Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.034
113
Prosim za link ko Nato sili v članstvo Ukrajino....
Ti lažeš kot Putler, ko pravi, da so celo hoteli Ukrajino oborožit z jedrskim orožjem in blebetat o 19 stoletju..

Patetični lažnivec

resnica
A defiant Volodymyr Zelenskiy has announced that Ukraine is officially applying for membership of Nato, hours after Vladimir Putin said in a Kremlin ceremony that he was annexing four Ukrainian provinces.

to je resnica in tudi takrat je bila zavrnjena... Toliko o tvojem nabijanju.
Spet ti ne rata...

ps države pod Ruskim vplivom same zaprošajo za članstvo tako v Nato kot v EU. Še več ko se končno znebijo Putlerjevih lutk le ti začnejo grozit.
Nobena od teh držav ne vidi grožnj iz strani Nata, ampak samo hočejo zaščito pred nespobnimi kmeri.

Putler z svojo nesposobno pjano hordo ni več noben faktor nikjer. To je njegov doseg. Samo še laja ko un Kimče.
Ali so imeli v Ukrajini kak referendum, kjer bi se prebivalstvo odločalo za ali proti vstopu v nato?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.063
4.066
113
Neverjetno kako Putler laže svojim ljudem...

Ruski predsednik Vladimir Putin je v današnjem govoru dejal, da so zahodni voditelji pred rusko posebno vojaško operacijo razpravljali o oskrbi Ukrajine z jedrskim orožjem. Tega še lahkoverni Rusi ne bodo mirno požrli, meni hrvaški vojaški analitik Mario Galić.

noro

 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.063
4.066
113
Z Wagnerji je konec. Putin jih je ponucal za kanonfuter, kar dosti pove, saj so že navadni ruski vojaki kanonfuter. Pobili bodo še kar je ostalo, saj so notri itak samo izmečki iz zaporov, pa kak trapast plačanec. Nadaljevala pa bo ruska vojska, ki ima a seboj neomejeno količino kretenov, ki so pripravljeni za vodko iti v jarke in se valiti čez polja. Lep novi svet, ki se bo širil, če se jih ne potolče, kjer serjejo zdaj.

In Janez se zbudi iz mokrih sanj:

 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.029
95
113
Sem že zasdnjič, in že tudi 10x prej prebral, ampak js nisem spraševal kako so se rusi vmešavali v UA referendum, ampak kako so se rusi vmešavali v volitve v zda in vplivali na rezultat ameriških volitev. To pa nisi napisal.

pusti zdej usa.

nacin, ki si ga opisal kot vmesavanje v volitve, smo videli pri UA referendumu. kaj poreces na to?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.029
95
113

tudi to si ze 25x prebral, pa daj se enkrat.

zakaj bi moral biti referendum, ce vlada to z veliko vecino sprejme? a naj zapravijo se nekaj mio zato da se potrdi to, kar se itak ve?

ce je bila izvoljena prozahodna vlada, je tudi podpora clanstvo v natu ze skoraj za ziher potrjena. Sploh pa, ce imas take agresivne sosede, ki nocejo priznati samostojne UA.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.646
2.095
113
Sem že zasdnjič, in že tudi 10x prej prebral, ampak js nisem spraševal kako so se rusi vmešavali v UA referendum, ampak kako so se rusi vmešavali v volitve v zda in vplivali na rezultat ameriških volitev. To pa nisi napisal.

To so samo ugibanja, da so RU pomagali Trumpu. Isto velja za državni prevrat v UA, ko ga toliko omenjaš. Vse stoji na govoricah, brez trdnih dokazov.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.116
2.534
113
Dej ne najedaj. Ruze so USA in chn posvaril naj se ne zajebavajo z nuki. Pa se utihnili. Daj se ti.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.034
113
tudi to si ze 25x prebral, pa daj se enkrat.

zakaj bi moral biti referendum, ce vlada to z veliko vecino sprejme? a naj zapravijo se nekaj mio zato da se potrdi to, kar se itak ve?

ce je bila izvoljena prozahodna vlada, je tudi podpora clanstvo v natu ze skoraj za ziher potrjena. Sploh pa, ce imas take agresivne sosede, ki nocejo priznati samostojne UA.
Prozahodna vlada ni bila legalno izvoljena, na oblast je prišla s prevratom. Zadnji legalni predsednik je bil Janukovič, in takrat je vlada z veliko večino odločila za povezave z rusijo. Torej po tvoji logiki - kar je janukovičeva vlada z večino sprejela, mirno lahko rečemo, da se itak ve, da si Ukrajina želi povezave z rusi in noče nata.
Ja so bili protesti, ampak bili so tudi kontraprotesti, pa še deli države so se zaradi državnega prevrata in nasprotovanja prozahodni vladi odcepili z referendumom. In vi to ignorirate, kot da se ni zgodilo - in nabijate kot da si v odcepljenem Donbasu in Krimu želijo nata.


Referendum bi moral biti, da se preveri, kaj si prebivalci mislijo o vstopu v nato. Ker trditve, da si ukrajinci želijo vnato ni točna, nekateri morda ja, nekateri pa ne. Ukrajina ni samo Zelenski in Kijev, pravite da je tudi Krim in Donbas, in tam se itak ve, da si prebivalci ne želijo nata. A oni nimajo pravice glasu in odločanja kaj bo z njimi?

