Vojna v Ukrajini 2

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.634
2.093
113
To da pri nam razpada zdravstvo, je že znano par let in čakam da bo dokončno razpadel, saj je potreben nov sistem v Sloveniji.

Dobro za UA, da dobi rešilce, slabo na nas...samo vsega nima v rokah g. Golob tako kot ga nekateri prikazujejo.


Staro leto je tukaj, Krim pa krvavi :evil:

Russian air defense on the occupied Crimean peninsula has opened fire. Dzhankoy and Yevpatoriya are the affected cities

Explosions at #Dzhankoya airport (#Crimea)!


Nov Ruski napad na UA, UA čaka na rakete.

Missile trails were noted in the city of Astrakhan, Russia. It's close to the Caspian Sea and usually the area from which cruise missiles are launched from Tu-95/Tu-160 strategic bombers.

 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.937
52
113
pri nas zdravstvo razpada, ljudje čakajo po 30ur, ti pa praviš, da jih mi ne potrebujemo. Najbolje, da še doktorje tja pošljemo. Najprej je potrebno za domače poskrbet, kot pa tam nekje za ene. In trenutno je tako, da je domače pri nas v razsulu in to krepkem, da bomo mi rabili kakšno pomoč.

a zdravstvo razpada zaradi pomanjkanja resilcev?

v razsulu je pa le toliko, kot se verjame medijem.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.928
-828
113
glih za UA bojišče niso, še nasi stari BVP-80 se bolje tam obnesejo

Če verjameš.
Pomoje je to samo izgovor, da jih ne bo treba poslat v ukrajino.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.390
5.675
113
  • Ljubezen
Reactions: Vadim

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.390
5.675
113

Prvi uradni komentarji ukrajinskega vodstva o izgubah v Bakhmutu: Ukrajinske enote trpijo resne izgube na območjih Artemovska in Soledarja, je povedal Arestovich, svetovalec vodje urada Zelenskega.



Ena od 93. brigade, ukrajinski vir - samo izginuli: t.me/borshukr/539
Veš koliko teh brigad je v Bakhmutu? Pri tem moraš prišteti še potrjeno ranjene in mrtve. Klasika tega štetja bi bila 450 pogrešanih (v linku), potem jih je potrjeno ubitih tudi nekje 450 in ranenih je ponavadi 3 x toliko 1350, to velja za 1 brigado. Skupaj 2250 ljudi od ene brigade.


Ocene enot v samem mestu okolici Bakhmuta pravijo, da je tam okoli 60.000 ukrajinskih in 35-40.000 ruskih vojakov. Ukrajinci naj tja poslali ze 20 brigad, specialne oddelke, oživljeni Azov… Za tiste, ki se sprašujejo, zakaj mesto še ni padlo.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.390
5.675
113
glih za UA bojišče niso, še nasi stari BVP-80 se bolje tam obnesejo

- Najnovejša britanska letalonosilka ima več več dni v popravilu kot na morju. Če me spomin ne vara so številke nekje 570 za popravilo, 550 za morje.

- 6 od 18 dostavljenih francoskih samohodnih pušk CAESAR potrebuje popravilo - Le Figaro.

- celotna flota ameriških B-2 bombnikov, od katerih je vsak vreden preko milijarde, je trenutno prizemljena. Eden od njih je namreč ta mesec zagorel na letališču, po desetih dneh se je poročalo, da je še vedno tam.

- več držav je moralo prizemljiti F-35, med drugimi Izrael. Med drugim je na japonskem enemu odpadlo sprednjo kolo, drugi se je pri vertikalnem pristajanju odbil v zrak, pilot se je izstrelil. Oboje je bilo posneto.

- prejšnji mesec so Ukrajinci rekli, da so čisto vse nemške havbice PzH 2000 na servisu v tujini in ne na fronti.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.937
52
113
ja, sej je ze rekel, svodoba ni poceni.

a ti hoces rect, ce presezejo cifro XXXX, vsi ostalu zastavice gor in je to to? al kaj je fora ocitanja teh cifer?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.937
52
113
s kaksnimi dejanji zahod unicuje rusijo?

Novi ruski napadi na Kijev. Putin: Zahod uporablja Ukrajino, da bi uničil Rusijo.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.634
2.093
113

Putin: Pojdite se borit v Ukrajino, pa vam ne bo treba plačati davkov​


Ali pa bejžite iz Rusije, tako ali drugače ste kanonfujter :evil:

Drugače bi morala UA dobiti kakšne 3 bombnike B-2 in jih imeti na Poljskem, občasno pa še uporabiti na rusih.


Pa še malo RU propagande :D

BREAKING: Russia's Defence Ministry announces it has destroyed 57 of 18 HIMARS systems supplied to Ukraine by NATO
 
Nazadnje urejeno:

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.984
4.508
113
Prvi uradni komentarji ukrajinskega vodstva o izgubah v Bakhmutu: Ukrajinske enote trpijo resne izgube na območjih Artemovska in Soledarja, je povedal Arestovich, svetovalec vodje urada Zelenskega.



Ena od 93. brigade, ukrajinski vir - samo izginuli: t.me/borshukr/539
Veš koliko teh brigad je v Bakhmutu? Pri tem moraš prišteti še potrjeno ranjene in mrtve. Klasika tega štetja bi bila 450 pogrešanih (v linku), potem jih je potrjeno ubitih tudi nekje 450 in ranenih je ponavadi 3 x toliko 1350, to velja za 1 brigado. Skupaj 2250 ljudi od ene brigade.


Ocene enot v samem mestu okolici Bakhmuta pravijo, da je tam okoli 60.000 ukrajinskih in 35-40.000 ruskih vojakov. Ukrajinci naj tja poslali ze 20 brigad, specialne oddelke, oživljeni Azov… Za tiste, ki se sprašujejo, zakaj mesto še ni padlo.
O neeeeeeeeee...

jaz sem pa mislil da od Ukrajincev hihče ne umre, da samo Ruski nacisti...

O neeeeee, kakšno razočaranje...

p.s. a umrejo samo cepljeni, sprašujem za enega znanca :sprasujemse:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.843
14.666
113
:D

Blyat.jpg
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.464
869
113
ᵣussians report that a transformer of one of the power units at the Rostov NPP caught fire. They write about 1 dead and 1 wounded





Happy new year f***ing terrorists


upajmo da je samo trafo