Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.044
113
Mogoče ima boljše informacije od Mirsada iz neke vukojebine.
Zagotovo ima Zelenski boljše informacije od nas, in zagotovo tudi teh informacij ne deli z nami.
To kar pa govori za javnost je v službi propagande in nima nobene veze z resnico.

Mogoče ima... haha, a da se mogoče kdaj (bolje rečeno skoraj vedno) zlaže pa zate ni mogoče ??? kaj praviš?
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.463
4.570
113
Zagotovo ima Zelenski boljše informacije od nas, in zagotovo tudi teh informacij ne deli z nami.
To kar pa govori za javnost je v službi propagande in nima nobene veze z resnico.

Mogoče ima... haha, a da se mogoče kdaj (bolje rečeno skoraj vedno) zlaže pa zate ni mogoče ??? kaj praviš?
Seveda, vse kar tebi ne paše je propaganda. Se že močno ponavljaš. Daj raje še kaj o referendumih napiši.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.463
4.570
113
vse kar zelenski & co izjavijo je propaganda. to bi ti lahko bilo jasno
resnica je nekje drugje. ne ena ne druga stran ne daje pravih informacij.
vse vojne zadnjih 30 let vključujejo ogromno propagande. Na koncu tudi propaganda odloča o zmagah in porazih
Mirsad ti stiska like, čeprav so zanj ruske informacije 100% točne, vse ostalo pa je 100% propaganda in laž.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.044
113
Mirsad ti stiska like, čeprav so zanj ruske informacije 100% točne, vse ostalo pa je 100% propaganda in laž.
Pa kaj mi spet podtokaš nekaj, kar nisem nikoli izjavil.

Kje sem napisal, da so ruske informacije 100% točne?

Ampak očitno ti še kar slepo verjameš zelenskemu, ko si tako skočil, ko sem podvomil v njegove številke.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.744
4.061
113
Seveda. Pri multinacionalkah bodo imeli štiri dnevni delovnik in najmanj tri jurje neto plače. :p
Naštej eno baltsko državo, ki ji gre slabše kot rusom eno.....
pa so same multinacionalke...

Boš te tvoje floskule dokazal z BDPjem... Ko so se defacto znebili kmerov gre vsem bolje...
Imajo Rusi dober vpliv na Srbe... poglej njihov BDP?

Vučič sam še veka......
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Naštej eno baltsko državo, ki ji gre slabše kot rusom eno.....
pa so same multinacionalke...

Boš te tvoje floskule dokazal z BDPjem... Ko so se defacto znebili kmerov gre vsem bolje...
Imajo Rusi dober vpliv na Srbe... poglej njihov BDP?

Vučič sam še veka......
Ali ni bila Ukrajina zadnjih 30 let samostojna? Pa je vseeno imela najnižji BDP v Evropi, eno tretjino ruskega.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.744
4.061
113
Ali ni bila Ukrajina zadnjih 30 let samostojna? Pa je vseeno imela najnižji BDP v Evropi.
samostojna.....
samo v tvoji glavi....... smešni.
Če bi bila samostojna, se to danes nebi dogajalo...

Kje je bila Poljska ko je bila po kmeri... kje, al pa slovaki in čehi?
A je Belorusija samostojna, še un zabuhli Lukašenko je priznal, da obstaja načrt priključitvi Rusiji...

Vi Rusofilčki ste zgubl kompas....