
63
Kako je rubelj na dnu, pa kako rusi prodajajo plin in nafto, pod proizvodnjo ceno tu beremo že skoraj eno leto.

In kako se to pozna na terenu? Spomladanska ofenziva napreduje? Ukrajinci še zasedajo 10% Bahmuta, kot so natadnje izjavljali - potem pa nič? So Bahmut že obkolili ? Krim je še v Ruskih rokah?

Saj je bil cilj sankcij pregnat ruse iz Krima in Donbasa, kajne? Gre po planu, ali ne?

Kdaj bo poceni plin, o katerem tudi že beremo skoraj leto dni prišel na moje položnice?
Za tvoje položnice nam je popolnoma vseeno. Pomembno je, da se Ruse in njihovo opremo na bojišču dnevno iztreblja tako da njihova moč na ekonomskem, vojaškem in političnem področju počasi ampak vztrajno kopni in še dolgo časa, ne pomislijo na izvajanje takšne agresije, kot jo izvajajo v Ukrajini.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.206
-2.131
113
Za tvoje položnice nam je popolnoma vseeno. Pomembno je, da se Ruse in njihovo opremo na bojišču dnevno iztreblja tako da njihova moč na ekonomskem, vojaškem in političnem področju počasi ampak vztrajno kopni in še dolgo časa, ne pomislijo na izvajanje takšne agresije, kot jo izvajajo v Ukrajini.
to odebljeno, si velja zapomniti, za čas, ko bomo govorili o iztrebljanju kakega naroda in nacističnih idejah.

Da bi kak po vaše rusofil tu kaj takega pisal za ukrajince, nisem zasledil.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.894
5.622
113
to odebljeno, si velja zapomniti, za čas, ko bomo govorili o iztrebljanju kakega naroda in nacističnih idejah.

Da bi kak po vaše rusofil tu kaj takega pisal za ukrajince, nisem zasledil.
Evo Dagestance...

 

sad

Guru
24. avg 2007
20.896
9.568
113
Nekaj jih je pa res, ampak to gre vse v 10% za življenje primerne površine rusije. Vseeno pa nekega moskovčana ne boš našel tam, kaj šele nekje bolj bogu za hrbtom. Jaz tudi ne bi bil tu.
Poglej priponko 69107
Kaj je narobe s tabo? To je top shit destinacija, 100x boljše od New Yorka, precej več vodke.
berem rtvslo novice in pod komentarji sami andiji in podobna zalega... rusom bi morali krajino pustiti, ukrajince pa pobit... bizarno in čudno.
Ne razumeš. To so vsi nevtralni z višjo resnico, ki je mi ne razumemo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.078
113
Lahko pričakujemo spet isto...

+ 600 pripadnikov ukrajinske vojske z zahodnimi vojaskimi vozili.
 
  • Haha
Reactions: sad in mr_

resnica

Majstr
9. feb 2013
515
509
63
to odebljeno, si velja zapomniti, za čas, ko bomo govorili o iztrebljanju kakega naroda in nacističnih idejah.

Da bi kak po vaše rusofil tu kaj takega pisal za ukrajince, nisem zasledil.
Za iztrebljanje in izčrpavanje, so si krivi sami oziroma gre zahvala velikemu vodji Putinu in če je njemu vseeno za življenje sonarodnjakov, zakaj bi se potem mi sekirali? Vsakdo, ki pride na tuje ozemlje z namenom odvzemati življenja in jih pri tem doleti karma, si drugega ne zasluži.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.078
113
ti še vedno misliš, da je cool, da na tujem pobijaš ljudi ?

Kje sem pa to napisal?

Nalimal nisem enega videa, kjer rusi pobijajo ukrajince, med tem ko je bilo v obratni smeri polno video posnetkov od drugih uporabnikov.
Razen, ce mislis, da so dvojna merila ok.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
Kje sem pa to napisal?

Nalimal nisem enega videa, kjer rusi pobijajo ukrajince, med tem ko je bilo v obratni smeri polno video posnetkov od drugih uporabnikov.
Razen, ce mislis, da so dvojna merila ok.
seveda so dvojna merila ok.
Vse kar objavi zadhod(na propaganda) je ćista resnica.
Vse kar objavi rusija je laž in sovražna propaganda
Zato, da ne bi prebivalci zahodne civilizacije trpeli pod sovražno rusko propagando je zahod uvedel cenzuro oz prepovedal delovanje ruskih medijev, odstranil ruske kanali iz satelitov, ki so dostopni zahodnim prebivalcem in ponekod preprečil dostop do ruskih spletnih strani.
Demokracija in resnica rulez
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.025
816
113
Kje sem pa to napisal?

Nalimal nisem enega videa, kjer rusi pobijajo ukrajince, med tem ko je bilo v obratni smeri polno video posnetkov od drugih uporabnikov.
Razen, ce mislis, da so dvojna merila

Te mine pa so za "igre brez meja" al kaj ? Tudi raketiranje tujega ozemlja nima žrtev ?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.005
10.409
113
hja, od daleč je kar enostavno.
Ukrajinc pač ve da je okupiran, in da je odvisen od zahodne pomoči take in drugačne. In to ve tudi zahod.
Rus pač ne ve zakaj so tam v jarkih, povprečn rus na toplem, ne ve zakaj 100.000 ruskih vojakov hara po ukrajini, in mu je potrebno nekaj servirat. Tukaj zalaufa propaganda, lažna povečini, ker drugače pač ne gre. Ker pač ruska vojska nima kaj delat v ukrajini. Pa obračajte rusisteki kak čete.