Vojna v Ukrajini 2

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Jaz še kar čakam, da bo Putin crknil. Je že eno leto od simptomov, pa ga očitno kemikalije še kar držijo pokonci. Ali pa je že drug v njegovi koži.

Ne vem, ce bo prehitel ameriskega obrambnega ministra, ki ga ze lep cas ni na spregled in se zdravi za rakom.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
Pa so končno tudi prve abramse poslali na bojišče, pol leta so jih skrivali.
1708965893359.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Zwergschnauzer

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.837
2.217
113
Čestitam Putinu, tega ne bi noben pričakoval pred vojno. :aplauz::aplauz::aplauz::aplauz::aplauz::srce::srce::srce::srce:



As the last country of all NATO member, Hungary’s parliament has approved Sweden’s accession to NATO. What the 19th century, WW1, WW2 and Cold War couldn’t achieve, Putin achieved in a mere few years. After 200 years Sweden’s neutrality ends. Source: The Guardian



GHRnZt0XsAAFUTz.jpg
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.076
3.160
113
Zdaj se pripravljajo da napadejo Rusijo ker jih je stran da jih bodo rusi prej. To da je vmes še Finska in Norveška ki sta članici NATA so pa čisto pozabili. Ampak oni še naprej strašijo svoje državljane kot da bo že jutri vojna na Švedskem.
 
  • Haha
Reactions: H19ED

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.881
5.625
113
Zdaj se pripravljajo da napadejo Rusijo ker jih je stran da jih bodo rusi prej. To da je vmes še Finska in Norveška ki sta članici NATA so pa čisto pozabili. Ampak oni še naprej strašijo svoje državljane kot da bo že jutri vojna na Švedskem.
Mogoče pa nordijska aliansa.....pa Finska vzame nazaj kar je njenega :cheer:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.634
-280
113
Zdaj se pripravljajo da napadejo Rusijo ker jih je stran da jih bodo rusi prej. To da je vmes še Finska in Norveška ki sta članici NATA so pa čisto pozabili. Ampak oni še naprej strašijo svoje državljane kot da bo že jutri vojna na Švedskem.

nic ne bojo napadli. so pa pripravljeni, ceprav nikoli ne ves...

se pa lepo vidi, kdo je troublemaker v sosescini.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.190
-2.072
113
Čestitam Putinu, tega ne bi noben pričakoval pred vojno. :aplauz::aplauz::aplauz::aplauz::aplauz::srce::srce::srce::srce:
In kaj imamo mi od tega, da gre Švedska in Finska v nato? Mi lahko razložiš, zakak se tako veseliš?

Ker s tem se je varnostna situacija v evropi samo poslabšala, tampon zone ni več, ruske jedrske bombe so se prestavile bližje našim glavam.... in glede na to, kakšni bedaki vodijo države ob ruski meji bi nek obmejni spor hitro lahko prerastev v 3.sv vojna.

No saj zgoraj že Kameleon navija, naj Finska vzame "svoje" seveda bo potem aktivirala tudi 5. člen, pa boste šli lepo v vojno. Vas bodo lovili po cestah tako kot ukrajince za mobilizacijo.
Ker ste vase zagledani z večvrednostnim kompleksom, in mislite, da je nato superioren in da se bo nato sprehodil do Moskve in še dlje, brez da Rusija kaj nazaj pošlje. Pa se vam bo prej zgodilo enako, kot Napoleonu in Hitlerju.
Aja saj res, kaj je sedaj s tem, ko ste predlani orgazmirali, kako boste že lani pili pivo na Krimu? Pa gledali evrovizijo v Mariupolu? Propalo?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.881
5.625
113
No saj zgoraj že Kameleon navija, naj Finska vzame "svoje" seveda bo potem aktivirala tudi 5. člen, pa boste šli lepo v vojno. Vas bodo lovili po cestah tako kot ukrajince za mobilizacijo.
Ne skrbi....lovili bomo tud tebe.....bo 5. kolona več kot dobrodošla za "meat assaulte" in zerg rush....

Finska pa komot splete kako mitologijo kako je Kosovo....ekhm Karelija srce njene države....vključita se še cerkev in zgodovinarji....in se lepo oduzame v naturalijah....

Čisto ko suza...

Pa še Karelijo lahko naredimo kot tampon cono....da ne bo mati ru§§<ija mela preblizu NATO....
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.261
2.396
113
Pomurje
Ne skrbi....lovili bomo tud tebe.....bo 5. kolona več kot dobrodošla za "meat assaulte" in zerg rush....

Finska pa komot splete kako mitologijo kako je Kosovo....ekhm Karelija srce njene države....vključita se še cerkev in zgodovinarji....in se lepo oduzame v naturalijah....

Čisto ko suza...

Pa še Karelijo lahko naredimo kot tampon cono....da ne bo mati ru§§<ija mela preblizu NATO....
Premočna žganica?
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.154
2.332
113
In kaj imamo mi od tega, da gre Švedska in Finska v nato? Mi lahko razložiš, zakak se tako veseliš?

Ker s tem se je varnostna situacija v evropi samo poslabšala, tampon zone ni več, ruske jedrske bombe so se prestavile bližje našim glavam....

Se je z pridružitvijo Finske v Švedske v NATO Zemlja skrčila, da bi bile sedaj rakete nam bližje?
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.154
2.332
113
No saj zgoraj že Kameleon navija, naj Finska vzame "svoje" seveda bo potem aktivirala tudi 5. člen, pa boste šli lepo v vojno. Vas bodo lovili po cestah tako kot ukrajince za mobilizacijo.
Ker ste vase zagledani z večvrednostnim kompleksom, in mislite, da je nato superioren in da se bo nato sprehodil do Moskve in še dlje, brez da Rusija kaj nazaj pošlje. Pa se vam bo prej zgodilo enako, kot Napoleonu in Hitlerju.
Aja saj res, kaj je sedaj s tem, ko ste predlani orgazmirali, kako boste že lani pili pivo na Krimu? Pa gledali evrovizijo v Mariupolu? Propalo?

Bedarija.

NATO vojska ne vzame rezervistov in ostalih civilov medse, za razliko od ruske, ki vzame vsak drek, sej so itak vsi dobri za mlinček mesa. Koliko boš še podpiral pošiljanje ruskih mladičev v mesoreznico? Kaj imaš od tega ti?
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe
2. okt 2007
3.757
2.227
113
Macron na pairški konferenci o Ukrajini ni izklučil pošiljanja tujih vojakov.

To zna biti zanimivo, kakšna bo podpora temu v EU? Še posebej v luči, ker slej ali prej se bodo nekateri vojaki vračali nazaj v krstah.