Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.646
2.095
113
Fabrike, naftovodi in podobna infrastruktura v Rusiji bo doživljala podobno usodo. Ne moreš nadomestiti zahodne tehnologije in strojev z čunga lung, naftne pipice se bodo s časom tudi pokvarile, da o plinu niti ne govorimo.

Počasi bo vse več upora proti vodstvu Rusije in vse več uničene infrastukture znotraj Rusije.

Pred meseci sem zasledil na Twiterju objavo, da je v Rusiji za 300% več požarov kot pa jih je bilo pretekla leta. To že nekaj pove....
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.646
2.095
113
400 Airplanes :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:

Ministry of Defence of the Russian Federation



photo_2023-03-10_12-16-20.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

mr_

Guru
20. sep 2007
9.117
2.535
113
Fabrike, naftovodi in podobna infrastruktura v Rusiji bo doživljala podobno usodo. Ne moreš nadomestiti zahodne tehnologije in strojev z čunga lung, naftne pipice se bodo s časom tudi pokvarile, da o plinu niti ne govorimo.
Načeloma ogljikovodiki poganjajo vojno. Načeloma se lahko vso to industrijo potolče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Floki

Guru
6. sep 2007
10.000
3.115
113
Načeloma prenese marsikaj. Načeloma se mi zagovorniki agresorja gnusijo.
Načeloma se lahko tolče poljubno po civilnih ciljih.

Jaz nikogar ne zagovarjam samo pišem kaj pravi mednarodna zakonodaja.
NATO je uničenje srbske energetske infrastrukture leta 1999 opravičeval kot pritisk na srbsko vlado da konča spopade. Takrat je bilo brez elektrike več kot 70% Srbije.
Pa še kak primer bi se našel npr Iraka, Libije..
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.621
10.232
113
kod Džej-Zija
Takšen zakon bi rabili pri nas, bi hiter zginili rusofili :evil:

Russian citizens are ratting each other out to authorities in droves for anti-war comments made in bars, beauty salons, and grocery stores in roughly a dozen cities across the country." Russia is a totally broken and hopeless society.


Stalin in njegova NKVD bi bila ponosna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: H19ED

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.646
2.095
113
No vidiš, v resnici ti prav paše tak sistem, kadar misliš(upaš), da bo tebi v prid
Kako se pa počuti narod v Rusiji, ko imajo takšen zakon? Mora si zatiskati oči pred resnico....

Poveš svoje mnenje in ¨fašeš¨ gulak, v najslabšem primeru fronto in metek v čelo. Naredit protest proti vojni ali vodstvu, ¨fašeš¨ gulak ali pa fronto...itd ;)



I made a decision in 2024 to run for the presidency of Ukraine" - Prigozhin, Head of Wagner PMC. The ICC in The Hague looks forward to your application.


 
  • Haha
Reactions: Clancy

jest5

Guru
18. avg 2007
25.527
-8.414
113
Kako se pa počuti narod v Rusiji, ko imajo takšen zakon? Mora si zatiskati oči pred resnico....

Poveš svoje mnenje in ¨fašeš¨ gulak, v najslabšem primeru fronto in metek v čelo. Naredit protest proti vojni ali vodstvu, ¨fašeš¨ gulak ali pa fronto...itd ;)
In ti si želiš nekaj podobnega, da bi opravil s sebi neljubimi komentatorji :zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: roly

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Spet bodo v rusiji razdelili 2 tone fižola za odškodnino poginjenih tavžnt+ ruskih najjaĆih specialcev.
đđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđ.png
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.308
5.629
113
AndyZ:

To je samo ruska taktika za izčrpavanje ukrajincev! Zelenski pošilja že upokojence in novorojenčke v boj!
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N