Ja referenduma ne bo, tudi na Švedskem in Finskem ga ne bo, ker bi utegnil izid pokazat, da so ljudje proti natu. Demokracije pa več ni. Referendum je najvišja stopnja demokracije.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.029
95
113
Prozahodna vlada ni bila legalno izvoljena, na oblast je prišla s prevratom. Zadnji legalni predsednik je bil Janukovič, in takrat je vlada z veliko večino odločila za povezave z rusijo. Torej po tvoji logiki - kar je janukovičeva vlada z večino sprejela, mirno lahko rečemo, da se itak ve, da si Ukrajina želi povezave z rusi in noče nata.
Ja so bili protesti, ampak bili so tudi kontraprotesti, pa še deli države so se zaradi državnega prevrata in nasprotovanja prozahodni vladi odcepili z referendumom. In vi to ignorirate, kot da se ni zgodilo - in nabijate kot da si v odcepljenem Donbasu in Krimu želijo nata.


Referendum bi moral biti, da se preveri, kaj si prebivalci mislijo o vstopu v nato. Ker trditve, da si ukrajinci želijo vnato ni točna, nekateri morda ja, nekateri pa ne. Ukrajina ni samo Zelenski in Kijev, pravite da je tudi Krim in Donbas, in tam se itak ve, da si prebivalci ne želijo nata. A oni nimajo pravice glasu in odločanja kaj bo z njimi?

Ja referenduma ne bo, tudi na Švedskem in Finskem ga ne bo, ker bi utegnil izid pokazat, da so ljudje proti natu. Demokracije pa več ni. Referendum je najvišja stopnja demokracije.


ok.

kaj poreces na moj prejsnji post? o vojski na referendumih pa to...
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.034
113
Čeprav je zgodba precej čudna in izgleda zlagana, upam da se v Logatcu odlično razume z Ukrajinci, ki so zbežali, ker ne želijo sodelovati v vojni.
Zakaj pa nočeta bit v Bolgariji, kjer sta edino lahko legalno? Bolgarija je v EU, Nato, kaj ji še manjka?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.029
95
113
Čeprav je zgodba precej čudna in izgleda zlagana, upam da se v Logatcu odlično razume z Ukrajinci, ki so zbežali, ker ne želijo sodelovati v vojni.
Zakaj pa nočeta bit v Bolgariji, kjer sta edino lahko legalno? Bolgarija je v EU, Nato, kaj ji še manjka?

3.

kaj poreces na moj prejsnji post? o vojski na referendumih pa to...

btw. v logatcu imajo odlicne pice, verjetno je zaradi tega prisel v logatec.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.034
113
pusti zdej usa.

nacin, ki si ga opisal kot vmesavanje v volitve, smo videli pri UA referendumu. kaj poreces na to?
Uporabnik je trdil, da se je Rusija vmešavala v ameriške volitve, pa me zanima kako točno se je vmešavala, da je vplivalo na volilni rezultat. Kaj je narobe z mojim vprašanjem, da bi zdej kar pustili usa?

Način, ki sem ga opisal, si mogoče videl ti od doma iz kavča, opazovalci Krimskega referensuma iz 23-tih držav, ki so bili tam na referendumu prisotni, pa nič takega niso opazili. Torej bi rekel, da gre zgolj za podtikanje in laganje. Sicer so pa že javnomnenske raziskave pred referendumom kazale podoben rezultat, kot je bil potem uradni izid.

Ja, če veš, da ti izid ne bo všeč, potem tja ne pošlješ opazovalcev, ne priznaš izida referenduma, in si izmišljuješ stvari, da bi referendum pokazal da ni bil legitimen. Kako pa zahod ve, kakšne nepravilnosti so bile na voliščih, če pa ni bilo tam njihovoh opazovalcev? khmm pa toliko imajo za povedat,
Pa saj tudi v Beogradu niso priznali slovenskega referenduma, kaj čudnega?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.029
95
113
Uporabnik je trdil, da se je Rusija vmešavala v ameriške volitve, pa me zanima kako točno se je vmešavala, da je vplivalo na volilni rezultat. Kaj je narobe z mojim vprašanjem, da bi zdej kar pustili usa?

Način, ki sem ga opisal, si mogoče videl ti od doma iz kavča, opazovalci Krimskega referensuma iz 23-tih držav, ki so bili tam na referendumu prisotni, pa nič takega niso opazili. Torej bi rekel, da gre zgolj za podtikanje in laganje. Sicer so pa že javnomnenske raziskave pred referendumom kazale podoben rezultat, kot je bil potem uradni izid.

Ja, če veš, da ti izid ne bo všeč, potem tja ne pošlješ opazovalcev, ne priznaš izida referenduma, in si izmišljuješ stvari, da bi referendum pokazal da ni bil legitimen. Kako pa zahod ve, kakšne nepravilnosti so bile na voliščih, če pa ni bilo tam njihovoh opazovalcev? khmm pa toliko imajo za povedat,
Pa saj tudi v Beogradu niso priznali slovenskega referenduma, kaj čudnega?

sprasujem po zadnjem referendumu. ze cetrtic.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.986
-1.034
113
Zdj se bo nabralo cel kup rusov v Sloveniji...čez 5 let bodo že protestirali po ljubljani kot palestinci
Tudi Ukrajinci so bili v prvih dneh vojne v Ljubljani kar glasni.
Še spored ljubljanske opere jim ni bil povšeči in so protestirali proti play listi.
Sedaj so se mali umirili. Bi bilo prav, da jih kot ukrajini prijateljska država vrnemo nazaj v Ukrajino, da pomagajo v boju proti okupatorju, ne pa da nudimo potuho dezerterjem.