Vojna v Ukrajini 2

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.681
-420
113
Koliko časa bo kaj trajalo, da stisnejo komplet vojsko na desno stran reke Dneper? Jaz bi rekel 2-3 tedne, potem pa ¨recovery¨ za naslednji proti-napad na Ruse, prej bodo morali še skladišča, baze...itd počistiti ala HIMARS time.

UA zna imeti kar velike probleme pri prečkanju reke, tam bodo Rusi na polno napadali ali pa tudi ne.

Sem pa malo presenečen, da še niso Svatovi padli, pa tako so blizu. Zgleda da so Rusi postavili dobro obrambo na tistem mestu... :oops:

tole se meni zdi zdi, da je zacetek konca.... rusi bojo sli ma desni breg, ukaz je ze prisel in potem se bo zadeva pocasi koncala... tavelki igralci pa ze klicejo k mizi...
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
tole se meni zdi zdi, da je zacetek konca.... rusi bojo sli ma desni breg, ukaz je ze prisel in potem se bo zadeva pocasi koncala... tavelki igralci pa ze klicejo k mizi...

Meni pa ne, saj ne napadajo brezglavo, tako kot so rusi na ¨horuk¨. Tale zadeva se še 1 leto ne bo končala, edini če se res kaj drastično spremeni pri Rusih. UA ima orožje, vojake in glavno orožje MOTIVACIJO.


Vsi vemo kako se Putin pogaja, da zahteve in imaš samo 2 opcije, sprejemi ali trpi. Tako se mora UA pogajati!
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.899
9.574
113
Sedaj bi morali ukrajinci vse mostove porušit in tako preprečit umik Rusov. V parih dneh bi se ti predali brez hrane in ostale podpore.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in darjan

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.839
2.218
113
Škoda raket, bolje da se rusi sami spravijo skozi, tako ali drugače bodo kanonfujter. Jaz čakam, da odklopijo vodo za Krim, potem bo spet akcija. Kaj bo potem uničil Putler?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

hermann

Guru
19. mar 2014
9.609
6.452
113
beg jim je vseeno treba čimbolj otežit, da bojo za sabo pustili čimveč težke oborožitve

čeprav ko sem gledal posnetke tistih mizernih t-62, ko so jih tolkli okoli po Hersonu, verjetno Ukrajinci raje vidijo, da jih odvlečejo s sabo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in sad

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Sedaj bi morali ukrajinci vse mostove porušit in tako preprečit umik Rusov. V parih dneh bi se ti predali brez hrane in ostale podpore.
Potem jih bo treba se futrat,preobeci...obstaja enostavnejse poplacilo za njihov trud izvajanja genocida v Ukrajini,ki bo obenem se povecala proizvodnjo belih lad.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.899
9.574
113
Upoštevaj še vpliv na že tako nikakršno moralo ostalih ruskih vojakov.
Pa še recimo vržeš na YT in Telegrame (to Rusi bolj razumejo) video posnetke ujetnikov v taboriščih na toplem in s hrano.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

Neuromancer

Fizikalc
24. jul 2007
344
116
43
Vsekakor imajo zdaj dobro priliko, da zdecimirajo ostanke VDV-ja in Spetsnaza, ki bodo verjetno bežali prvi.