Vojna v Ukrajini 2

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.744
4.061
113
:valjamse:

Kolk ste smešni, trkanja po prsih kako so ruse že do moskve porini po drugi strani pa kaj nam bodo po EU delali. Ta stran je samo še za pravljice otrokom brat. Prej se bodo v Eu pobili med seboj kot pa bo ruska vojska kam stopila. Če jim uspe sploh kdaj d Dnjepra priti na vzhodu bo to znanstvena fantastika.
Ruska vojska bi stopila......
sam ne more... Za kanonfutr so dobri....

Rusofili ste prej druge pravljice govoril o Ruski vojski...., čeravno ste bili prepričani, da ta zaostala horda ne bo nikogar napadla in so to le vaje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.038
97
113
no dobr, tudi jest mislim, da nimajo apetitiov po EU.

me pa zanima, kako bi potekala fronta tukaj v naši mali Sloveniji... mislim, da bi trajalo kakšen teden pa bi bili čez!
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ona je tipicen primer aktivistke, komentarji so vzpodbudni, bizi pa tak ne bo spregledal.
Prav gotovo je tudi to laž in ruska propaganda
Štirinajst dni po konferenci v Luganu je ukrajinski parlament potrdil dva zakona. Prvi, št. 5371, določa, da zaposlenih v majhnih in srednje velikih podjetjih – z 250 delavci ali manj – več ne varujejo Zakon o delu in kolektivne pogodbe. Ti delavci, ki predstavljajo 70–80 odstotkov vseh zaposlenih v Ukrajini, naj bi sklepali samo še individualne pogodbe o zaposlitvi in teoretično bi taka pogodba lahko določala celo 100-urni delavnik na teden, opozarja Maja Breznik. Prav tako skuša zakon deregulirati "preveliko vlogo sindikatov".

Drugi zakon, št. 5388, je uzakonil “pogodbo z nič urami”, po kateri morajo biti delavci vedno na voljo, ko jih delodajalec pokliče. Zakona sta pripravljena za čas po vojni, kot vaba za tuje vlagatelje v deželi nizkocenovne in pravno nezaščitene delovne sile. Proti zakonoma sta sicer protestirali evropska in mednarodna konfederacija sindikatov, češ da kršita mednarodne pogodbe in sta v nasprotju s splošnimi načeli evropskega prava in prakse.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.000
3.115
113
sam mi mamo NATO zadaj. ;) ;)

Ja sem ravno za vikend bral, britanski general ki naj bi postal obrambni minister pravi da so toliko orožja poslali v ukaino da nimajo niso niti za en teden sposobi resnega bojevanja. V naslednjih 2 letih bodo pa proračun za obrambo povečali za 6 milijard. Pa oni naj bi bili kao pvi v Evropi. V bistvi je pa 90% NATA samo ZDA.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.222
698
113
UK je v NATO, nato je ogromen. UK ima jedrsko orozje za odvracanje. Ne rabijo drugega.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.434
6.118
113
Če "general, ki naj bi postal obrambni minister" pravi, da nimajo, potem je resnica seveda popolnoma nasprotna.

Isto ko Prigožin jamra, da ne dobijo municije. Pač zavajanje nasprotnika.
 
2. okt 2007
3.661
2.117
113
Dons so živčni ker je spet čez tavžnt rusov poginilo...in radikalno pišejo nesmisle

Zelenski se hvali s 1100 v enem tednu, ne vem kje ti šteješ. Če bi ji bilo več, bi se itak še bolj hvalil.

1678705419408.png
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.034
113
no dobr, tudi jest mislim, da nimajo apetitiov po EU.

me pa zanima, kako bi potekala fronta tukaj v naši mali Sloveniji... mislim, da bi trajalo kakšen teden pa bi bili čez!
Ne gre samo za apetite. Nato - torej mi, smo z Rusi v vojni, in torej njihov sovražnik, ki ga je potrebno uničiti, če bo možnost.
Sovjeti, (Francozi, Angleži...) se v 2.sv vojni tudi niso ustavili na svoji meji, ampak so nadaljeveli do Berlina.
In mi se trudimo, da bi bili njihov sovražnik, s sankcijami proti njim, pošiljanjem orožja, vojaki še pridejo na vrsto, no najprej "odpuščeni prostovoljci", potem bo tud ta maska padla.

Ampak če se v Ukrajini brani Slovenija, EU, demokracija....zakaj tja ne pošljemo svoje vojske, ali ni nepošteno od nas, da samo ukrajinci umirajo za EU in Slovenijo. razen, če jih smatramo da so to naši plačanci ????? :evil:
 
  • Haha
Reactions: Ateis in sad