Vojna v Ukrajini 2

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.191
5.328
113
Se samo meni zdi, ali avtor članka zelo navija za Rusijo. Že naslov je napisan, kot da bi bila Ukrajina agresor.


Ah... golobnjak...
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Floki

Guru
6. sep 2007
9.982
3.100
113
Se samo meni zdi, ali avtor članka zelo navija za Rusijo. Že naslov je napisan, kot da bi bila Ukrajina agresor.


Ah... golobnjak...

Siol je precej proukrainski če ga bereš, če napiše nekaj kar se Ukraincem ni izšlo je že "sovražnik"? Kaj kar je napisal ni resnično?
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in jest5

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.951
-918
113
Pravilno je samo da je Rusija v vojni. Sama jo je začela in nihče ni bil proti Rusiji.
To seveda ne drži.
Vojno je začela Ukrajina 2014 z napadom na Donbas, ki se je pred tem od Ukrajine odcepil.
(za lažjo predstavo- tako kot je JNA napadla slovenijo)

Do danes je pa vojna eskalirala že toliko, da smo pa v vojni tako rusija kot tudi mi.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.590
10.203
113
kod Džej-Zija
To seveda ne drži.
Vojno je začela Ukrajina 2014 z napadom na Donbas, ki se je pred tem od Ukrajine odcepil.
(za lažjo predstavo- tako kot je JNA napadla slovenijo)

Do danes je pa vojna eskalirala že toliko, da smo pa v vojni tako rusija kot tudi mi.
Spet te famozne mirsijeve nebuloze. Ti si se pa od Kranja odcepil zaradi krožnega, pa še kar v pravo smer voziš.
 

resnica

Majstr
9. feb 2013
504
475
63
To seveda ne drži.
Vojno je začela Ukrajina 2014 z napadom na Donbas, ki se je pred tem od Ukrajine odcepil.
(za lažjo predstavo- tako kot je JNA napadla slovenijo)

Do danes je pa vojna eskalirala že toliko, da smo pa v vojni tako rusija kot tudi mi.
To seveda ne drži.
Vojno je začela Ukrajina 2014 z napadom na Donbas, ki se je pred tem od Ukrajine odcepil.
(za lažjo predstavo- tako kot je JNA napadla slovenijo)

Do danes je pa vojna eskalirala že toliko, da smo pa v vojni tako rusija kot tudi mi.
Ker imaš očitno pomešane vse pojme, mi prosim odgovori s kom je začela vojno Ukrajina.
Svetujem, da pred odgovorom uporabiš svojo glavo.
 
2. okt 2007
3.645
2.114
113
pa če bo samo par % provizije, pa vsi vemo, da so na zahodu 10%, na vzhodu pa itak 25%, bo kar nekaj €€€/$$$ kapnilo v privat žepe...

 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

resnica

Majstr
9. feb 2013
504
475
63
Saj sem napisal. Ukrajina je 2014 začela vojno z LPR in DPR (Donbas), ki sta se od Ukrajine odcepila.
Zdej mi pa še ti prosim odgovori, ali je JNA 1991 bila v vojni s slovenijo ali ne?
Nakladaš kot običajno! Tvoj replika se je nanašala na tole izjavo MrDaco
“Pravilno je samo da je Rusija v vojni. Sama jo je začela in nihče ni bil proti Rusiji.”
Kaj v tej izjavi ne drži?

Drugače so pa tvoje izjave tako kontraindiktorne, da je vse skupaj prav smešno.
Primerjaš odcepitev Slovenije, v kateri si je narod resnično (upravičeno) želel samostojnosti, z nekim Donbasom kateremu je bil cilj že od začetka priključitev Rusiji (tega seveda ne moreš zanikati). Še bolj pravilna bi bila izjava, da si je Putin zaradi svojih blodenj po obnovitvi carskega imperija zaželel Donbasa in ostale Ukrajine.
Pri vsem tem pa gladko pozabljaš in s svojimi izjavami vedno znova zanikaš obstoj Ukrajine, ki je za razliko od Donbasa z legitimnim referendumom, mednarodnim priznanjem, ter raznimi pogodbami dosegla svojo samostojnost.
In po 25 letih samostojnosti jo je napadla Rusija, kar pa je zelo podobno, kot če bi nas v Sloveniji, zaradi teženj nekega neuravnovešenca, ki mu ne bi pasala politična urditev pri nas, po vsem tem času napadla npr. JLA ali sedaj srpska vojska