Vojna v Ukrajini 2

hermann

Guru
19. mar 2014
9.402
6.070
113
ni naključje, da
Kle bi mel verjetno AndZ1 mal za povedat, s čim so okuženi ti Vatniki, ups sem mislil komarji,
bodo prenašali morda celo Covid in bodo imuni proti Ivermectinu morda?
ni naključje, da smo pred parimi dnevi brali o izbruhih kolere med orki

nekako bo treba doma to opravičit
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.245
5.556
113
To je kot štetje ukrajincev ki so našteli že 250k+ mrtvih rusov, britanska neodvisna organizacija je po potrdila "samo" 25k mrtvih rusov, pa vmes so ugotovili da je mrtvih tudi vsaj toliko ukrajincev.

Skratk vojna je bolj tako tako, kar je videoposnetkov ni samo slucaj posnetka, ampak je dejansko vse kar je vojne. Po svoje Zelenski in Putin oba lepo farbata zahod za miljarde.

To si napisal na nivoju povprečnega komentatorja na RTV portalu.

a) neodvisne (novinarske) organizacije so tudi pisale o tem, kako bodo rusi v par dnevih v kijevu, o 40km dolgih konvojih, kako ima rusija še za 3 tedne streliva...

b) Ukrajinci pišejo prevedeno o "onesposobljenih" vojakih, torej o mrtvih in ranjenih (potrditi ne upaš nič iz slik, saj je mnogo več ljudi zgorelo v oklepnikih ali kasneje umrlo v bolnišnicah...)

c) noben ne farba zahoda za miljarde. Keša v kovčkih ne pride nič, vse miljarde so v obliki (rabljene) vojaške tehnike. Ostalim (zahod, iran, kitajcem, s. koreji...) se itak smeje, ker toliko naročil iz orožarske industrije ni bilo od konca hladne vojne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mr_

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.145
3.828
113
Ljubljana
hmpg.net
c:
1687175507515.png

ameri pravijo, da so dali 26,4 milijarde keša.

EU naj bi dala 30+ milijard finančne pomoči (in samo 3,6 vojaške)
JAponska 5,66.

Se nabere za kaj potalat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in bizi