Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.928
-828
113
Zdaj že zvenite kot Luka Mesec. Če ne bi kupili tistih oklepnikov bi lahko imeli že sto tisoč novih stanovanj za mlade :valjamse:



Zdaj nam ti 3je rešilci preprečujejo, da bi imeli zdravstveno reformo :valjamse:
Če sta ta dva rešilca po isti ceni, kot je bil prvi, potem so nas ti trije rešilci koštali več kot 1.100.000 eur.
Koliko stanovanj je to, ko že citiraš Mesca?
Kar pomeni, da jim tja pošiljamo boljše, kot jih imamo sami.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Če sta ta dva rešilca po isti ceni, kot je bil prvi, potem so nas ti trije rešilci koštali več kot 1.100.000 eur.
Koliko stanovanj je to, ko že citiraš Mesca?
Kar pomeni, da jim tja pošiljamo boljše, kot jih imamo sami.
Trenutno jih oni potrebujejo veliko bolj kot mi, meni je v velik ponos da jim pomagamo kolikor se da.
Preden jih je napadla fasisticna rusija so imeli svojih dovolj.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.928
-828
113
Trenutno jih oni potrebujejo veliko bolj kot mi, meni je v velik ponos da jim pomagamo kolikor se da.
Preden jih je napadla fasisticna rusija so imeli svojih dovolj.
Vidim da ti ukrajinski otroci več pomenijo kot naši, da podpiraš, da jim tja pošiljamo svoje najboljše in najdražje rešilce, kljub temu, da mi jih tudi že prej nismo imeli dovolj za svoje potrebe.
A so se ti ljudje v Iraku, Libiji.. tudi toliko smilili?

A tisti ukrajinci, ki k nam hodijo na zdravljenje se ti panič ne smilijo, da bodo sedaj imeli slabšo oskrbo?

Pa ne govorim na pamet, tu zraven je spomladi "pribežala" mlada ukrajinka z majhnim otrokom, doma tam pri poljski meji. Ima od doma bližje slovenijo, kot pa fronto. Najbrž je bila ogrožena bolj kot njena mama, ki je ostala tam. No in sedaj je njena mama zbolela za nekim rakom, je pa še mama prilezla sem, da jo pozdravijo. No takim potem zmanjka

Sicer se pa da še bolj pomagat, če le hočeš. Pošlji meni pol svoje plače, bom posredoval tistim dvem ukrajinkam z otrokom, gotovo sta potrebni pomoči. Bo šlo?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.928
-828
113
Rusi so pokradli še tisto česar niso uničili...
gasilska vozila, reševalna vozila, avtobuse mestnega prometa...

Ampak Mirsi pravi da je to pa o.k.
Će prav razumem Rusi prihajajo v Kherson pod nadzorom ukrajinskih sil, ukradejo avtobuse, rešilna in gasilska vozila, in jih vozijo čez porušen most?
Al imajo ukrajinci posebne amfibijske avtobuse, da gredo še po vodi? ?

Al pa to mogoče kdo drug krade???? pa za krajo krivi ruse???
Al pa je spet nekdo nasedel izmišljeni zgodbici ?
 
Nazadnje urejeno:

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.984
4.508
113
Će prav razumem Rusi prihajajo v Kherson pod nadzorom ukrajinskih sil, ukradejo avtobuse, rešilna in gasilska vozila, in jih vozijo čez porušen most?
Al imajo ukrajinci posebne amfibijske avtobuse, da gredo še po vodi? ?

Al pa to mogoče kdo drug krade????
Al pa je spet nekdo nasedel izmišljeni zgodbici ?
Nope, to so pokradli zadnje dni, preden so se usrali in pobegnili pred UA vojsko...
 
2. okt 2007
3.640
2.108
113
Trenutno jih oni potrebujejo veliko bolj kot mi, meni je v velik ponos da jim pomagamo kolikor se da.
Preden jih je napadla fasisticna rusija so imeli svojih dovolj.

pri nas zdravstvo razpada, ljudje čakajo po 30ur, ti pa praviš, da jih mi ne potrebujemo. Najbolje, da še doktorje tja pošljemo. Najprej je potrebno za domače poskrbet, kot pa tam nekje za ene. In trenutno je tako, da je domače pri nas v razsulu in to krepkem, da bomo mi rabili kakšno pomoč.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.985
9.672
113
rusi prihajajo
 
  • Jezen sem
Reactions: darjan

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
pri nas zdravstvo razpada, ljudje čakajo po 30ur, ti pa praviš, da jih mi ne potrebujemo. Najbolje, da še doktorje tja pošljemo. Najprej je potrebno za domače poskrbet, kot pa tam nekje za ene. In trenutno je tako, da je domače pri nas v razsulu in to krepkem, da bomo mi rabili kakšno pomoč.

Pri nas je napis na zdravstvu: Zaprto zaradi bogatije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

hdx

Guru
1. jun 2011
1.337
2.012
113
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in darjan

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
pri nas zdravstvo razpada, ljudje čakajo po 30ur, ti pa praviš, da jih mi ne potrebujemo. Najbolje, da še doktorje tja pošljemo. Najprej je potrebno za domače poskrbet, kot pa tam nekje za ene. In trenutno je tako, da je domače pri nas v razsulu in to krepkem, da bomo mi rabili kakšno pomoč.
Do prihoda vlade doktorjev lazi in sprenevedanja smo resevalna vozila potrebovali za prevoz bolnikov , odkar smo v golobnjaku pa resilci ostajajo na postajah in se bolnikom odreja naj se pripeljejo z taxijem...torej lahko v Ukrajino posljemo se kar nekaj resilcev.
 
2. okt 2007
3.640
2.108
113
Do prihoda vlade doktorjev lazi in sprenevedanja smo resevalna vozila potrebovali za prevoz bolnikov , odkar smo v golobnjaku pa resilci ostajajo na postajah in se bolnikom odreja naj se pripeljejo z taxijem...torej lahko v Ukrajino posljemo se kar nekaj resilcev.

pa kar za voznika v UA se prijavi, ker najlažje je govorit iz toplega kavča. Takšni ponavadi ne za domačo, ne za tujo dobro ne naredijo nič, samo po tipkovnici skačejo
 
2. okt 2007
3.640
2.108
113
glih za UA bojišče niso, še nasi stari BVP-80 se bolje tam obnesejo