Vojna v Ukrajini 2

Lahko govoriva o obojem.

Nič od tega dvojega ne bo razneslo.
Največ kar je, bo povečana radiacija zaradi pomanjkanja vode, ter pokanja ohišja gorivnih palic.
ja glej če ti rečeš, bo zihr držalo...mi pa ni jasno zakaj jih v krškem držijo v bazenu, no sedaj se zida hlajeno skladišče, če to ni nič takšnega...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.767
-8.642
113
ja glej če ti rečeš, bo zihr držalo...mi pa ni jasno zakaj jih v krškem držijo v bazenu, no sedaj se zida hlajeno skladišče, če to ni nič takšnega...
Ker je potopljeno v vodi "brez radiacije"(zanemarljive količine), na suhem pa malo preveč seva, da bi se s tem igrali.
Pa v skladišču na sobni temperaturi je tudi malo lažje delati, kot če imaš tam 80°C
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
Siol:

Več brezpilotnih letal je zjutraj napadlo cilje v ruski prestolnici in njeni okolici. Po besedah moskovskega župana Sergeja Sobjanina so vse drone zaznali in razstrelili, nekateri mediji pa poročajo, da naj bi eden zadel administrativno stavbo vojaškega objekta v Kubinki, zahodno od Moskve.


 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
ja glej če ti rečeš, bo zihr držalo...mi pa ni jasno zakaj jih v krškem držijo v bazenu, no sedaj se zida hlajeno skladišče, če to ni nič takšnega...

Nič se ne zida hlajeno sladišče, v bazenu jih imaš doker imajo še precej odvečne toplote potem jih pa v sladišče pretaviš, kar trenutno tudi počnejo v Krškem. V betonske in jeklene sode. Kjer bodo vsaj naslednjih 100 let.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.982
2.522
113
Vse so sestrelili. Sam eden je zadel. Vojaški objekt. Kako se kadi.
Legitimna tarča by ALTER!
 

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
Siol:

Več brezpilotnih letal je zjutraj napadlo cilje v ruski prestolnici in njeni okolici. Po besedah moskovskega župana Sergeja Sobjanina so vse drone zaznali in razstrelili, nekateri mediji pa poročajo, da naj bi eden zadel administrativno stavbo vojaškega objekta v Kubinki, zahodno od Moskve.


Vojaško nepomembno. Gre samo za propagando in poizkus dviga morale
Izgube Ukrainske vojke v tej protiofenzivi so enormne, dosežki nepomembni
 

LarryClay

Guru
10. feb 2023
1.108
1.107
113
Poanta je strah prinest sovražniku v topli dom. In to je glavna poanta. Da se ne počutijo več varne v moskovskem zavetju, ko rukajo po Ukrajini.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
Dokler Rusi živijo koliko toliko normalno v mestih jim je več ali manj vseeno. S petimi ali desetimi droni , ki jih večina protizračna obramba onesposobi se ne počutijo ogrožene. 100+ dronov, ki bi uničili infrastruturo bi nekaj pomenilo. propaganda na obeh straneh je enormna. Tisti, ki noso neposredno vpleteni v vojno si zatiskajo oči oz ignorirajo vojno in solidno živijo
 
  • Všeč mi je
Reactions: vincenco

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
Siol:

Več brezpilotnih letal je zjutraj napadlo cilje v ruski prestolnici in njeni okolici. Po besedah moskovskega župana Sergeja Sobjanina so vse drone zaznali in razstrelili, nekateri mediji pa poročajo, da naj bi eden zadel administrativno stavbo vojaškega objekta v Kubinki, zahodno od Moskve.



Aj ja propaganda, propaganda.

Šla je tovarna pohištva


 

LarryClay

Guru
10. feb 2023
1.108
1.107
113
Dokler Rusi živijo koliko toliko normalno v mestih jim je več ali manj vseeno. S petimi ali desetimi droni , ki jih večina protizračna obramba onesposobi se ne počutijo ogrožene. 100+ dronov, ki bi uničili infrastruturo bi nekaj pomenilo. propaganda na obeh straneh je enormna. Tisti, ki noso neposredno vpleteni v vojno si zatiskajo oči oz ignorirajo vojno in solidno živijo
Ko gori fabrika v isti ulici, kjer je tvoja vila in mulci vidijo to, ko gredo iz šole, si bo težko zatiskat oči, da nič ni.
Sploh, ko se bo to počasi ponavljalo vsak teden.

Tudi dvomi v "velikega vodjo", bodo vsak dan večji. Prej je bilo to omejeno samo na one na fronti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

shift

Guru
20. jul 2007
9.866
2.249
113
za šankom
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1